Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
CC De Warandepoort
Tervuren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Kavka
Antwerpen
Het Depot
Leuven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
Café Loburg
Wageningen
Merleyn
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
CC De Warandepoort
Tervuren
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Breughelzaal
Bree
De Velinx
Tongeren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paleis 12
Brussel
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Trix
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Theater Kerkrade
Kerkrade
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
Vooruit
Gent
013
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Hedon
Zwolle
Vooruit
Gent
Botanique
Brussel
Het Depot
Leuven
Theater De Lievekamp
Oss
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
ACU
Utrecht
Innocent
Hengelo
Bimhuis
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
maandag 27 april 2020
Explosions in the Sky 20th Anniversary Tour
Capitole, Gent
Deathstars
Rockhal, Esch zur Alzette
Plakband: Yin Yin + Willy + Mario Marini
Merleyn, Nijmegen
Denis Horvat / Joy Orbison / Peach
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 28 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Shoffy
Melkweg, Amsterdam
Heathen + Potential Threat + War Curse
Baroeg, Rotterdam
The Analogues
Parktheater, Eindhoven
Luka Bloom
CC De Warandepoort, Tervuren
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
Tindersticks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Giant Rooks
Melkweg, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Willem, Papendrecht
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Handsome Family
De Oosterpoort, Groningen
Ben L’Oncle Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
Great Shakes / The Decline
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Shoffy
Melkweg, Amsterdam
Billy Raffoul
Paradiso, Amsterdam
Dean Wareham plays Galaxie 500
Paard, Den Haag
La Dispute
Kavka, Antwerpen
Yevgueni
Het Depot, Leuven
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Battles
Tolhuistuin, Amsterdam
Ten Times A Million
Café Loburg, Wageningen
Torgeir Waldemar
Merleyn, Nijmegen
woensdag 29 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Music For Bricks
Paleis 12, Brussel
Visions Of Atlantis
013, Tilburg
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
David Benjamin
Melkweg, Amsterdam
19:30
It’s A Kind Of Magic
Paard, Den Haag
Millionaire
Trix, Antwerpen
La Dispute
Effenaar, Eindhoven
Team Magic & Friends
Paard, Den Haag
Aesthetic Perfection
Paard, Den Haag
20:00
Steel Pulse
Doornroosje, Nijmegen
Caribou
TivoliVredenburg, Utrecht
The Analogues
Parktheater, Eindhoven
3J'S
Agnietenhof, Tiel
Luka Bloom
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Jeangu Macrooy
Chassé Theater, Breda
The Fortunate Sons
Theater Kerkrade, Kerkrade
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ruth Jacott
Musis, Arnhem
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Nick Cave & the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
The Five Great Guitars - Legends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Handsome Family
Tolhuistuin, Amsterdam
Faces on TV
Vooruit, Gent
The White Buffalo
013, Tilburg
The Elvis Concert
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Zwangere Guy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hadewych Doet De Dames - Begeleid door het Matangi Quartet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hedon Zwaar presents Heathen
Hedon, Zwolle
Panda Dub
Vooruit, Gent
SOPHIA - TRIXIE WHITLEY (SOLO) - ROSCOE
Botanique, Brussel
Yevgueni
Het Depot, Leuven
Jim Bakkum
Theater De Lievekamp, Oss
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Giant Rooks
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lisa Hannigan / Stargaze
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Abba Gold
Theater De Willem, Papendrecht
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Cristina Branco
DeLaMar, Amsterdam
Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucy Dacus
ACU, Utrecht
Caedere / Vile
Innocent, Hengelo
Shabaka and the Ancestors
Bimhuis, Amsterdam
donderdag 30 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad