PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1758
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 dec
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
Metropool
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Vorstin
Hilversum
1
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
7
Metropool
Hengelo
1
De Oosterpoort
Groningen
2
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
2
2
20:30
Boerderij
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
P3
Purmerend
1
21:00
De Meester
Almere
21:00
N9
Eeklo
21:00
Mezz
Breda
21:00
SJU Jazzpodium
Utrecht
21:00
Charlatan
Gent
Perron 55
Venlo
1
21:00
Atak
Enschede
Metropool
Hengelo
21:30
De Helling
Utrecht
1
1
21:30
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
21:30
Backstage
Nijmegen
21:30
Koornbeurs
Delft
1
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
22:00
De Kelder
Amersfoort
22:00
Shaggy's Pub
Geleen
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Allicht
Nijmegen
22:00
SuperMarkt
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:30
De Lantaarn
Hellendoorn
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Woetsjtok
Brunssum
23:15
Vera
Groningen
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 05 dec
De Kreun
Kortrijk
1
Vorst Nationaal
Brussel
10
1
Vera
Groningen
1
Trix
Antwerpen
Merleyn
Nijmegen
J.C. Metteko
Mechelen
14:00
Netwerk
Aalst
14:30
Diligentia
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam
1
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
16:00
Shaggy's Pub
Geleen
16:30
Mezz
Breda
19:30
Magasin 4
Brussel
19:30
De Helling
Utrecht
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
013
Tilburg
24
24
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Spil
Roeselare
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
NiX Podium
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
1
Melkweg
Amsterdam
2
1
21:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
De Zwerver
Oostende
ma 06 dec
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Magasin 4
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
16
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Theater De Veste
Delft
1
20:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
di 07 dec
Trix
Antwerpen
1
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Circus
Brussel
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Botanique
Brussel
De Cultuurwerf
Vlissingen
1

zaterdag 04 december 2010

20:15
Kamps En Kamps Diligentia, Den Haag
20:15
Slagerij van Kampen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Raymond van het Groenewoud Chassé Theater, Breda
Living Colour Metropool, Hengelo
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig De Vorstin, Hilversum
1
20:30
Piepschuim Werftheater, Utrecht
20:30
Eric Vloeimans / Gatecrash LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Karnivool Sugar Factory, Amsterdam
7
Foto Alain Clark
Alain Clark Metropool, Hengelo
1
Foto Shantel & Bucovina Club Orkestar
Shantel & Bucovina Club Orkestar De Oosterpoort, Groningen
2
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw De Oosterpoort, Groningen
Foto Moss
Moss Melkweg, Amsterdam
2
2
20:30
Brown Hill Boerderij, Zoetermeer
Julie Doiron EKKO, Utrecht
21:00
Capital Sentimental Little Devil, Tilburg
21:00
Kontrust P3, Purmerend
1
21:00
De D / Kaizoku / Stefanovici De Meester, Almere
21:00
.357 Stringband N9, Eeklo
21:00
Rising Magma: Izah Mezz, Breda
21:00
Music: World Series: Siren Songs SJU Jazzpodium, Utrecht
21:00
Baby Dee / Little Annie Charlatan, Gent
Foto Anne Soldaat, Blaudzun, Lea, Maurits Westerik
Anne Soldaat, Blaudzun, Lea, Maurits Westerik Perron 55, Venlo
1
21:00
Nil Karaibrahimgil Atak, Enschede
Speelman & Speelman Metropool, Hengelo
21:30
Circle J / Skontra De Helling, Utrecht
1
1
21:30
De Dijk Waerdse Tempel, Heerhugowaard
21:30
Stratex Backstage, Nijmegen
21:30
Jaya The Cat Koornbeurs, Delft
1
21:30
Haarlem Reggae Movement: The Positive Connection Patronaat, Haarlem
22:00
The Benelux Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
22:00
Bong-Ra Bibelot, Dordrecht
22:00
The Rural Alberta Adventure Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Shaking Godspeed SplotsZ, Roelofarendsveen
22:00
D-Energry: DJ Buzz Fuzz / Paul Elstak e.a. De Kelder, Amersfoort
22:00
BReTT Shaggy's Pub, Geleen
22:00
DJ Michel Ernesto's, Sittard
22:00
T-Bone 'n The Misteaks Allicht, Nijmegen
22:00
Sheetah & les Weissmüller SuperMarkt, Den Haag
22:00
Autolux Paradiso, Amsterdam
1
22:30
Dans Le Rock DJ's De Lantaarn, Hellendoorn
23:00
The GoodFoot Effenaar, Eindhoven
23:00
Vier presents 2+2 * 3 jaar VIER! Doornroosje, Nijmegen
23:00
Mantis: Bold / Sandy Warez / The Outside Agency / Hedon, Zwolle
23:00
Club Colombo: Guerilla Speakerz / Raymundo Patronaat, Haarlem
23:00
Kick The Fridge Woetsjtok, Brunssum
23:15
Starve Vera, Groningen
23:30
Earth Paradiso, Amsterdam
23:45
Judi Chicago Melkweg, Amsterdam

zondag 05 december 2010

Attack! Attack! / Destine De Kreun, Kortrijk
1
Foto The Rockstar Energy Drink Taste Of Chaos
The Rockstar Energy Drink Taste Of Chaos Vorst Nationaal, Brussel
10
1
Foto Holy Fuck // Apache Beat
Holy Fuck // Apache Beat Vera, Groningen
1
DevilDriver Trix, Antwerpen
Joseph Arthur Merleyn, Nijmegen
Gorath J.C. Metteko, Mechelen
14:00
Manoeuvers, Muziek uit de Kosmos Netwerk, Aalst
14:30
Marcel Verreck Diligentia, Den Haag
15:00
Lizzy Borden Baroeg, Rotterdam
1
15:00
Cirque Stiletto De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Sun'Sessions met André Valkering Waerdse Tempel, Heerhugowaard
16:00
Circle J Shaggy's Pub, Geleen
16:30
Benjamin Winter Mezz, Breda
19:30
Squarcicatrici Magasin 4, Brussel
19:30
.357 Stringband De Helling, Utrecht
1
20:00
Israel Vibration Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Fear Factory 013, Tilburg
24
24
20:00
Kontrust Nieuwe Nor, Heerlen
3
20:00
Triggerfinger Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Das Pop De Spil, Roeselare
1
20:00
Duo Quartier Latin De Badcuyp, Amsterdam
20:00
The Epstein NiX Podium, Enschede
20:15
Richard Groenendijk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Raymond van het Groenewoud De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Simply Red - Farewell Tour
Simply Red - Farewell Tour Sportpaleis, Antwerpen
1
Foto Shantel & Bucovina Club Orkestar
Shantel & Bucovina Club Orkestar Melkweg, Amsterdam
2
1
21:00
Hundreds / Nina Kinert Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Wooden Shjips De Zwerver, Oostende

maandag 06 december 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Parktheater, Eindhoven
Maarten van Rossem Paradiso, Amsterdam
The Redneck Manifesto Magasin 4, Brussel
Joseph Arthur Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
DJ Premier / Royce Da 5'9 Sugar Factory, Amsterdam
Julie Doiron presents Daniel, Fred and Julie Paradiso, Amsterdam
Foto Helloween + Stratovarius
Helloween + Stratovarius Effenaar, Eindhoven
16
1
20:00
Caro Emerald Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Edwyn Collins Ancienne Belgique (AB), Brussel
Women Botanique, Brussel
Foto Sabrina Starke
Sabrina Starke Theater De Veste, Delft
1
20:45
Sinnbus presents Bodi Bill & Hundreds Paradiso, Amsterdam
21:00
Mulatu Astatke + Jungly By Night Patronaat, Haarlem
Foto Jodymoon
Jodymoon Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1

dinsdag 07 december 2010

Fear Factory Trix, Antwerpen
1
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Trijntje Oosterhuis - Theatertournee Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Saint André Koninklijk Circus, Brussel
Amanda Strydom Orpheus, Apeldoorn
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Agnew - More Human Than Human Parktheater, Eindhoven
The Frames Botanique, Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste De Cultuurwerf, Vlissingen
1
Pagina -1758