Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:30
P3
Purmerend
16:00
The Lane
Oostburg
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Brebl
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Patronaat
Haarlem
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Centre culturel de Gembloux
Gembloux
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
de Berchplaets
Berghem
14:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
15:00
CHV Noordkade
Veghel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Nijverheid
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
20:30
013
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
13:30
013
Tilburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
13:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Bethel
Drachten
15:00
De Perifeer
Deventer
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 14 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Analogues
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
20:30
Hanssi Kaiser
P3, Purmerend
16:00
Ruben Hoeke Band
The Lane, Oostburg
Into the Wild Festival
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Nits
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Gyedu-Blay Ambolley & His Sekondi Band
Brebl, Nijmegen
The Ex / Thurston Moore
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
22:00
LIVE: Black Bone Nation & Outside Revelation & Water Melancholic
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Silent Disco Oorverdovend
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Abba Fever
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Wiegedood
Patronaat, Haarlem
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Personal Trainer / Pip Blom
Vera, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Belle and The Beats
Podium 't Beest, Goes
20:00
Axelle Red
Centre culturel de Gembloux, Gembloux
20:15
The Wieners
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Mitch Rivers / The Tambles
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Sven Figee
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Ede, Ede
22:00
Jazz & Beyond: L'Éclair ( CH )
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Lifeless Past / The Body Electric
Paard, Den Haag
20:15
Residentie Orkest / Spark
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater De Veste, Delft
20:00
Rosanne Cash
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Flying Bach
Koninklijk Circus, Brussel
17:00
Flying Bach
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
14:00
Noiz & Friendz Festival
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
20:30
Bjørn Berge
Luxor Live, Arnhem
23:30
Zer00's Heroes
Melkweg, Amsterdam
22:00
Tads Thots / yung Gods
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Vloeimans / Frank Woeste
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Kobra Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Stacey Esajas - SOEP!
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
FLETCHER
Melkweg, Amsterdam
Dope Lemon
Melkweg, Amsterdam
John Illsley & Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fource
The Box, Amsterdam
Di-rect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carlie Hanson
Paradiso, Amsterdam
19:30
Higher Brothers
Melkweg, Amsterdam
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
zondag 15 september 2019
20:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Wesopa Weesp, Weesp
15:00
Sticky Fingers
CHV Noordkade, Veghel
19:45
Rosanne Cash
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
I Am Oak
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Tubular Tribute
De Pul, Uden
20:30
Ayreon
013, Tilburg
20:00
Ian Siegal
Paradox, Tilburg
19:00
Year of the Cobra
Little Devil, Tilburg
13:30
Ayreon
013, Tilburg
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Sky Feliz (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
20:15
Dope Lemon / Nana Adjoa
Doornroosje, Nijmegen
13:30
MortIIs / Nortfalke / Old Tower
Gebr. De Nobel, Leiden
Boris McCutcheon
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Charlie Parr
Vera, Groningen
15:00
Reinis Jaunais
PopEi, Eindhoven
19:30
Gemengd koor Uit het Hart
Bethel, Drachten
15:00
George Hadow / Henk Zwerver / Raoul van der Weide / Salvoandrea Lucifo
De Perifeer, Deventer
19:30
Marcel & Rami Khalife
De Nieuwe Kerk, Den Haag
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
Inhaler
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fource
The Box, Amsterdam
19:30
K-Trap
Melkweg, Amsterdam
Mattiel
Bitterzoet, Amsterdam
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Helmet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 16 september 2019
21:00
Weakened Friends
V11, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Tip Jar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The S.L.P.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Kyle Dion
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Joseph & Maia
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Austin Jenckes / Lauren Jenkins
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 17 september 2019
20:00
Boris McCutcheon
De Schalm, Westwoud
GusGus
TivoliVredenburg, Utrecht