Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Cafe De Pijpenla
Harlingen
21:30
Bar de stulp
Renesse
Merleyn
Nijmegen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
11:00
Orpheus
Apeldoorn
11:30
De Maaspoort
Venlo
14:30
Theater Gooiland
Hilversum
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
Theater de Mythe
Goes
Het Bolwerk
Sneek
15:15
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Café The Pocket
Katwijk
15:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Orpheus
Apeldoorn
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Roodkapje
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Savelberklooster
Heerlen
00:00
Theater Concordia
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
20:30
Fakkelteater
Antwerpen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 26 oktober 2019
21:30
J R&B Bluesband
Cafe De Pijpenla, Harlingen
21:30
Pearl Ten
Bar de stulp, Renesse
Heavy Lungs
Merleyn, Nijmegen
22:00
Rocktober presents: Stoneland + Codfish
The Jack, Eindhoven
22:00
JazzLab Session: Tribute to Blue Note Records
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Downstage: Beerbottle Chopsticks
Vera, Groningen
23:00
WTF Halloween: Killer Hertz + TC + J-Majik + Mandidextrous
Doornroosje, Nijmegen
zondag 27 oktober 2019
Maaike Ouboter
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Daniel Lohues / Holland Baroque
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater De Omval, Diemen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Mart Hillen In Concert
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
van Beresteyn, Veendam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Tino Martin
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
10:15
Brigitte Heitzer / Jolene / Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
11:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
11:30
Bel Arte Duo - Amuse Concert
De Maaspoort, Venlo
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Theater Gooiland, Hilversum
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater Sneek, Sneek
15:00
Micheline van Hautem/ Philharmonie Maasniel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Hans Elzinga
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:00
Duo Verde
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Lapa Loca
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Flavium
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater de Mythe, Goes
Forever 27 @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
15:15
Federico Albanese
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
The Soviet Space Dogs
Café The Pocket, Katwijk
15:30
Bodemschatten
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Norma Winstone & Glauco Venier
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Lasses
Tolhuistuin, Amsterdam
16:15
Tim Dawn
Gigant, Apeldoorn
17:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Moonspell / Rotting Christ
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ninja Sex Party
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Meteors
Willemeen, Arnhem
19:30
Reignwolf
Trix, Antwerpen
19:30
Iris Hond Speelt Einaudi
Effenaar, Eindhoven
19:30
Myss Keta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yungblud
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Amer, Amen
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
Martiniplaza, Groningen
20:00
Husky Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Divine Comedy
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Emmett Tinley
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Cards
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Nouvelle Vague
Patronaat, Haarlem
20:00
Maisha
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Martyn Joseph
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:30
De Dijk
Mezz, Breda
20:30
Raphael Saadiq
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Gionnyscandal
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Dominic Fike
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Porridge Radio
EKKO, Utrecht
20:30
Baba Zula
Mezz, Breda
20:30
Robert Ellis
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ada Lea
Roodkapje, Rotterdam
22:00
Figgie
Merleyn, Nijmegen
maandag 28 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emmett Tinley
Savelberklooster, Heerlen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Concordia, Enschede
Metronomy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Slow Show
Botanique, Brussel
20:00
Theodore
Paard, Den Haag
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Amer, Amen
John Mayall
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
John Scofield / Jon Cleary
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bears Of Legend
Folk in de Wâlden, Oentsjerk
20:30
Iris Penning
Fakkelteater, Antwerpen
20:45
Session Americana
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 29 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues / Holland Baroque
Agnietenhof, Tiel
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wëreldbänd - Släpstick
De Oosterpoort, Groningen
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pond
Melkweg, Amsterdam
19:30
Perturbator
Trix, Antwerpen
19:45
Jesca Hoop
TivoliVredenburg, Utrecht
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel