Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Flux
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wapen van Reek
Reek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Corneel
Lelystad
22:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
20:30
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
22:00
The Jack
Eindhoven
20:45
Fifth|NRE
Eindhoven
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
vrijdag 25 oktober 2019
20:30
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mark Foggo
De Flux, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater De Leest, Waalwijk
Luminize
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Brasero
Spirit of 66, Verviers
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Schouwburg Venray, Venray
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
19:30
Diggy Dex
Grenswerk, Venlo
20:30
Mercy John
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:15
Hehobros
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
20:00
Bummy Boys
EKKO, Utrecht
20:00
John Cooper Clarke
dB's, Utrecht
Joe Buck
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Under Your Skin
TivoliVredenburg, Utrecht
Lewis Capaldi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ulfts Mannenkoor // Harmonie Ulft // Micheline van Hautem
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Poets of the Fall
013, Tilburg
20:00
Henk Poort en de Helden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Idea, Soest
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Sneek, Sneek
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Waltzburg
V11, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ilse DeLange
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Waylon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wapen van Reek, Reek
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Famke Louise
P3, Purmerend
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sioen Plays Graceland
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Cesar Zuiderwijk
Theater de Bussel, Oosterhout
South African Roadtrip
Theater de Bussel, Oosterhout
18:00
De Romeo's
Kursaal Oostende, Oostende
Maaike Ouboter
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Lavalu - Midair
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Veluvine, Nunspeet
23:00
Emilio Bestevez / Optimo / Vincent Steen
Doornroosje, Nijmegen
Yak
Merleyn, Nijmegen
21:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Merol
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Duncan Laurence
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Black Mountain
Muziekgieterij, Maastricht
Emmett Tinley
Corneel, Lelystad
22:30
Molotov
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek
Neushoorn, Leeuwarden
Lisa Lois Sings Adèle
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Damian Wilson
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Navarone
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dutch Eagles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
20:30
Supersister Projekt
Patronaat, Haarlem
Vive La Fête
Vera, Groningen
20:30
Karsu
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Live at LOLA: Old Man Lizard [UK] / Blood diamond / Ganos Lal / Hvalro
LOLA050, Groningen
20:00
Figgie
Simplon, Groningen
20:00
Rowwen Heze
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Reservoir Dogs Band ft. George Baker
So What!, Gouda
Kirsten van Teijn - NOBEL
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Flavium
Podium 't Beest, Goes
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
De Eendracht, Gemert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Def Americans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Dripin': Bokoesam / Jiri11 / MCOAD BOYS / S10
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Kenny B
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Jan Akkerman
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Rocktober presents: The Hip Priests + support
The Jack, Eindhoven
20:45
DDW Music Special: Roy Ayers
Fifth|NRE, Eindhoven
Tim Vantol
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Lemon (NL)
Stage Music Cafe, Eindhoven