Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Xinix
Nieuwendijk
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater De Winsinghhof
Roden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Grounds
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
CCXL Theater
Vlissingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Schalm
Westwoud
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Victorie
Alkmaar
De Grote Kerk
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 24 april 2020
Johan Goossens - Try Out
Het Diekhuus, Middelharnis
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
Revolution
Doornroosje, Nijmegen
Good Morning
Merleyn, Nijmegen
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
10CC
Kursaal Oostende, Oostende
Montis, Goudsmit en Directie
Groene Engel, Oss
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Lievekamp, Oss
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater De Winsinghhof, Roden
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Yuri Honing
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg De Kring, Roosendaal
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Samba Touré Trio
Grounds, Rotterdam
The Five Great Guitars - Legends
De Doelen, Rotterdam
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
PEER / We Are Hunters
De Pul, Uden
Della Mae
TivoliVredenburg, Utrecht
Millionaire
De Helling, Utrecht
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silent Comedy, de hit van Lowlands
De Maaspoort, Venlo
Awkward I - KYD
De Maaspoort, Venlo
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving
De Maaspoort, Venlo
Stahlzeit
Grenswerk, Venlo
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Clannad
CCXL Theater, Vlissingen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Ludens, Voorburg
Waylon
Theater De Leest, Waalwijk
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Leest, Waalwijk
Jason Ringenberg
De Schalm, Westwoud
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sven Ratzke - Where are we now
Zaantheater, Zaandam
Nits
Boerderij, Zoetermeer
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sweet Caroline
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 25 april 2020
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Anúna
De Grote Kerk, Alkmaar
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
Juraj Stanik Trio Ft. Gideon Tazelaar
Bimhuis, Amsterdam
Joe Henry Solo & Acoustic
Het Zonnehuis, Amsterdam
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
City of the Sun
Tolhuistuin, Amsterdam
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
The Dears
Paradiso, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guru Guru
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Broederliefde
Trix, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stef Bos - Tijd
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Cristina Branco
Musis, Arnhem
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Mell & Vintage Future
Luxor Live, Arnhem
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
Ruth Jacott
De Nieuwe Kolk, Assen
Mattanja Joy Bradley
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Stray Train
Mezz, Breda
Brederode, Scholten & Glerum
Chassé Theater, Breda
Alpha & Omega
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Handsome Poets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag