Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Hofman
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
Metropool
Hengelo
21:00
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:00
Hedon
Zwolle
17:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Molen De Ster
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Ahoy
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
P60
Amstelveen
Het Zonnehuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
De Pul
Uden
20:30
Vera
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
KuuB
Utrecht
20:45
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Hedon
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater De Kik
Elst
13:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
14:00
Hedon
Zwolle
16:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:30
De Maaspoort
Venlo
18:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Forum Theater
Sittard
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Weelde
Rotterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
dinsdag 03 september 2019
20:30
Ocean Alley
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
22:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
woensdag 04 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Amanda Palmer
Meervaart, Amsterdam
FIDLAR
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
Machine Gun Kelly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Sahara Sessions: Samira’s Blues + Boka de Banjul
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:00
Emma Ruth Rundle
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Jan-Willem Rozenboom
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:30
Jeff Taylor & Henry Hey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
21:00
Tacocat
Vera, Groningen
donderdag 05 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Fight The Fight
Little Devil, Tilburg
19:30
Acres / Parting Gift / Tripsitter
Dynamo, Eindhoven
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
Kool & The Gang - Live in de Doolhof
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Magnapop
Grenswerk, Venlo
20:00
Korfbal + yung KP
Rotown, Rotterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Tacocat
Paradiso, Amsterdam
20:00
Candy Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
20:30
Shabaka Hutchings
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Last Decade en Ignited
Paard, Den Haag
20:30
Paracetamol
Simplon, Groningen
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Froth
Vera, Groningen
Mozes and the Firstborn / Sports Team
Metropool, Hengelo
21:00
Viva Classic Live 2019 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 september 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Verte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:00
Stadsfestival Zwolle
Hedon, Zwolle
17:30
Viva Classic Live 2019
De Maaspoort, Venlo
19:30
Andre Hazes
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
19:30
Fruity Island Boys & Greener Grass
Molen De Ster, Utrecht
19:30
Kempi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kakkerlakjes
Luxor Live, Arnhem
WHITNEY, a tribute by Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
20:00
Barrelhouse
Bibelot, Dordrecht
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tacocat
Altstadt, Eindhoven
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
Joe Cover Band
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Giovanna's Zoo / Helena Hall
KOFA, Vlaardingen
20:00
Check 1-2-3: Tessel, Niko, Neighbours Burning Neighbours
EKKO, Utrecht
20:00
Annelies Monseré / Jan en Romke Kleefstra / Jan Kleefstra / Joachim Ba
Lebuinuskerk, Deventer
The Teskey Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Anima Mundi
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
The Beatles Tribute Band: One After 909
P60, Amstelveen
Steve Gunn
Het Zonnehuis, Amsterdam
The Mystery Lights
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Frenk Rou / Lien Haegeman / Pascal Pittie en Vincent Kusters / Rufus H
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Tim Akkerman Sings 'the Boss'
De Pul, Uden
20:30
Korfbal
Vera, Groningen
20:30
Color of Abba
Spirit of 66, Verviers
20:30
Rock Stories - Die Besten Krach- und Lachgeschichten mit Christof Leim
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Luister Café
CHV Noordkade, Veghel
20:30
James Oesi
KuuB, Utrecht
20:45
Reservoir Dogs Band
013, Tilburg
Sports Team
Rotown, Rotterdam
21:00
Magnapop (VS) + Harker (UK)
Groene Engel, Oss
21:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Metropool, Hengelo
21:00
Live at LOLA: Shabby Cabs & Doggy Back Writers
LOLA050, Groningen
21:30
Holy Moly & the Crackers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bruisboot: Eva van Manen / Freez
Hedon, Zwolle
23:00
BUNKR w/ Juan Sanchez, Abstract Division, Mirella Kroes
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Bruisboot: Freez / Gerson Main
Hedon, Zwolle
zaterdag 07 september 2019
The Analogues
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Kik, Elst
13:00
Bluesrock Festival Tegelen
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
14:00
Bruisboot: Micah & Julia / Tim Knol
Hedon, Zwolle
16:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Joris Linssen & Caramba
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Dusty Stray / Labasheeda
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:30
Viva Classic Live 2019
De Maaspoort, Venlo
18:00
Hottown & The Diva's of the World
Openluchttheater Cabrio, Soest
19:00
11 jaar Luxor Love
Luxor Live, Arnhem
19:00
Massada
Forum Theater, Sittard
19:30
Wave Invasion
PopEi, Eindhoven
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Weelde, Rotterdam
Keane
Strand Scheveningen, Scheveningen