Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DNK
Assen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Garage
Venlo
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekcafé Helmond
Helmond
Corneel
Lelystad
Mezz
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Grote Post
Oostende
AFAS Live
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Ethias Arena
Hasselt
Ethias Arena
Hasselt
Ethias Arena
Hasselt
De Roma
Antwerpen
DNK
Assen
Kaleidoscoop
Mortsel
Werftheater
Utrecht
Vestzaktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Bolwerk
Sneek
Orpheus
Apeldoorn
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Achterolmen
Maaseik
Paradiso
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Helling
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Paard
Den Haag
Zik Zak
Ittre
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Botanique
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
EKKO
Utrecht
De Zwaan
Uitgeest
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Bussel
Oosterhout
LantarenVenster
Rotterdam
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Botanique
Brussel
Het Depot
Leuven
Boerderij
Zoetermeer
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Q-Factory
Amsterdam
The Box
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Theater de Mythe
Goes
Chassé Theater
Breda
van Beresteyn
Veendam
Rockhal
Esch zur Alzette
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Minard Schouwburg
Gent
La Madeleine
Brussel
Cultuurcentrum Asse
Asse
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
De Doelen
Rotterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
zaterdag 02 mei 2020
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mart Hillen In Concert
DNK, Assen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Magda Mendes - Oliveiras
Theater de Garage, Venlo
Maartje & Kine
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Luke Sital-Singh
Rotown, Rotterdam
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Goudse Schouwburg, Gouda
LIVE: Tributör, tribute to 70s & 80s rock + hardrock-quiz
Muziekcafé Helmond, Helmond
Liv Kristine / Valkyre
Corneel, Lelystad
Little Symphonies
Mezz, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
Keith Urban
AFAS Live, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
K3
Ethias Arena, Hasselt
K3
Ethias Arena, Hasselt
K3
Ethias Arena, Hasselt
Jukebox 2020
De Roma, Antwerpen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Johan Fretz - Toriman
Vestzaktheater, Enschede
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jennie Lena
Het Bolwerk, Sneek
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jack Poels - Blauwe Vear
Paradiso, Amsterdam
Ida Nielsen & The Funkbots + Sonny Ragg - Bassiste en multi-instrument
Groene Engel, Oss
Het Zwanenmeer - Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Golden Caves / Scarlet Stories
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Glennis Grace
Paard, Den Haag
Freddy Loco & the Gordo's Ska Band / The Skatalites
Zik Zak, Ittre
Frans Bauer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater De Lievekamp, Oss
Flying Horseman / Kel Assouf
Botanique, Brussel
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Neushoorn, Leeuwarden
Feuerengel
Fluor, Amersfoort
Fata Boom
Paradiso, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dutch College Swing Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Dua Lipa
Sportpaleis, Antwerpen
Douglas Dare (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Junushoff Theater, Wageningen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Cyrille Aimée
LantarenVenster, Rotterdam
Cry / Wally A$M
Hedon, Zwolle
Crazy Piano's
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Cameretten - Finalistentournee
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brothers Osborne
Paradiso, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Baxter Dury / Judith Kiddo / Other Lives/Louise Verneuil
Botanique, Brussel
Arno
Het Depot, Leuven
Another Journey
Boerderij, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
A Tribute to George Michael The Edge Of Heaven Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
3J'S
Zaantheater, Zaandam
2000 Motels
Q-Factory, Amsterdam
112 / Jagged Edge
The Box, Amsterdam
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
zondag 03 mei 2020
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Chassé Theater, Breda
Vet Kindercabaret - Kapot VET
van Beresteyn, Veendam
Typh Barrow
Rockhal, Esch zur Alzette
Tindersticks
De Oosterpoort, Groningen
Theo Lawrence
Paradiso, Amsterdam
The Scottish Music Parade
Kursaal Oostende, Oostende
The James Hunter Six
Tolhuistuin, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Kattendans, Bergeijk
Suzanne Vega
Minard Schouwburg, Gent
Sans Visa - 2020
La Madeleine, Brussel
Rob de Nijs
Cultuurcentrum Asse, Asse
Peter Beets & Henk Meutgeert feat. Hogenhuis & Van Damme
TivoliVredenburg, Utrecht
Netherlands Deathfest IV
Effenaar, Eindhoven
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Livestream Paradiso Orchestra Met Aisling Casey En Wilmar De Visser
Paradiso, Amsterdam
Lianne La Havas
Botanique, Brussel
La La Land
De Doelen, Rotterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
de Nieuwe Kerk, Zierikzee