PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -201
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 apr
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Omval
Diemen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
So What!
Gouda
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Spant!
Bussum
Sense
Dokkum
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Deurne
Deurne
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Podium Victorie
Alkmaar
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Het Pompstation
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orangerie
's-Hertogenbosch
Cacaofabriek
Helmond
Muziekgieterij
Maastricht
Cultura
Ede
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Muziekodroom
Hasselt
Koepeltheater
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Bibelot
Dordrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theaterhotel Almelo
Almelo
Manifesto
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
La Madeleine
Brussel
Rodahal
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Fluor
Amersfoort
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Botanique
Brussel
De Casino
Sint-Niklaas
LOLA050
Groningen
N9
Eeklo
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
Theater De Willem
Papendrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theater Dakota
Den Haag
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
De Ogtent
Duiven
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
De Dialoog
Ermelo
De Meerpaal
Dronten

vrijdag 17 april 2020

Marco Lopes - Wees blij Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Ervaring Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Molenberg, Delfzijl
Best of... Ton Kas Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuse Live Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob de Nijs C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Mart Hillen In Concert Figi Theater, Zeist
Spinvis - In Werkelijkheid Schouwburg Ogterop, Meppel
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Diekhuus, Middelharnis
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater De Omval, Diemen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater de Griffioen, Amstelveen
Dorona Alberti - The Music from James Bond De Maagd, Bergen op Zoom
Ruud Hermans - Back in Town Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Groninger Studenten Cabaret Festival De Meerpaal, Dronten
Stef Bos - Tijd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik? Wilminktheater, Enschede
Vreemde Kostgangers Schouwburg Het Park, Hoorn
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club Goudse Schouwburg, Gouda
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lavinia Meijer Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz Het Klooster, Woerden
Judy Blank So What!, Gouda
Javier Guzman - Guzmán C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Sense, Dokkum
Claudia de Breij - NU Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Deurne, Deurne
K3 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Ivo Rosbeek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
K3 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier Podium Victorie, Alkmaar
Re-play Luxor Live, Arnhem
Rootsriders Gebr. De Nobel, Leiden
The History of Drum & Bass with Live Orchestra Melkweg, Amsterdam
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd Het Pompstation, Amsterdam
Tabitha TivoliVredenburg, Utrecht
Foto O'G3NE
O'G3NE Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Giovanca Honours Diana Ross
Giovanca Honours Diana Ross KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
10CC Schouwburg Hengelo, Hengelo
Clannad De Oosterpoort, Groningen
3J'S Theater de Koornbeurs, Franeker
Amos Ben-tal ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ruth Jacott Parktheater, Eindhoven
Jeangu Macrooy Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jett Rebel TivoliVredenburg, Utrecht
ISABEL Paradiso, Amsterdam
The Billy Joel Experience Agora Theater Druten, Druten
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg De Kring, Roosendaal
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Orpheus, Apeldoorn
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’ Theater De Lampegiet, Veenendaal
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland Schouwburg Het Park, Hoorn
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute Orangerie, 's-Hertogenbosch
Awkward I - KYD Cacaofabriek, Helmond
Glennis Grace Muziekgieterij, Maastricht
BRUUT! & Anton Goudsmit Cultura, Ede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Muziekodroom, Hasselt
Cristina Branco Koepeltheater, Leeuwarden
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Agnietenhof, Tiel
Queen The Music De Domijnen, Sittard
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater Geert Teis, Stadskanaal
Merol Bibelot, Dordrecht
Waylon - My heroes have always been cowboys Theater Gooiland, Hilversum
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Dossier Boombap Manifesto, Hoorn
Joe Buck Neushoorn, Leeuwarden
Cali La Madeleine, Brussel
Tino Martin Rodahal, Kerkrade
David Benjamin TivoliVredenburg, Utrecht
De Kraaien Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Fluor, Amersfoort
The Elvis Concert Cultuurhuis de Leest, Izegem
47ter Botanique, Brussel
Supersuckers De Casino, Sint-Niklaas
Firefriend + Black Doldrums LOLA050, Groningen
Zwangere Guy N9, Eeklo
Roosbeef Paard, Den Haag
Antimatter Grenswerk, Venlo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Willem, Papendrecht
Sweet Caroline - Neil Diamond Tribute Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rowwen Heze De Maaspoort, Venlo
Pieter Verelst De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK Theater Dakota, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Ogtent, Duiven
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Venray, Venray
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Dialoog, Ermelo
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven De Meerpaal, Dronten
Pagina -201