Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Duycker
Hoofddorp
Iduna
Drachten
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Chassé Theater
Breda
Trix
Antwerpen
Grounds
Rotterdam
De Wiese
Schalkwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
BIRD
Rotterdam
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Tolhuistuin
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kreun
Kortrijk
dB's
Utrecht
Musis
Arnhem
Hall Of Fame
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
Merleyn
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Groene Engel
Oss
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cacaofabriek
Helmond
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
013
Tilburg
C.C. Achterolmen
Maaseik
Vera
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
De Bastille
Schoonhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Bitterzoet
Amsterdam
Fort33
Leusden
Theater Posa
Lelystad
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
V11
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Bimhuis
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Capitole
Gent
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Trefpunt
Warmond
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Het Bolwerk
Sneek
Muziekcafé Helmond
Helmond
Vorst Nationaal
Brussel
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cultuurcentrum Lier
Lier
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Spant!
Bussum
Q-Factory
Amsterdam
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
Theater De Kik
Elst
Luxor Live
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Groene Zwaan
De Rijp
EKKO
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fifth|NRE
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Eendracht
Gemert
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 25 april 2020
Awkward I - KYD
van Beresteyn, Veendam
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Big Country
Duycker, Hoofddorp
Blackbriar
Iduna, Drachten
Blues Treat / Carl Wyatt & The Delta Voodoo
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Brederode, Scholten & Glerum
Chassé Theater, Breda
Broederliefde
Trix, Antwerpen
Broken Brass
Grounds, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Theater Aan de Slinger, Houten
Celeste (UK)
BIRD, Rotterdam
Chip taylor
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
City of the Sun
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
Clouseau
De Oosterpoort, Groningen
Clouseau
De Oosterpoort, Groningen
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
Corpus Christii / Possession / Telestai / Weltschmerz
dB's, Utrecht
Cristina Branco
Musis, Arnhem
Cry / Wally A$M
Hall Of Fame, Tilburg
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
Dj Baobab / Power to the Pipo
Merleyn, Nijmegen
Dorona Alberti
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Ed Struijlaart / Iris Penning / Maurice van Hoek / Stef Classens
Groene Engel, Oss
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eric Vaarzon Morel
Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Feuerengel
013, Tilburg
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Achterolmen, Maaseik
Good Morning
Vera, Groningen
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guru Guru
Melkweg, Amsterdam
Hadewych Doet De Dames
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Handsome Poets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Spiegel, Zwolle
Het Gezelschap
De Bastille, Schoonhoven
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
In the Woods - Amy Speace
Fort33, Leusden
In `t Veld / MC DRT
Theater Posa, Lelystad
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jaguar Jaguar
V11, Rotterdam
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Rot - O Ja!
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Figi Theater, Zeist
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
JazzLab Session: Kings, Queens & Godfathers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jett Rebel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jim Bakkum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jodymoon - A Love Brand New
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joe Buck
TivoliVredenburg, Utrecht
Joe Henry Solo & Acoustic
Het Zonnehuis, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
Juraj Stanik Trio Ft. Gideon Tazelaar
Bimhuis, Amsterdam
JW Roy
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
LIVE: The Dirty Denims + X Raiders
Muziekcafé Helmond, Helmond
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Luka Bloom
Cultuurcentrum Lier, Lier
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Massada
Q-Factory, Amsterdam
Mattanja Joy Bradley
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Mell & Vintage Future
Luxor Live, Arnhem
Mike Boddé / Marcel Booij / Johanette Zomer / Angelo van den Burg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Nap Eyes (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nederpop All Stars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Oi Va Voi
Fifth|NRE, Eindhoven
Pass The Blunt presents: Kafar/Rest/Dixon37 + Kacper HTA
Baroeg, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Percossa - Unplugged
De Eendracht, Gemert
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
QUEEN THE MUSIC - Cindy Oudshoorn, Thimothy Drake e.a.
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Dekay
Effenaar, Eindhoven
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem