PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1763
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 24 nov
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
55
37
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Effenaar
Eindhoven
6
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
5
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Cambrinus Muziekpodium
Horst
20:30
013
Tilburg
1
20:30
Stuk
Leuven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Tivoli
Utrecht
6
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
20:45
EKKO
Utrecht
2
21:00
Allicht
Nijmegen
21:00
Melkweg
Amsterdam
1
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
De Bosuil
Weert
2
Doornroosje
Nijmegen
4
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Vooruit
Gent
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
5
Effenaar
Eindhoven
2
do 25 nov
Schouwburg Almere
Almere
EKKO
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
De Helling
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Botanique
Brussel
Theater De Lievekamp
Oss
1
C.C. De Pas
Heesch
19:00
De Nieuwe Oogst
Rotterdam
1
19:00
Tivoli
Utrecht
5
19:30
Maassilo
Rotterdam
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Het Depot
Leuven
1
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
6
20:00
De Witte Brug
Lekkerkerk
Lotto Arena
Antwerpen
13
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Kelder
Amersfoort
Bitterzoet
Amsterdam
3
20:00
Corso
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
7
1
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Patronaat
Haarlem
1
Chassé Theater
Breda
2
20:00
Minus One
Gent
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
The Rambler
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
5
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Dynamo
Eindhoven
1
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
20:30
Trix
Antwerpen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
Perron 55
Venlo
2
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
dB's
Utrecht
1
SJU Jazzpodium
Utrecht
3
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
1
21:30
De Badcuyp
Amsterdam

woensdag 24 november 2010

20:00
The High Times Cannabis Cup Melkweg, Amsterdam
Foto Deftones
Deftones 013, Tilburg
55
37
20:15
Babette van Veen Munttheater, Weert
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jónsi Effenaar, Eindhoven
6
1
20:15
Soweto Gospel Choir Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Swans
Swans De Helling, Utrecht
5
20:15
Hans Klok De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tolkiens Muzikale Schepping Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Birelli Lagrene / Jan Kuiper / Stochelo Rosenberg De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bijbabbelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mike Roelofs Trio Cambrinus Muziekpodium, Horst
20:30
Voice of the Seven Thunders 013, Tilburg
1
20:30
NoMeansNo Stuk, Leuven
20:30
Hans Teeuwen en The Painkillers LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Jorrit Rogaar Theater PePijn, Den Haag
Foto Beth Hart
Beth Hart Tivoli, Utrecht
6
20:30
Brazilian Jazz Session o.l.v. Ferial De Badcuyp, Amsterdam
20:45
Annasaid EKKO, Utrecht
2
21:00
Rob de Waal Allicht, Nijmegen
21:00
High Times Melkweg, Amsterdam
1
21:00
Mâäk’s Spirit & Albert Anangoko Groep RASA, Utrecht
21:00
Baths Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto Fish
Fish De Bosuil, Weert
2
Foto Wallis Bird
Wallis Bird Doornroosje, Nijmegen
4
21:30
Winther-Storm CD-Presentatie Patchwork De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Ty Segall Doornroosje, Nijmegen
Kiss the anus of a black cat / Eric Chenaux Vooruit, Gent
22:00
Ty Segall Merleyn, Nijmegen
Foto Imelda May
Imelda May De Oosterpoort, Groningen
5
Foto Olafur Arnalds
Olafur Arnalds Effenaar, Eindhoven
2

donderdag 25 november 2010

Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Schouwburg Almere, Almere
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Roeka Chassé Theater, Breda
Le Guess Who? De Helling, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Trijntje Oosterhuis - Theatertournee Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jill is Lucky Botanique, Brussel
Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
1
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. De Pas, Heesch
19:00
Typhoon & New Cool Collective De Nieuwe Oogst, Rotterdam
1
19:00
Broken Social Scene Tivoli, Utrecht
5
19:30
Typhoon & New Cool Collective Maassilo, Rotterdam
1
20:00
Mariska van Kolck - Moviestars Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tortoise Het Depot, Leuven
1
20:00
DeWolff Charlatan, Gent
20:00
Black to Comm / Wouter van Veldhoven Kavka, Antwerpen
20:00
War of the Worlds Heineken Music Hall, Amsterdam
6
20:00
The Apers De Witte Brug, Lekkerkerk
Foto Gorillaz
Gorillaz Lotto Arena, Antwerpen
13
1
20:00
Schradinova De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Sound Of The Rock N Roll Underground Patronaat, Haarlem
20:00
Swans Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Shaking Godspeed Patronaat, Haarlem
XYZ (USA) Bibelot, Dordrecht
20:00
Coldplace De Kelder, Amersfoort
Foto Wallis Bird
Wallis Bird Bitterzoet, Amsterdam
3
20:00
New Cool Collective & Typhoon Corso, Rotterdam
20:00
M.I.A. Paradiso, Amsterdam
7
1
20:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Broken Fingers Jazztrio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Studio Matic + Rum Jungle Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Toasters Mezz, Breda
20:00
Maria Juncal C.C. De Werf, Aalst
Foto Tiamat / Orden Ogan / Stoneman
Tiamat / Orden Ogan / Stoneman Patronaat, Haarlem
1
Foto Guus Meeuwis
Guus Meeuwis Chassé Theater, Breda
2
20:00
Misery Index Minus One, Gent
20:00
A Place to Bury Strangers De Kreun, Kortrijk
20:00
Slam & Howie The Rambler, Eindhoven
20:00
Nordic Night #5: Efterklang / Olafur Arnalds C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Lange Frans Het Klooster, Woerden
20:15
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:15
Egberto Gismonti De Oosterpoort, Groningen
Foto Di-Rect
Di-Rect Effenaar, Eindhoven
5
20:15
Sabrina Starke Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rise and Fall Dynamo, Eindhoven
1
20:15
Tim Akkerman De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sanne Wallis de Vries Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Hyena's (2 comedians) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Natacha Atlas LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral Theater de Tobbe, Voorburg
1
20:30
Crystal Castles Trix, Antwerpen
20:30
Elske DeWall - Balloon Over Paris De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jesse Cook Paard, Den Haag
20:30
Babette van Veen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Rotterdam Jazz Orchestra / Yuri Honing Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Theo Nijland Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Three of a Kind met oa Birelli Lagrene / Stochelo Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Moss
Moss Perron 55, Venlo
2
1
21:00
De 1e Etage ft. Sane + Page Zero + Veronica Lake Luxor Live, Arnhem
1
21:00
CLub3voor12/Utrecht Le Guess Who editie dB's, Utrecht
1
Foto Jungle By Night
Jungle By Night SJU Jazzpodium, Utrecht
3
21:00
Poetracks: Elle Bandita + Mintzkov e.a. Doornroosje, Nijmegen
21:00
Growing / Voice of the Seven Thunders Vera, Groningen
21:00
Arno De Zwerver, Oostende
21:30
Mamas Gun Rotown, Rotterdam
21:30
Steve Wynn & The Miracle 3 Paradiso, Amsterdam
1
21:30
Celano Baggiani Group ft. Michael Moore De Badcuyp, Amsterdam
Pagina -1763