Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Bitterzoet
Amsterdam
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
De Zwerver
Oostende
Duycker
Hoofddorp
Boerderij
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
Bimhuis
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Theater Ludens
Voorburg
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Vooruit
Gent
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
17:00
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Q-Factory
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Mozaïek
Zuidlaren
TivoliVredenburg
Utrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
La Madeleine
Brussel
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Helling
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
dB's
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Casino
Sint-Niklaas
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
De Roma
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
donderdag 14 mei 2020
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Kennemer Theater, Beverwijk
Still Collins
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Gabriels - De wetten van de Jungle
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
The Silent Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Rot - O Ja!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jonathan Bree
Bitterzoet, Amsterdam
Smoove & Turrell Sound System
Mezz, Breda
Yung Nnelg
Paradiso, Amsterdam
Videoclub
Rockhal, Esch zur Alzette
Cassels
De Zwerver, Oostende
Vinnie Appice Band
Duycker, Hoofddorp
Ranestrane
Boerderij, Zoetermeer
Josbros en SiNNiWAVi (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Arild Andersen Trio
Bimhuis, Amsterdam
Vera Bon + Bovenste Knoopje Open
Luxor Live, Arnhem
Zola Blood
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 15 mei 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Koningshof, Maassluis
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Ludens, Voorburg
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Kattendans, Bergeijk
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Chassé Theater, Breda
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Het Hiphop Journaal
Grenswerk, Venlo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
17:00
De Kift
Paradiso, Amsterdam
De Tent van Bell
De Maaspoort, Venlo
Russian Village Boys
Q-Factory, Amsterdam
Enforcer + Skull Fist + Ambush
Baroeg, Rotterdam
Closer to Curtis
Gebr. De Nobel, Leiden
Los Lobos
Paradiso, Amsterdam
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
10 Years Of RMFTM
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
3J'S
Theater de Speeldoos, Baarn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Handsome Poets
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
Nora Hamzawi
La Madeleine, Brussel
Awkward I - KYD
De Nieuwe Regentes, Den Haag
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Helling, Utrecht
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
JP Cooper
TivoliVredenburg, Utrecht
Nederpop All Stars
Schaffelaartheater, Barneveld
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Queen The Music
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Goudse Schouwburg, Gouda
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jarboe
dB's, Utrecht
Collabro
De Doelen, Rotterdam
Fresku
Paard, Den Haag
Tops
Paradiso, Amsterdam
The Elvis Concert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Masters Of Reality
De Casino, Sint-Niklaas
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Krezip
013, Tilburg
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Back to the Country
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Flint, Amersfoort
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven