Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
S-Plaza
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Vestzaktheater
Enschede
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ethias Arena
Hasselt
Ethias Arena
Hasselt
Ethias Arena
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Manifesto
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zik Zak
Ittre
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Corneel
Lelystad
Het Depot
Leuven
C.C. Achterolmen
Maaseik
Kaleidoscoop
Mortsel
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
Ledeltheater
Oostburg
De Zwerver
Oostende
C.C. De Grote Post
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Zwaan
Uitgeest
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Garage
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Cultuurcentrum Asse
Asse
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
zaterdag 02 mei 2020
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Uada, Grift, Solbrud, Velnias
Iduna, Drachten
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Shirma Rouse
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
The Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Frans Bauer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Storing
S-Plaza, Eindhoven
Netherlands Deathfest IV
Effenaar, Eindhoven
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Rob Dekay
Simplon, Groningen
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Martiniplaza, Groningen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
K3
Ethias Arena, Hasselt
K3
Ethias Arena, Hasselt
K3
Ethias Arena, Hasselt
Piazzolla
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
LIVE: Tributör, tribute to 70s & 80s rock + hardrock-quiz
Muziekcafé Helmond, Helmond
Voltage
Cacaofabriek, Helmond
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sandra van Nieuwland
Manifesto, Hoorn
Supertrap - Breakfast in America
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freddy Loco & the Gordo's Ska Band / The Skatalites
Zik Zak, Ittre
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Neushoorn, Leeuwarden
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Liv Kristine / Valkyre
Corneel, Lelystad
Arno
Het Depot, Leuven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
We Are Hunters
Merleyn, Nijmegen
Sonic Whip 2020
Doornroosje, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
Raymond van het Groenewoud
Ledeltheater, Oostburg
Old Time Relijun
De Zwerver, Oostende
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Ida Nielsen & The Funkbots + Sonny Ragg - Bassiste en multi-instrument
Groene Engel, Oss
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater De Lievekamp, Oss
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht
Maartje & Kine
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Luke Sital-Singh
Rotown, Rotterdam
Cyrille Aimée
LantarenVenster, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Papi Chulo
Poppodium Volt, Sittard
Jennie Lena
Het Bolwerk, Sneek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
The Analogues
Agnietenhof, Tiel
Scarphase
013, Tilburg
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Markant Uden, Uden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
21:30
Remko van der Drift
TivoliVredenburg, Utrecht
Douglas Dare (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
Tindersticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Dutch College Swing Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Remko van der Drift
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Remko van der Drift
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Magda Mendes - Oliveiras
Theater de Garage, Venlo
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Venray, Venray
Golden Caves / Scarlet Stories
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
Queen The Music
Theater De Leest, Waalwijk
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Junushoff Theater, Wageningen
3J'S
Zaantheater, Zaandam
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Another Journey
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Piano's
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cry / Wally A$M
Hedon, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 03 mei 2020
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Theo Lawrence
Paradiso, Amsterdam
The James Hunter Six
Tolhuistuin, Amsterdam
Baxter Dury
Het Zonnehuis, Amsterdam
Darwin Deez
Bitterzoet, Amsterdam
Clouseau
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Conan Gray
Melkweg, Amsterdam
Empress Miriam Simone
Melkweg, Amsterdam
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Livestream Paradiso Orchestra Met Aisling Casey En Wilmar De Visser
Paradiso, Amsterdam
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Rob de Nijs
Cultuurcentrum Asse, Asse
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Kattendans, Bergeijk
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Chassé Theater, Breda
Absynthe Minded
Botanique, Brussel
Lianne La Havas
Botanique, Brussel