PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1789
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 okt
Starsound Studio
Utrecht
Go Planet
Enschede
1
Muziekcafé Helmond
Helmond
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Todo
Best
Paradiso
Amsterdam
6
2
De Pompstee
Roden
1
Vk*
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
De Beuk
Barendrecht
Atelier Rock
Huy
Capellenborg Theater
Wijhe
16:00
Scum
Katwijk
4
16:15
Theater De Leest
Waalwijk
17:00
Moira
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
19:00
De Rots
Antwerpen
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Iduna
Drachten
1
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Bluescafe
Apeldoorn
1
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Watt
Rotterdam
20:00
PandDemonium
Antwerpen
013
Tilburg
10
20:00
Corneel
Lelystad
1
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Kunstencentrum Belgie
Hasselt
20:00
Winston
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
6
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Groene Engel
Oss
5
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
1
20:00
Funkenstein
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
5
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Jeugdklub Malmejo
Oostmalle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Kunstencentrum Belgie
Hasselt
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
JJ Musichouse
Zoetermeer
De Schakel
Reuver
18
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Helling
Utrecht
1
20:15
Diligentia
Den Haag
2
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Perron 55
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
Paard
Den Haag
2
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
1
20:30
Kiehool
Burgum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Eureka
Zwolle
21:00
SJU Jazzpodium
Utrecht
21:00
Platformtheater
Groningen
Gigant
Apeldoorn
1
21:00
Perron 55
Venlo
21:00
Het Bolwerk
Sneek
2
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
The Waterhole
Amsterdam
21:00
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
21:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Paradox
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
N9
Eeklo
21:30
Rotown
Rotterdam
3
1

zaterdag 16 oktober 2010

Flamborough Head Starsound Studio, Utrecht
Foto K3
K3 Go Planet, Enschede
1
The BluesKings Muziekcafé Helmond, Helmond
Hans Vermeulen Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Muze, Noordwijk
Apocalypse Todo, Best
Foto The Magic Numbers
The Magic Numbers Paradiso, Amsterdam
6
2
Cuby and the Blizzards - Cat's Lost De Pompstee, Roden
1
Giuliano Palma & The Bluebeaters Vk*, Brussel
Alex Roeka Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat van Beresteyn, Veendam
Monkeywrench De Beuk, Barendrecht
Bellini Atelier Rock, Huy
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Capellenborg Theater, Wijhe
16:00
Kensington / MakeBelieve Scum, Katwijk
4
16:15
Slagerij van Kampen Theater De Leest, Waalwijk
17:00
Neurobit in Moira Gallerie Utercht Moira, Utrecht
Foto R&B Throwback 3
R&B Throwback 3 Heineken Music Hall, Amsterdam
1
19:00
Manic Movement De Rots, Antwerpen
19:00
Trash in Duketown: Noyalty / Rise A Thousand / The Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Boef en de Gelogeerde Aap / Rico & Sticks Iduna, Drachten
1
20:00
Scarlet Rose Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Unitopia Bluescafe, Apeldoorn
1
20:00
Dead in Decadence Het Podium, Hoogeveen
20:00
Jon Oliva's Pain / Neverland Biebob, Vosselaar
20:00
Ufomammut Magasin 4, Brussel
20:00
Piepschuim C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Anneke van Giersbergen & Agua de Annique Watt, Rotterdam
20:00
Kathaarsys PandDemonium, Antwerpen
Foto Train
Train 013, Tilburg
10
20:00
My Favorite Scar + support Corneel, Lelystad
1
20:00
Kristel Zweers - Ruig Parkgebouw, Rijssen
20:00
Pieter Embrechts & The New Radio Kings / Sarah Fer C.C. De Werf, Aalst
20:00
Maxence Cyrin / Nouvelle Vague De Warande, Turnhout
20:00
Heather Nova Handelsbeurs, Gent
20:00
Aloe Blacc / Seu Jorge Het Depot, Leuven
20:00
Oneohtrix Point Never Kunstencentrum Belgie, Hasselt
20:00
The Applejacks / The Don't Touch My Croque-Monsie Winston, Amsterdam
Foto Symphonica in Rosso
Symphonica in Rosso Gelredome, Arnhem
6
20:00
Steve Winwood Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Mad Trist Groene Engel, Oss
5
20:00
Guus Meeuwis Orpheus, Apeldoorn
20:00
Circle II Circle / Vicious Rumors The Rock Temple, Kerkrade
1
20:00
Lemon Funkenstein, Nijmegen
20:00
Mintzkov Sugar Factory, Amsterdam
5
20:00
Chi Coltrane De Meenthe, Steenwijk
Tom Rhodes Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Darkness Dynamite Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
The Godfathers Jeugdklub Malmejo, Oostmalle
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Tim Knol P60, Amstelveen
20:00
CocoRosie / Devendra Banhart Kunstencentrum Belgie, Hasselt
20:00
Herfstswing J.C. De Bunker, Gemert
20:00
M-Pac JJ Musichouse, Zoetermeer
Foto Epica
Epica De Schakel, Reuver
18
20:15
Wieteke van Dort Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Frank Lammers / Ocobar Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Joris Linssen & caramba
Joris Linssen & caramba De Helling, Utrecht
1
20:15
Hans Vermeulen en Sandy Coast Diligentia, Den Haag
2
20:15
De Kast Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
20:15
Marc-Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Beatles - Here, There & Everywhere Theater De Veste, Delft
20:30
Marijke Boon Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Wheels On Fire Perron 55, Venlo
20:30
Joast EKKO, Utrecht
20:30
Canned Heat De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
Jan Jaap van der Wal / Rosa Ensemble Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mooi Wark in concert! Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
Foto De Dijk
De Dijk Paard, Den Haag
2
20:30
Ivo Rosbeek / Martin Korthuis / Paul van Loo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hester Macrander Werftheater, Utrecht
20:30
Jetty Mathurin - Jetty jubileert met liefde en ove Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Alain Clark De Oosterpoort, Groningen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Roemer van der Steeg Theater PePijn, Den Haag
20:30
Giovanca + support Patronaat, Haarlem
20:30
Lick / Paceshifters Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Chris Hinze - from Tibet to Tanger Meervaart, Amsterdam
20:30
Beachbattle: Bloomfield, Curse of the Forgotten, F Saturnus Live Music, Scheveningen
1
20:30
Otis Gibbs Kiehool, Burgum
20:30
Diego Amador / Fuensanta La Moneta & Grupo LantarenVenster, Rotterdam
Foto Gare Du nord
Gare Du nord Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Van Tibet tot Tanger Meervaart, Amsterdam
20:30
Siena Root Eureka, Zwolle
21:00
Music World Series: Moldavia Calls SJU Jazzpodium, Utrecht
21:00
Philco Fiction / Lasse Passage Platformtheater, Groningen
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Gigant, Apeldoorn
1
21:00
The Juke Joints & Stefan Schill Perron 55, Venlo
21:00
Anneke Van Giersbergen & Aqua De Annique Het Bolwerk, Sneek
2
21:00
Dolly Dagger / Exploded / Sudden Annihilation StudioGonz, Gouda
21:00
U2// 1980-2010 Melkweg, Amsterdam
21:00
SPIT The Waterhole, Amsterdam
21:00
Politics Exit (Rotterdam), Rotterdam
21:00
Glenn Hughes Spirit of 66, Verviers
21:00
Lefthand Freddy Paradox, Tilburg
Etana Melkweg, Amsterdam
21:00
Hausmagger C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Lisbee Stainton (uk) N9, Eeklo
21:30
The Like Rotown, Rotterdam
3
1
Pagina -1789