Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater Floralis
Lisse
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Hoftheater
Raalte
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Merleyn
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
zondag 20 oktober 2019
20:00
Striking Matches / Tenille Townes
Paard, Den Haag
Burna Boy
Paleis 12, Brussel
20:00
Naaz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick Murphy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
BREStheater, Brielle
19:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
17 Hippies
Luxor Live, Arnhem
16:15
The Irrational Library
Gigant, Apeldoorn
20:30
Life
Cinetol, Amsterdam
20:30
Moon Duo
Paradiso, Amsterdam
20:15
Mathias Eick
Bimhuis, Amsterdam
20:00
NEFFEX
Melkweg, Amsterdam
20:00
MeisjeDjamila
Melkweg, Amsterdam
19:00
Grayson Capps
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Ritual
Paradiso, Amsterdam
16:00
45ACIDBABIES
Concerto, Amsterdam
15:00
Lui Paard
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Daniel Lohues / Holland Baroque
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Uriël Ensemble - Bomans en Chopin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johnny Irion
De Amer, Amen
15:30
André Manuel
Paco Plumtrek, Almelo
19:45
Drivin' N' Cryin'
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 21 oktober 2019
20:00
Rosedale
Spirit of 66, Verviers
20:00
slowthai
BIRD, Rotterdam
20:30
Chance Mccoy
Merleyn, Nijmegen
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
Jethro Tull
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Afro Cuban All Stars
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Awkward I - KYD
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:45
Bonnie Bishop
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Stef Chura
Paard, Den Haag
22:00
Holy Fuck
Paradiso, Amsterdam
22:00
Just Mustard
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
Circa Waves
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Priests
EKKO, Utrecht
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
TivoliVredenburg, Utrecht
Jethro Tull
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues / Holland Baroque
TivoliVredenburg, Utrecht
The Struts
013, Tilburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Raphael Saadiq
Theater Rotterdam, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Walter Trout
De Zwerver, Oostende
Sunn O)))
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lay Down and Listen / Drift Multiply
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
Heather Nova
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Angie Stone
La Madeleine, Brussel
20:00
O'G3NE
Chassé Theater, Breda
19:30
Craig Finn
Trix, Antwerpen
Airways
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
KO KO MO
Cinetol, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Harry Hudson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ilgen-Nur
Paradiso, Amsterdam
slowthai
Tolhuistuin, Amsterdam
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
Navarone
Paradiso, Amsterdam
19:00
Anomalie
Melkweg, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:30
Chris Hinze
TivoliVredenburg, Utrecht
Angie Stone
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Close Talker
TivoliVredenburg, Utrecht
Heather Nova
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
BIRD, Rotterdam
19:00
Gutalax+ Spasm + Guineapig
Baroeg, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
Tino Martin
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Imperial Wax
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Tabitha
Doornroosje, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
South African Roadtrip
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sioen Plays Graceland
Cpunt Theater, Hoofddorp