PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -194
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 apr
Theaterhotel Almelo
Almelo
Lotto Arena
Antwerpen
Iduna
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
Sexyland
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Het Podium
Hoogeveen
Neushoorn
Leeuwarden
Het Bolwerk
Sneek
Fluor
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Q-Factory
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Opstandingskerk
Ridderkerk
Trix
Antwerpen
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Trix
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Arto Theater
Schoonhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Bonifaciuskerk Medemblik
Medemblik
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Klinker
Winschoten
Bon theater
Medemblik
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
RAI Theater
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meerpaal
Dronten
Grenswerk
Venlo
P60
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Flux
Zaandam
Spirit of 66
Verviers
Duycker
Hoofddorp
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Bimhuis
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
LOLA050
Groningen
Corneel
Lelystad
Grounds
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
Groene Engel
Oss
Fort33
Leusden
Ziggo Dome
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
zo 19 apr
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Kerkrade
Kerkrade
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
Grote Sint Laurenskerk
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
Theater de Speeldoos
Baarn
De Grote Kerk
Alkmaar
De Kleine Willem
Enschede
St. Antoniuskerk
Kortenhoef
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

zaterdag 18 april 2020

Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Gers Pardoel Lotto Arena, Antwerpen
Het Gezelschap Iduna, Drachten
Joe Buck De Oosterpoort, Groningen
ANBU Sexyland, Amsterdam
De Kraaien Podium Victorie, Alkmaar
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Het Podium, Hoogeveen
Yung Nnelg Neushoorn, Leeuwarden
Uli Jon Roth @ Noorderkerk Het Bolwerk, Sneek
Fresku Fluor, Amersfoort
Racoon De Oosterpoort, Groningen
The Elvis Concert Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sandra van Nieuwland Q-Factory, Amsterdam
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters De Meerpaal, Dronten
Ycee Patronaat, Haarlem
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ridderkerks Symfonie Orkest Opstandingskerk, Ridderkerk
School Is Cool Trix, Antwerpen
Hendrik Groen - Zolang er leven is Theaters Tilburg, Tilburg
Bij Robèrt...van Beckhoven Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pene Corrida Xinix, Nieuwendijk
20:00
School Is Cool Trix, Antwerpen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Willem, Papendrecht
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater aan de Schie, Schiedam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Arto Theater, Schoonhoven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’ de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Enge Buren - BASTA! Theater de Speeldoos, Baarn
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Het Musiater, Zevenaar
Eva Crutzen - Try Out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Milo Berlijn - Mens erger je niet! De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Todesangstschrei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby Koningshof, Maassluis
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht Bonifaciuskerk Medemblik, Medemblik
Stef Bos - Tijd Leidse Schouwburg, Leiden
Vreemde Kostgangers Theater de Kampanje, Den Helder
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Theater De Klinker, Winschoten
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht Bon theater, Medemblik
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Queen The Music RAI Theater, Amsterdam
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Het Kielzog, Hoogezand
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan Kennemer Theater, Beverwijk
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Theater De Klinker, Winschoten
Steef De Jong - SISI BOY De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar - EERLIJK Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater Aan de Slinger, Houten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Meerpaal, Dronten
Suzan & Freek Grenswerk, Venlo
Glennis Grace P60, Amstelveen
Groninger Studenten Cabaret Festival Kennemer Theater, Beverwijk
Van Dik Hout Jan van Besouw, Goirle
Cristina Branco De Oosterpoort, Groningen
Nederpop All Stars De Reggehof, Goor
Ziv Taubenfeld - Full Sun PlusEtage, Baarle-Nassau
Leif Vollebekk Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Theater de Kampanje, Den Helder
Percossa - Unplugged Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ancient Bards / Kalidia / Sleeping Romance De Flux, Zaandam
Elliott Murphy Spirit of 66, Verviers
All Shall Be Well / Robin Borneman Duycker, Hoofddorp
Eileen Rose Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
a balladeer Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Joost Patocka: Jazz For The Millions Bimhuis, Amsterdam
PHONO (Record Store Day Afterparty) EKKO, Utrecht
Vipers - Queen Tribute Neushoorn, Leeuwarden
Live at LOLA: Mark Foggo + Knight Susan LOLA050, Groningen
Barrelhouse / T-99 Corneel, Lelystad
Villagers of Ioannina City Grounds, Rotterdam
St. Plaster Altstadt, Eindhoven
Grandmaster Flash Groene Engel, Oss
The Gents & Cortez Benefietconcert Fort33, Leusden
Charly Lownoise & Mental Theo Ziggo Dome, Amsterdam
LIVE: Cenobites + Hurricane Joe Muziekcafé Helmond, Helmond
The Sunday Morning Jam Society Muziekpodium DJS, Dordrecht
DJ Daan / McGyver / Def P / De Kamer Merleyn, Nijmegen
Zer00's Heroes Melkweg, Amsterdam

zondag 19 april 2020

Vet Kindercabaret - Kapot VET Agnietenhof, Tiel
Lavinia Meijer Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Markant Uden, Uden
Willem Brons Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Schok & band - Jazzclub Zuid Limburg Theater Kerkrade, Kerkrade
Popquiz alternative Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - StaarVaria Grote Sint Laurenskerk, Alkmaar
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Wilminktheater, Enschede
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters Theater de Speeldoos, Baarn
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - StaarVaria De Grote Kerk, Alkmaar
VOF De Kunst De Kleine Willem, Enschede
Ridderkerks Symfonie Orkest St. Antoniuskerk, Kortenhoef
Rotterdams Philharmonisch Orkest - Beethoven 6 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -194