Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Duycker
Hoofddorp
Simplon
Groningen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
AFAS Live
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
CCXL Theater
Vlissingen
BIRD
Rotterdam
Kulturhus
Denekamp
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Tolhuistuin
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Ziggo Dome
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:30
Mezz
Breda
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Orangerie
's-Hertogenbosch
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kursaal Oostende
Oostende
Perron-3
Rosmalen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kursaal Oostende
Oostende
De Helling
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
AFAS Live
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Peppel
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Paradiso
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Mezz
Breda
Singer Theater
Laren
Orpheus
Apeldoorn
Noorderkerk
Sneek
Podium Victorie
Alkmaar
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Theater de Kom
Nieuwegein
Baroeg
Rotterdam
Fifth|NRE
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
EKKO
Utrecht
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kik
Elst
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
Q-Factory
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurcentrum Lier
Lier
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Vorst Nationaal
Brussel
Muziekcafé Helmond
Helmond
Het Bolwerk
Sneek
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vrijdag 24 april 2020
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Likt
Duycker, Hoofddorp
De Kraaien
Simplon, Groningen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Danny Vera
AFAS Live, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cry / Wally A$M
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Clannad
CCXL Theater, Vlissingen
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kulturhus, Denekamp
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Celeste (UK)
Tolhuistuin, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
Bon Iver
Ziggo Dome, Amsterdam
Bløf
Wilminktheater, Enschede
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:30
Baas Van Breda
Mezz, Breda
Awkward I - KYD
De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Ludens, Voorburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
10CC
Kursaal Oostende, Oostende
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
zaterdag 25 april 2020
Ziggy Alberts
Doornroosje, Nijmegen
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Theater de Kom, Nieuwegein
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
Visions of Atlantis - Wanderers Tour 2020
De Helling, Utrecht
Van Dik Hout
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
UB40
TivoliVredenburg, Utrecht
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
The Preacher Men
De Peppel, Zeist
The Pink Floyd Sound - The Wall
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Venray, Venray
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Zinin, Nijverdal
The Five Great Guitars - Legends
De Meenthe, Steenwijk
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Dears
Paradiso, Amsterdam
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Willem, Papendrecht
The Analogues
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Sweet Caroline
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sven Ratzke - Where are we now
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stray Train
Mezz, Breda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Singer Theater, Laren
Stef Bos - Tijd
Orpheus, Apeldoorn
Spinvis - In Werkelijkheid
Noorderkerk, Sneek
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Sandra van Nieuwland
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ruud Hermans - Back in Town
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ruth Jacott
De Nieuwe Kolk, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rowwen Heze
Agnietenhof, Tiel
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
Rob Dekay
Effenaar, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
QUEEN THE MUSIC - Cindy Oudshoorn, Thimothy Drake e.a.
De Maaspoort, Venlo
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
Percossa - Unplugged
De Eendracht, Gemert
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Pass The Blunt presents: Kafar/Rest/Dixon37 + Kacper HTA
Baroeg, Rotterdam
Oi Va Voi
Fifth|NRE, Eindhoven
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nederpop All Stars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nap Eyes (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Mike Boddé / Marcel Booij / Johanette Zomer / Angelo van den Burg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mell & Vintage Future
Luxor Live, Arnhem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Mattanja Joy Bradley
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Massada
Q-Factory, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Luka Bloom
Cultuurcentrum Lier, Lier
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
LIVE: The Dirty Denims + X Raiders
Muziekcafé Helmond, Helmond
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen