Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zik Zak
Ittre
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Depot
Leuven
Le Forum
Liège
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
LantarenVenster
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Het spectrum
Schijndel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bimhuis
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Taverne
Bergen
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Kimpel
Bilzen
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Grote Kerk Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Centrale
Gent
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Muziekodroom
Hasselt
Theater de Beun
Heiloo
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
woensdag 15 april 2020
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater Harderwijk, Harderwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Spinvis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Supersuckers
Zik Zak, Ittre
Sven Ratzke - Where are we now
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
TaxiWars
Het Depot, Leuven
Catherine Ringer
Le Forum, Liège
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Joe Buck
Merleyn, Nijmegen
Beatenberg
Merleyn, Nijmegen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jett Rebel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Birds of Chicago
LantarenVenster, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Agnietenhof, Tiel
Ruth Jacott
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric Vloeimans / Licks & Brains
TivoliVredenburg, Utrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Clannad
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III
De Maaspoort, Venlo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Robin Trower & Band
Spirit of 66, Verviers
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Geoff Tate - Empire 30th Anniversary Tour
Boerderij, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 april 2020
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Bluebirds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joel Ross
Bimhuis, Amsterdam
Doka Live | 45acidbabies
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Beatenberg
Bitterzoet, Amsterdam
Margriet Sjoerdsma & Martin Fondse: This Is (Not) The End
Concertgebouw, Amsterdam
Richard Dawson
Paradiso, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Amber Run
Paradiso, Amsterdam
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Trix, Antwerpen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Kattendans, Bergeijk
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Tim Dup
Botanique, Brussel
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Meerpaal, Dronten
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Supersuckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Joe Buck
Metropool Enschede, Enschede
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
Marie Flore
Rockhal, Esch zur Alzette
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leafs
De Centrale, Gent
Roosbeef
Vera, Groningen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Martiniplaza, Groningen
Eefje De Visser
De Oosterpoort, Groningen
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
Zwangere Guy
Muziekodroom, Hasselt
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Henrik Freischlader Band
Cacaofabriek, Helmond
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Cpunt Theater, Hoofddorp