Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
De Wiese
Schalkwijk
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
Bitterzoet
Amsterdam
De Groene Zwaan
De Rijp
Mezz
Breda
Dominicanenklooster
Zwolle
Het Zonnehuis
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Grote Kerk
Zwolle
Bimhuis
Amsterdam
De Peppel
Zeist
Fort33
Leusden
Cacaofabriek
Helmond
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Metropool
Hengelo
V11
Rotterdam
Podium 't Beest
Goes
Podium Victorie
Alkmaar
Het Bolwerk
Sneek
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Vera
Groningen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Merleyn
Nijmegen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
De Oude Veiling
Aalsmeer
Taverne De Waag
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Junushoff Theater
Wageningen
Paradox
Tilburg
ss Rotterdam
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Paradiso
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Corneel
Lelystad
Cacaofabriek
Helmond
Koninklijk Circus
Brussel
Baroeg
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
't Rozenknopje
Eindhoven
Minard Schouwburg
Gent
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
Rockhal
Esch zur Alzette
AFAS Live
Amsterdam
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Q-Factory
Amsterdam
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
Het Depot
Leuven
Burgerweeshuis
Deventer
Altstadt
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
The Lane
Oostburg
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Noorderlicht
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
De Buitenpoort
Huissen
De Bel
Valkenswaard
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Circus
Brussel
Spirit of 66
Verviers
Doornroosje
Nijmegen
Handelsbeurs
Gent
Capitole
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
CC De Warandepoort
Tervuren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
zaterdag 25 april 2020
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Cristina Branco
Musis, Arnhem
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Mattanja Joy Bradley
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Stray Train
Mezz, Breda
Anneke van Giersbergen
Dominicanenklooster, Zwolle
Joe Henry Solo & Acoustic
Het Zonnehuis, Amsterdam
Nap Eyes (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Anneke van Giersbergen
Grote Kerk, Zwolle
Juraj Stanik Trio Ft. Gideon Tazelaar
Bimhuis, Amsterdam
The Preacher Men
De Peppel, Zeist
In the Woods - Amy Speace
Fort33, Leusden
Eric Vaarzon Morel
Cacaofabriek, Helmond
Blues Treat / Carl Wyatt & The Delta Voodoo
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Zinin, Nijverdal
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
Jaguar Jaguar
V11, Rotterdam
AAD
Podium 't Beest, Goes
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
Alpha & Omega
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Good Morning
Vera, Groningen
LIVE: The Dirty Denims + X Raiders
Muziekcafé Helmond, Helmond
Dj Baobab / Power to the Pipo
Merleyn, Nijmegen
JazzLab Session: Kings, Queens & Godfathers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
zondag 26 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Spiegel, Zwolle
Lavinia Meijer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Flint, Amersfoort
Chip taylor
De Oude Veiling, Aalsmeer
The Grey Pants
Taverne De Waag, Haarlem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Camiel Boomsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Orpheo
Theater Kerkrade, Kerkrade
Cristina Branco
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Della Mae
Junushoff Theater, Wageningen
Broken Sun / Dieter van der Westen / Mattanja Joy Bradley
Paradox, Tilburg
Dutch Swing College Band - 75 jarig jubileumconcert
ss Rotterdam, Rotterdam
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
Rapido - the KING edition
Paradiso, Amsterdam
Agustin Galiana
La Madeleine, Brussel
Darlyn
Corneel, Lelystad
The Quireboys
Cacaofabriek, Helmond
Erza Muqoli
Koninklijk Circus, Brussel
Big Country / The Dreamside
Baroeg, Rotterdam
King Witch
Little Devil, Tilburg
JW Roy
't Rozenknopje, Eindhoven
Luka Bloom
Minard Schouwburg, Gent
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Sweet Caroline
Martiniplaza, Groningen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Kursaal Oostende, Oostende
Evanescence / Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Ibe
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Hatters
Q-Factory, Amsterdam
K-NIGHT METAL MAYHEM
LOLA050, Groningen
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
Explosions in the Sky
De Roma, Antwerpen
Protoje
Het Depot, Leuven
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Mark Foggo
Altstadt, Eindhoven
Heathen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Transport League
The Lane, Oostburg
Amelie Lens
013, Tilburg
Mees Salomé / Tinlicker
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 27 april 2020
Lemon
Noorderlicht, Amsterdam
Koningsdag festival 2020
Baroeg, Rotterdam
Back to Blondie
De Buitenpoort, Huissen
Sweet Mary Jane
De Bel, Valkenswaard
Angelo and Friends
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Jamie Cullum
Koninklijk Circus, Brussel
Aynsley Lister
Spirit of 66, Verviers
Villagers
Doornroosje, Nijmegen
Compact Disk Dummies
Handelsbeurs, Gent
Explosions in the Sky 20th Anniversary Tour
Capitole, Gent
Deathstars
Rockhal, Esch zur Alzette
Plakband: Yin Yin + Willy + Mario Marini
Merleyn, Nijmegen
Denis Horvat / Joy Orbison / Peach
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 28 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Shoffy
Melkweg, Amsterdam
Heathen + Potential Threat + War Curse
Baroeg, Rotterdam
The Analogues
Parktheater, Eindhoven
Luka Bloom
CC De Warandepoort, Tervuren
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
Tindersticks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Giant Rooks
Melkweg, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Willem, Papendrecht