PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1782
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 24 okt
De Amer
Amen
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
13:30
013
Tilburg
13:30
StudioGonz
Gouda
14:00
J.C. De Bunker
Gemert
2
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
1
15:00
Café Buckshot
Groningen
15:00
van Beresteyn
Veendam
1
15:30
Roepaen
Ottersum
16:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Pit
Terneuzen
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Plein 79
's-Hertogenbosch
17:30
The Rambler
Eindhoven
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:30
013
Tilburg
4
19:00
Woetsjtok
Brunssum
19:00
Biebob
Vosselaar
De Pul
Uden
4
20:00
Bibelot
Dordrecht
2
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Rots
Antwerpen
20:00
Cafe Video
Gent
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
SJU Jazzpodium
Utrecht
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
The Cave
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
Doornroosje
Nijmegen
5
013
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
3
3
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
3
1
013
Tilburg
1
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Magasin 4
Brussel
22:00
Vera
Groningen
ma 25 okt
Vera
Groningen
Scheld'apen
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
4
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
013
Tilburg
di 26 okt
Paradiso
Amsterdam
1
M.C. Kinky Star
Gent
Het Depot
Leuven
2
OCCII
Amsterdam
1
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Genk
Genk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Botanique
Brussel
Orpheus
Apeldoorn
1
Chassé Theater
Breda
19:00
Atak
Enschede
19:00
Watt
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
SUB071
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
9
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
12
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
12
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
3
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
013
Tilburg
2
2
20:30
Theater PePijn
Den Haag

zondag 24 oktober 2010

Margriet Eshuijs De Amer, Amen
11:30
Kroepoek Beauforthuis, Austerlitz
13:30
Kindermatinee met De Poppies 013, Tilburg
13:30
Opgetrommeld StudioGonz, Gouda
14:00
Bunker Hardcorefestival J.C. De Bunker, Gemert
2
14:30
PUUR, niets meer en niets minder! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
15:00
Jan Menu Quartet Porgy en Bess, Terneuzen
1
15:00
The BluesKings Café Buckshot, Groningen
15:00
Lenny Kuhr - Dichtbij van Beresteyn, Veendam
1
15:30
Micah P. Hinson Roepaen, Ottersum
16:00
Harmony Glenn Cambrinus Muziekpodium, Horst
16:00
Kevin Welch Paradiso, Amsterdam
16:00
Boppin' the Rock Hipbone Slim & The Kneetremblers dB's, Utrecht
16:00
Vicious Rumors De Pit, Terneuzen
16:00
The Fake Boys Little Devil, Tilburg
16:00
The Phoenix Explosion Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
The Phoenix Explosion Plein 79, 's-Hertogenbosch
17:30
Ben Cooper Trio (ex Restless) (UK) The Rambler, Eindhoven
17:30
Chris Hinze Beauforthuis, Austerlitz
17:30
Pro-Pain 013, Tilburg
4
19:00
Blues Lee Woetsjtok, Brunssum
19:00
Shining (Zweden) / Svart Crown / Enthroned Biebob, Vosselaar
Foto The Pineapple Thief
The Pineapple Thief De Pul, Uden
4
20:00
The Doors Experience Bibelot, Dordrecht
2
Robert Plant Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Kamps En Kamps Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Charlotte Coppola De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Cloudmachine MECC, Maastricht
20:00
Blunt Force Trauma Trix, Antwerpen
20:00
Menace / Pandaz De Rots, Antwerpen
20:00
Yuko Cafe Video, Gent
20:00
Juan Ramón Caro RASA, Utrecht
20:00
Halve finale Noord-Brabant van The Clash of the Co Effenaar, Eindhoven
20:00
Dirk Scheele Mezz, Breda
20:00
Bart Peeters - De ideale man C.C. De Werf, Aalst
20:00
Van Kemenade, Bennink, Glerum, MÖbus & Anderson SJU Jazzpodium, Utrecht
20:00
The Display Team Magasin 4, Brussel
20:00
Predator The Cave, Amsterdam
20:15
Marcel Verreck Diligentia, Den Haag
Foto Giovanca
Giovanca Gigant, Apeldoorn
1
20:30
Graffiti6 Doornroosje, Nijmegen
5
Men Among Animals 013, Tilburg
20:30
Hazmat Modine LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Unwinding Hours EKKO, Utrecht
3
3
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg Theater PePijn, Den Haag
20:30
Tom Rainey Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tracy Bonham Luxor Live, Arnhem
3
1
Foto Ladysmith Black Mambazo
Ladysmith Black Mambazo 013, Tilburg
1
20:30
Lali Puna Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Mumrah Magasin 4, Brussel
22:00
Steve Ignorant (Crass) Vera, Groningen

maandag 25 oktober 2010

Micah P. Hinson Vera, Groningen
Cave Scheld'apen, Antwerpen
Youssou N' Dour De Oosterpoort, Groningen
Graffiti6 Bitterzoet, Amsterdam
4
Foto Alain Clark
Alain Clark Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
The Charlatans Melkweg, Amsterdam
3
Foto Arno
Arno Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Lali Puna / Sim#6 Magasin 4, Brussel
20:00
Y&T Spirit of 66, Verviers
20:00
Hawthorne Heights / We Are The Ocean Trix, Antwerpen
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Dazzled Kid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joan Armatrading Paard, Den Haag
20:30
Sham 69 Little Devil, Tilburg
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jason Moran & The Bandwagon Bimhuis, Amsterdam
Foto Etana / Gyptian
Etana / Gyptian Melkweg, Amsterdam
1
The Romantics 013, Tilburg

dinsdag 26 oktober 2010

Foto Tina Dico
Tina Dico Paradiso, Amsterdam
1
Alright the Captain M.C. Kinky Star, Gent
Foto Balthazar (Be)
Balthazar (Be) Het Depot, Leuven
2
The Moi Non Plus OCCII, Amsterdam
1
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Dez Mona C.C. Genk, Genk
The Bootleg Beatles Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bonaparte Botanique, Brussel
Kane Orpheus, Apeldoorn
1
Micheline van Hautem - La Musique Chassé Theater, Breda
19:00
BREAK! The Partysquad Atak, Enschede
19:00
2 Funky Djs Watt, Rotterdam
19:30
Break met The Partysquad Hedon, Zwolle
20:00
The Display Team SUB071, Leiden
20:00
Devon Allman's Honeytribe Spirit of 66, Verviers
Foto The Coral
The Coral Melkweg, Amsterdam
9
1
20:00
Crystal Castles Paradiso, Amsterdam
12
20:00
Trentemoller Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto John Mayall
John Mayall Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Justin Nozuka Melkweg, Amsterdam
12
1
20:00
Liars De Kreun, Kortrijk
20:00
Kane Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Charlatans Botanique, Brussel
20:00
Jaimi Faulkner Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:15
Dazzled Kid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Graffiti6 De Helling, Utrecht
3
20:15
Wende Snijders Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tim Akkerman Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Prince Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Tracy Bonham 013, Tilburg
2
2
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg Theater PePijn, Den Haag
Pagina -1782