Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Little Devil
Tilburg
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
21:00
De Pul
Uden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Zaal de Wissel
Peer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
P3
Purmerend
De Helling
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Centre culturel de Gembloux
Gembloux
20:30
013
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
12:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
dB's
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Brebl
Nijmegen
20:30
P3
Purmerend
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Melkweg
Amsterdam
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
De Flux
Zaandam
00:00
Het Klooster
Woerden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
de Berchplaets
Berghem
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
14:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vera
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
The Lane
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
vrijdag 13 september 2019
20:30
Iron Laiden
Little Devil, Tilburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Cleese
Orpheus, Apeldoorn
21:30
Juiceboxxx
De Zwarte Ruiter, Den Haag
22:15
K.O.G. & The Zongo Brigade
Paradiso, Amsterdam
20:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Kees Faessens Rolwagensteeg
Paco Plumtrek, Almelo
King's X
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kovacs
Grenswerk, Venlo
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Larry Gus
Simplon, Groningen
20:30
Mehmet Polat Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Morgendust - EP Release
Hedon, Zwolle
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Negende verjaardag Asteriks in Zalen Schaaf
Zalen Schaaf, Leeuwarden
21:00
Niklas Paschburg
De Pul, Uden
20:00
Orchestre Partout
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
Pat Reedy and The Longtime Goners
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Personal Trainer / Pip Blom
Merleyn, Nijmegen
20:30
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Ray Fuego
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rude Pride
Zaal de Wissel, Peer
Sara Kroos - Verte
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sisters Of Suffocation
P3, Purmerend
Steve Gunn
De Helling, Utrecht
20:30
Suzanne Santo
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Tads Thots / yung Gods
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
19:30
The Protomen
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Rubens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Tambles
dB's, Utrecht
20:00
Tubular Tribute
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Van Dyke Brown
Paradiso, Amsterdam
20:30
Velvet Noise Night: Shht (BE) + Bison Bisou (FR) + The K. (BE)
Bibelot, Dordrecht
22:00
War Cloud + Galactic Superlords
The Jack, Eindhoven
21:00
Wim Dani?ls - Wim Dani?ls - De wondere Wereld van Taal
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
You Am I
Tolhuistuin, Amsterdam
zaterdag 14 september 2019
21:00
Abba Fever
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Axelle Red
Centre culturel de Gembloux, Gembloux
20:30
Ayreon
013, Tilburg
21:00
Babe Rainbow + Melissa Kassab
Rotown, Rotterdam
20:30
Back Doors Man
Spirit of 66, Verviers
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
20:30
Belle and The Beats
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bjørn Berge
Luxor Live, Arnhem
15:00
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Carlie Hanson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Db's 25-jaar Festival
dB's, Utrecht
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Di-rect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dope Lemon
Melkweg, Amsterdam
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Eric Vloeimans / Frank Woeste
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
FLETCHER
Melkweg, Amsterdam
17:00
Flying Bach
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Flying Bach
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Fource
The Box, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Gyedu-Blay Ambolley & His Sekondi Band
Brebl, Nijmegen
20:30
Hanssi Kaiser
P3, Purmerend
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Higher Brothers
Melkweg, Amsterdam
Into the Wild Festival
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Jacin Trill, Wally A$M, FFlean, Ashafar (Hiphop-Urban)
De Flux, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Klooster, Woerden
22:00
Jazz & Beyond: L'Éclair ( CH )
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Job Roggeveen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Johannette Zomer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
John Illsley & Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
K.O.G. & The Zongo Brigade
Grounds, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Kobra Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
20:30
Lifeless Past / The Body Electric
Paard, Den Haag
22:00
LIVE: Black Bone Nation & Outside Revelation & Water Melancholic
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Los Paja Brava
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
21:00
Mitch Rivers / The Tambles
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
20:00
Nits
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
14:00
Noiz & Friendz Festival
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Personal Trainer / Pip Blom
Vera, Groningen
20:00
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Residentie Orkest / Spark
Paard, Den Haag
20:00
Rosanne Cash
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Ruben Hoeke Band
The Lane, Oostburg
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk