PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -179
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mei
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
ACU
Utrecht
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Westergastheater
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Spirit of 66
Verviers
Vera
Groningen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Q-Factory
Amsterdam
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
Grounds
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
Altstadt
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
za 09 mei
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Maaspoort
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
De Pul
Uden
C.C. Biekorf
Lebbeke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
BREStheater
Brielle
Little Devil
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ahoy
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Trix
Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
M.C. Cactus
Sint-Andries
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijk Circus
Brussel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Janskerk
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
Waalse Kerk
Amsterdam
Oude Vismijn
Gent
Simplon
Groningen
Bibelot
Dordrecht
World Forum CC
Den Haag
Fluor
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Helling
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft

vrijdag 08 mei 2020

Foto Tyketto
Tyketto Boerderij, Zoetermeer
Mamas Gun Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Shopping ACU, Utrecht
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Leif de Leeuw Band De Peppel, Zeist
Wild Romance Bibelot, Dordrecht
Janus Rasmussen Bitterzoet, Amsterdam
Xander Vrienten X Brigitte Kaandorp Westergastheater, Amsterdam
Handsome Poets S.C.C. De Ruchte, Someren
Long Live Rainbow Spirit of 66, Verviers
Sacri Monti / Temple Fang Vera, Groningen
Wishbone Ash Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Snak The Ripper Q-Factory, Amsterdam
Mevrouw Tamara / Tenfold So What!, Gouda
Fata Boom Simplon, Groningen
Toontje Lager Cacaofabriek, Helmond
Tamikrest Grounds, Rotterdam
Joy Division Undercover ECI Cultuurfabriek, Roermond
Wouter Hamel Neushoorn, Leeuwarden
Gwilym Simcock / Hermine Deurloo / Mike Walker TivoliVredenburg, Utrecht
De Kift Altstadt, Eindhoven
Club Achtung! Q-Factory, Amsterdam
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Paradiso, Amsterdam
backyard Melkweg, Amsterdam

zaterdag 09 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Zo goed als nieuw De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Try Out Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek Theater Ludens, Voorburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas Markant Uden, Uden
Rob de Nijs Schaffelaartheater, Barneveld
Spruijt & Opperman - Heimweeën C.C. Nesterlé, Nistelrode
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Markant Uden, Uden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Orpheus, Apeldoorn
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest! Kennemer Theater, Beverwijk
Leif de Leeuw Band De Pul, Uden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Biekorf, Lebbeke
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Grof geschud - Lijmen BREStheater, Brielle
Doom Day V: Bretus (IT) + Abysmal Darkening + Caskets Open (FIN) + Urz Little Devil, Tilburg
Jasper van 't Hof Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joep Beving Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Squarepusher Melkweg, Amsterdam
Axel Rudi Pell Iduna, Drachten
Isaac Dunbar Melkweg, Amsterdam
Larkin Poe Paradiso, Amsterdam
Chelsea Cutler Melkweg, Amsterdam
Beans On Toast Paradiso, Amsterdam
Askara / Ball Noir / Scarlet Stories Gigant, Apeldoorn
Wulf TivoliVredenburg, Utrecht
Giovanca Honours Diana Ross Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Frank van Etten Ahoy, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz De Maagd, Bergen op Zoom
3J'S Chassé Theater, Breda
Ibe Trix, Antwerpen
Tineke Schouten - Highlights Theater Kerkrade, Kerkrade
Elvis Symphonic Kursaal Oostende, Oostende
Flip Noorman Theater Walhalla, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live Wilminktheater, Enschede
Arno M.C. Cactus, Sint-Andries
Raymond van het Groenewoud C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Gretchen Peters De Oosterpoort, Groningen
Awkward I - KYD Wilminktheater, Enschede
Foto Don Diablo
Don Diablo Ziggo Dome, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk Orpheus, Apeldoorn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Elsa Esnoult Koninklijk Circus, Brussel
Crazy Piano's Theaterhotel Almelo, Almelo
Vreemde Kostgangers Zuiderstrandtheater, Den Haag
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque Janskerk, Utrecht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Schouwburg de Lawei, Drachten
The Lone Bellow Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Percossa - Unplugged Theater RhederArt, Dieren
Suzanne Vega Waalse Kerk, Amsterdam
Glennis Grace Oude Vismijn, Gent
Dope D.O.D. Simplon, Groningen
L.A.vation plays U2 Bibelot, Dordrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum CC, Den Haag
Sandra van Nieuwland Fluor, Amersfoort
Nick Offerman DeLaMar, Amsterdam
Mark Lanegan Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mayra Andrade Botanique, Brussel
Robby Valentine Capsloc, Capelle aan den IJssel
LIVE: FemME Battle - Preliminary NL Muziekcafé Helmond, Helmond
Michael Pilarczyk Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yung Nnelg De Helling, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Kom, Nieuwegein
Nienke Plas - Van de hak op de tak Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
The Silent Comedy Theater De Veste, Delft
Pagina -179