Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Noorderkerk
Sneek
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Maassilo
Rotterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Silverdome
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
cc Binder
Puurs
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Effenaar
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Pul
Uden
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Buurvrouw
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 11 oktober 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Tangarine - Uiteen
Noorderkerk, Sneek
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
12:00
Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:30
The Selecter
Melkweg, Amsterdam
19:00
Phronesis
Koorenhuis, Den Haag
19:30
Jan Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
Duncan Laurence
Maassilo, Rotterdam
19:30
Ares / Josbros
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dog Eat Dog
Trix, Antwerpen
19:30
Carmouflage Rose
Melkweg, Amsterdam
19:30
Stones Sessions
Silverdome, Zoetermeer
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
20:00
O'G3NE
De Nieuwe Kolk, Assen
Brad Paisley
013, Tilburg
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Indian Askin
Duycker, Hoofddorp
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dennis van Aarssen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Blackbear
La Madeleine, Brussel
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Axelle Red
cc Binder , Puurs
20:00
Diggy Dex
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joe Buck
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kraak & Smaak
De Spot, Middelburg
20:00
Desorden Público
Q-Factory, Amsterdam
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:00
CooCoo-Fest
Paard, Den Haag
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Habitants
Effenaar, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Clean Pete
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Eric Vloeimans
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Wieners
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arlan Feiles
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Wett
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Mezz, Breda
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:30
The Wanderer
Vorstin, Hilversum
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Damian Wilson
Mezz, Breda
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Say yes dog
EKKO, Utrecht
20:30
Patricia Van Haastrecht
Hedon, Zwolle
Supersister Projekt 2019
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Hugh Cornwell
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ambrose Akinmusire
De Oosterpoort, Groningen
Jambinai
013, Tilburg
20:30
Robin Yerah / Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Winston Surfshirt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sofia Rei & J.C. Maillard
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tjerk & Liquid Sunshine
De Buurvrouw, Rotterdam
20:30
Joseph Clark / The Music Of Queen
Markant Uden, Uden
20:30
Cesar Zuiderwijk
Figi Theater, Zeist
20:30
De Kift - BAL
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Kolbak
P60, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam