Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
The Jack
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
23:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
23:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Paard
Den Haag
19:30
P60
Amstelveen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
19:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
N.H. Kerk
Heino
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
23:45
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Musis
Arnhem
19:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Grand Theatre
Groningen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Pul
Uden
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
20:15
Bon theater
Medemblik
Bibelot
Dordrecht
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
19:45
013
Tilburg
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:30
Theater Posa
Lelystad
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
zaterdag 12 oktober 2019
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der
Theater De Veste, Delft
20:15
Ilse DeLange
Theater de Kampanje, Den Helder
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Rocktober presents: Nekromant / Starscream
The Jack, Eindhoven
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Tangarine - Uiteen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Corky Laing’s Mountain
Spirit of 66, Verviers
20:00
A Mili
Simplon, Groningen
20:00
The Choir Of Man
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Les Robots + The Colour Collection
Rotown, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:45
Guy Rooks - Release Party
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
23:30
The Rad Pack
Patronaat, Haarlem
20:00
Trijntje Oosterhuis
Patronaat, Haarlem
23:45
Last Night On Earth Festival
Paradiso, Amsterdam
21:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
18:30
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
17:00
Mondriaan Jazz
Paard, Den Haag
19:30
Black Cilice
P60, Amstelveen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Ons Mierloos Theater, Mierlo
19:00
Ibex Angel Order
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
Dog Eat Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Queen Rats- Queen Tribute
N.H. Kerk, Heino
22:00
Jazz & Beyond: SPARK
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stahlzeit
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
22AD / Five Minute March / Trey
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
23:45
Afterparty CF: Iron Maiden, tribute by Blood Brothers (UA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
19:30
Master
Mezz, Breda
Paul Gilbert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Nick & Simon
Metropool, Hengelo
20:00
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
19:00
Haluk Levent
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mark Foggo
Manifesto, Hoorn
20:00
Butcher Baby (UK) + Sworn Liars (DE) + Ink Bomb (NL)
LOLA050, Groningen
21:00
¡Pendejo!
Little Devil, Tilburg
20:00
Lindsey Stirling
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Chris Smither
In the Woods, Leusden
20:00
Charlie Cunningham
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Arlan Feiles
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
23:00
Fiesta Macumba
Hedon, Zwolle
19:30
Aquarii
Hedon, Zwolle
Jambinai
Grounds, Rotterdam
20:30
Kid Harlequin / My Propane / Powerized
Groene Engel, Oss
Martin Kohlstedt
Grand Theatre, Groningen
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Back to Blondie
Estrado, Harderwijk
20:00
Jan Akkerman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
De Pul, Uden
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Waylon
De Meenthe, Steenwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bökkers
De Flux, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
14:15
Ariel González / Gustavo Corrales Romero
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Work Out!
Club Antre, Amsterdam
19:30
The Unforgiven
Cacaofabriek, Helmond
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Axelle Red
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
Indian Askin
Bibelot, Dordrecht
18:00
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ
Baroeg, Rotterdam
20:00
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
Marc Almond
013, Tilburg
19:45
Hugh Cornwell
013, Tilburg
zondag 13 oktober 2019
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
History in Concert 2019
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Arlan Feiles
Theater Walhalla, Rotterdam
14:30
Deelder & Van der Lek
Theater Posa, Lelystad
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniel Lohues / Holland Baroque
Theater 't Speelhuis, Helmond