PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -186
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 okt
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 12 okt
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Zinin
Nijverdal
Zaantheater
Zaandam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Paard
Den Haag
18:00
Baroeg
Rotterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
19:30
Cacaofabriek
Helmond
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Mezz
Breda
1
19:30
Hedon
Zwolle
19:45
013
Tilburg
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
1
20:00
Estrado
Harderwijk
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Grounds
Rotterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Wilminktheater
Enschede
Nieuwe Nor
Heerlen
2
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
1
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Grand Theatre
Groningen
2
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
De Pul
Uden
Bibelot
Dordrecht
1
1
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam

vrijdag 11 oktober 2019

23:00
Jahwin / Prime Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 12 oktober 2019

Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - NOBEL De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Posttheater, Arnhem
Danny Vera - Pressure makes diamonds Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Tangarine - Uiteen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
14:15
Ariel González / Gustavo Corrales Romero Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Mondriaan Jazz Paard, Den Haag
18:00
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ Baroeg, Rotterdam
18:30
Nick Howard Paradiso, Amsterdam
19:00
Haluk Levent Melkweg, Amsterdam
19:00
Ibex Angel Order O.J.C. Maddogs, Groesbeek
19:30
The Unforgiven Cacaofabriek, Helmond
19:30
Black Cilice P60, Amstelveen
19:30
Master Mezz, Breda
1
19:30
Aquarii Hedon, Zwolle
19:45
Hugh Cornwell 013, Tilburg
19:45
Guy Rooks - Release Party Podium Victorie, Alkmaar
Foto Marc Almond
Marc Almond 013, Tilburg
1
20:00
Back to Blondie Estrado, Harderwijk
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Waylon De Meenthe, Steenwijk
20:00
Brit Floyd AFAS Live, Amsterdam
20:00
Charlie Cunningham Het Zonnehuis, Amsterdam
Foto Lavalu
Lavalu TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Suzan & Freek Theatertour Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Choir Of Man Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lindsey Stirling Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jan Akkerman ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Axelle Red C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Todrick Hall Melkweg, Amsterdam
Foto Jambinai
Jambinai Grounds, Rotterdam
1
20:00
Trijntje Oosterhuis Patronaat, Haarlem
Foto Paul Gilbert
Paul Gilbert Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
The Dublin Legends Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Daniel Lohues / Holland Baroque Wilminktheater, Enschede
Foto Dog Eat Dog
Dog Eat Dog Nieuwe Nor, Heerlen
2
20:00
Butcher Baby (UK) + Sworn Liars (DE) + Ink Bomb (NL) LOLA050, Groningen
20:00
A Mili Simplon, Groningen
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Ellen ten Damme
Ellen ten Damme De Molenberg, Delfzijl
1
20:00
The Lafontaines + Scarlet Rose Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Arlan Feiles Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Ilse DeLange Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Maaike Ouboter Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Bon theater, Medemblik
20:15
Cabarestafette Musis, Arnhem
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der Theater De Veste, Delft
Foto Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana Theater De Veste, Delft
1
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bökkers De Flux, Zaandam
20:30
Nick & Simon Metropool, Hengelo
20:30
Corky Laing’s Mountain Spirit of 66, Verviers
20:30
Lee Fields & The Expressions Paradiso, Amsterdam
20:30
Kid Harlequin / My Propane / Powerized Groene Engel, Oss
Foto Martin Kohlstedt
Martin Kohlstedt Grand Theatre, Groningen
2
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Chris Smither In the Woods, Leusden
20:30
Work Out! Club Antre, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Kei, Reusel
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
21:00
Queen Rats- Queen Tribute N.H. Kerk, Heino
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar De Pul, Uden
Foto Indian Askin
Indian Askin Bibelot, Dordrecht
1
1
21:00
Mark Foggo Manifesto, Hoorn
21:00
Twin Peaks Paradiso, Amsterdam
Pagina -186