Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Silverdome
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Musis
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
19:30
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
17:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
22:30
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
Grand Theatre
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
23:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Estrado
Harderwijk
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
N.H. Kerk
Heino
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
23:45
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
In the Woods
Leusden
De Smeltkroes
Maarheeze
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Bon theater
Medemblik
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 11 oktober 2019
20:15
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
The Wieners
De Maaspoort, Venlo
20:15
Eric Vloeimans
De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
19:30
Ares / Josbros
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Sick Sabbath
De Flux, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cesar Zuiderwijk
Figi Theater, Zeist
Supersister Projekt 2019
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Stones Sessions
Silverdome, Zoetermeer
JeBroer / Outsiders
Hedon, Zwolle
20:30
Patricia Van Haastrecht
Hedon, Zwolle
20:00
Dennis van Aarssen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 oktober 2019
22:00
ain’t no party like an oldschool party
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
22AD / Five Minute March / Trey
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
20:00
The Lafontaines + Scarlet Rose
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:45
Guy Rooks - Release Party
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Axelle Red
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Black Cilice
P60, Amstelveen
23:45
Last Night On Earth Festival
Paradiso, Amsterdam
21:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Work Out!
Club Antre, Amsterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
20:00
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Charlie Cunningham
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Haluk Levent
Melkweg, Amsterdam
18:30
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
14:15
Ariel González / Gustavo Corrales Romero
Concertgebouw, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
19:30
Master
Mezz, Breda
20:00
Lindsey Stirling
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der
Theater De Veste, Delft
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
17:00
Mondriaan Jazz
Paard, Den Haag
20:15
Ilse DeLange
Theater de Kampanje, Den Helder
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arlan Feiles
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Jazz & Beyond: SPARK
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Indian Askin
Bibelot, Dordrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar
Theater Berkelland, Eibergen
22:00
Rocktober presents: Nekromant / Starscream
The Jack, Eindhoven
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Daniel Lohues / Holland Baroque
Wilminktheater, Enschede
Paul Gilbert
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:00
Ibex Angel Order
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
22:30
Mo Bedick
Vera, Groningen
21:30
The Slackers
Vera, Groningen
Martin Kohlstedt
Grand Theatre, Groningen
20:00
A Mili
Simplon, Groningen
20:00
Butcher Baby (UK) + Sworn Liars (DE) + Ink Bomb (NL)
LOLA050, Groningen
23:30
The Rad Pack
Patronaat, Haarlem
20:00
Trijntje Oosterhuis
Patronaat, Haarlem
20:00
Back to Blondie
Estrado, Harderwijk
Dog Eat Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Queen Rats- Queen Tribute
N.H. Kerk, Heino
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
23:45
Afterparty CF: Iron Maiden, tribute by Blood Brothers (UA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
The Unforgiven
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Nick & Simon
Metropool, Hengelo
20:00
The Choir Of Man
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Mark Foggo
Manifesto, Hoorn
00:00
Tangarine - Uiteen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Dublin Legends
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Chris Smither
In the Woods, Leusden
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
Stahlzeit
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk