PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1776
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 nov
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
3
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
1
20:30
De Rots
Antwerpen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Tivoli
Utrecht
1
21:00
4AD
Diksmuide
Hedon
Zwolle
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Tivoli
Utrecht
3
21:00
Platformtheater
Groningen
1
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Go Planet
Enschede
2
21:00
Merleyn
Nijmegen
1
21:30
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
3
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
SuperMarkt
Den Haag
22:00
SJU Jazzpodium
Utrecht
22:30
Patronaat
Haarlem
vr 05 nov
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
Podium Hardenberg
Hardenberg
4
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Brogum
Zierikzee
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
2
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Depot
Leuven
De Spot
Middelburg
1
Simplon
Groningen
2
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Hangar 20
Breda
00:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
4
18:30
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
013
Tilburg
67
2
19:00
De Bosuil
Weert
19:00
DNA
Brussel
19:30
Handelsbeurs
Gent
19:30
De Kelder
Amersfoort
3
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
De Til
Haarlem
1
20:00
Baroeg
Rotterdam
1
1
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
1
20:00
De Pul
Uden
Trix
Antwerpen
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Fenix
Sittard
1
4
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Amer
Amen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
RASA
Utrecht
1
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
2
20:00
Atelier 210
Brussel
20:00
Mezz
Breda
1
Paradiso
Amsterdam
4
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Helling
Utrecht
Tivoli
Utrecht
4
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
15
1
20:30
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Werftheater
Utrecht

donderdag 04 november 2010

20:30
Schradinova Paard, Den Haag
20:30
Paul Smith Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Customs + support Patronaat, Haarlem
3
20:30
Nina de la Croix Theater PePijn, Den Haag
20:30
Maarten van Roozendaal - Zonder vrienden De Harmonie, Leeuwarden
Foto Bløf
Bløf Patronaat, Haarlem
1
20:30
Eminence De Rots, Antwerpen
20:30
Chris Chameleon Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jon Allen Mezz, Breda
20:30
Metalnight in JC Volta Volta, Amsterdam
21:00
New Cool Collective & Typhoon Tivoli, Utrecht
1
21:00
Wire 4AD, Diksmuide
Foto Alain Clark
Alain Clark Hedon, Zwolle
1
21:00
Tim Christensen + support Effenaar, Eindhoven
21:00
Picastro dB's, Utrecht
21:00
Typhoon & New Cool Collective Tivoli, Utrecht
3
21:00
The Monolith Deathcult Platformtheater, Groningen
1
21:00
Perquisite Nieuwe Nor, Heerlen
Foto The Baseballs
The Baseballs Go Planet, Enschede
2
21:00
The New Wine Merleyn, Nijmegen
1
21:30
Cheap Time // The Black Needles Vera, Groningen
Foto Jack Parow
Jack Parow Rotown, Rotterdam
3
21:30
Juicebox De Badcuyp, Amsterdam
21:45
The New Wine Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Riverboat Gamblers SuperMarkt, Den Haag
22:00
Naald En Kraak Cafe: The Skywalkers SJU Jazzpodium, Utrecht
22:30
Cancel Your Weekend Patronaat, Haarlem

vrijdag 05 november 2010

Divided By Hearts / Duke Noz'em and the Dirty Dow Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Meervaart, Amsterdam
The Bootleg Beatles C.C. Hasselt, Hasselt
Foto Feuerengel
Feuerengel Podium Hardenberg, Hardenberg
4
Brainstormfestival Gigant, Apeldoorn
Alex Roeka Schouwburg Almere, Almere
Joep Onderdelinden - Nat Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric van Beresteyn, Veendam
Discharger Exit (Rotterdam), Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Bussel, Oosterhout
Perquisite Brogum, Zierikzee
Joe Bonamassa De Oosterpoort, Groningen
Foto Bertolf / Ed Struijlaart
Bertolf / Ed Struijlaart Vera, Groningen
2
Ploctones Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Luka Bloom Het Depot, Leuven
Foto De Kift
De Kift De Spot, Middelburg
1
Anneke van Giersbergen & Agua de Annique Simplon, Groningen
2
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 De Meenthe, Steenwijk
00:00
Eric E / Izaakson / Jeff Moore Hangar 20, Breda
00:00
Rockitis: DJ Crazy Crudesjev / DJ Bart van Liemt / Patronaat, Haarlem
Foto Jack Parow
Jack Parow 013, Tilburg
4
18:30
Sally Family Fest Melkweg, Amsterdam
2
19:00
Eastpak Antidote Tour 2010: Sum 41 + The Black Pac 013, Tilburg
67
2
19:00
Clash of the Coverbands - Halve Finale De Bosuil, Weert
19:00
Trouble Agency DNA, Brussel
19:30
Get Cape. Wear Cape. Fly / School of seven bells / Handelsbeurs, Gent
19:30
Hail Of Bullets De Kelder, Amersfoort
3
20:00
Turbo AC's Bibelot, Dordrecht
20:00
Bat Cave 25 jaar afscheidsfeest: The Butcher + Hoo 013, Tilburg
20:00
From the Ashes (NL) De Til, Haarlem
1
20:00
Downward Spiral EXTRA Baroeg, Rotterdam
1
1
Foto Mathilde Santing
Mathilde Santing De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Lange Frans Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
AaRON Koninklijk Circus, Brussel
Foto Suzanne Vega
Suzanne Vega Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Corduroy / Geiser / Streetcarb / Burning Paris / T The Stage (GL), Arnhem
1
20:00
W.R.3 De Pul, Uden
Against Me! Trix, Antwerpen
20:00
Marc Ribot Bimhuis, Amsterdam
20:00
Dan Baird Atak, Enschede
20:00
Knut Magasin 4, Brussel
20:00
MakeBelieve Fenix, Sittard
1
4
20:00
Monica Huggett Waalse Kerk, Amsterdam
Foto Guus Meeuwis
Guus Meeuwis Martiniplaza, Groningen
20:00
Boris McCutcheon De Amer, Amen
Blood, Sweat & Tears De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Acorn / The Black Atlantic Doornroosje, Nijmegen
20:00
Eva de Roovere Cultura, Ede
20:00
Justin Currie Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Dijk P60, Amstelveen
20:00
de Nits Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tin Hat RASA, Utrecht
1
20:00
Kurt Rosenwinkel Standards Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Swingin' Utters Winston, Amsterdam
2
20:00
Syd Matters Atelier 210, Brussel
20:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
1
Foto Lissie
Lissie Paradiso, Amsterdam
4
20:15
Dana Winner De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Perquisite De Helling, Utrecht
Foto Jon Allen
Jon Allen Tivoli, Utrecht
4
20:15
The Fabulous Wannabeatles De Cammeleur, Dongen
20:15
Chippendales Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Babette van Veen Het Klooster, Woerden
20:15
Raymond van het Groenewoud Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
De Règâhs Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Femmage met Wegens omstandigheden / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
NUHR Theater De Veste, Delft
20:15
Mike Boddé Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Foto The Baseballs
The Baseballs Effenaar, Eindhoven
15
1
20:30
The Bouncers Patronaat, Haarlem
1
20:30
Arno van der Heyden Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Carolien Borgers Werftheater, Utrecht
Pagina -1776