PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -173
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 okt
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 25 okt
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Grote Post
Oostende
De Nieuwe Kerk
Den Haag
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Wapen van Reek
Reek
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
BREStheater
Brielle
19:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Vondelkerk
Amsterdam
19:30
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
4
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Vorstin
Hilversum
1
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
Schouwburg De Kring
Roosendaal
2
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Corneel
Lelystad
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
So What!
Gouda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal

donderdag 24 oktober 2019

20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste Den heuvel, Alphen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Géonne Hartman / Sam & Flip Simplon, Groningen
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Podiumbeest Awards: Bysun / Moor Park / The Mafficks / Voidfare/ The R Hofman Café, Utrecht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
21:00
Teus Nobel Liberty Group TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Yak Vera, Groningen
21:30
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty) Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Ecstatic Vision / Temple Fang Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Wilder Woods Paradiso, Amsterdam

vrijdag 25 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lisa Lois Sings Adèle De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte Posthuis Theater, Heerenveen
Maaike Ouboter C.C. De Grote Post, Oostende
Daniel Lohues / Holland Baroque De Nieuwe Kerk, Den Haag
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wapen van Reek, Reek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kirsten van Teijn - NOBEL Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Idea, Soest
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Kaleidoskoop, Nieuwkoop
00:00
Nathalie Baartman - Breek Het Kielzog, Hoogezand
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Het Trefpunt, Warmond
Best of... Ton Kas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
Charly Luske - The story of George Michael Theater de Purmaryn, Purmerend
South African Roadtrip Theater de Bussel, Oosterhout
18:00
De Romeo's Kursaal Oostende, Oostende
18:00
London Calling #2 Paradiso, Amsterdam
18:30
King of the World Bibelot, Dordrecht
19:00
The Lighthouse Melkweg, Amsterdam
19:00
Finsterforst / Skyforger Dynamo, Eindhoven
1
19:00
Tessa Violet Melkweg, Amsterdam
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal BREStheater, Brielle
19:00
LEGENDS OF ROCK TRIBUTE TOUR Gebouw T, Bergen op Zoom
19:00
Ready To Play: High 5+ meets Haagse Popweek Paard, Den Haag
19:00
Verborgen schatten uit de Russische romantiek met Maria Milstein Vondelkerk, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Grenswerk, Venlo
Jarreau Vandal Melkweg, Amsterdam
19:30
Altın Gün / YIN YIN Effenaar, Eindhoven
19:30
The Twilight Sad Trix, Antwerpen
Foto Lewis Capaldi
Lewis Capaldi TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Marike Jager Podium Victorie, Alkmaar
20:00
O'G3NE KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek Neushoorn, Leeuwarden
Foto Krezip
Krezip Ziggo Dome, Amsterdam
4
20:00
Ilse DeLange Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Navarone
Navarone De Vorstin, Hilversum
1
Foto Luminize
Luminize Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
Foto Waylon
Waylon Schouwburg De Kring, Roosendaal
2
20:00
Flavium Podium 't Beest, Goes
20:00
The Monochrome Set Paard, Den Haag
20:00
Dennis van Aarssen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Poets of the Fall 013, Tilburg
20:00
Grand Corps Malade Koninklijk Circus, Brussel
Foto K.Flay
K.Flay Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:00
THYLACINE La Madeleine, Brussel
20:00
Lemon (NL) Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Diligentia, Den Haag
Ezhel Melkweg, Amsterdam
Duncan Laurence Muziekgieterij, Maastricht
Emmett Tinley Corneel, Lelystad
20:00
Under Your Skin TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Echo Collective M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Mostly Autumn De Bosuil, Weert
20:00
Figgie Simplon, Groningen
Foto Joe Buck
Joe Buck TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Reservoir Dogs Band ft. George Baker So What!, Gouda
20:00
John Cooper Clarke dB's, Utrecht
20:00
Black Mountain Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bummy Boys EKKO, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Old Man Lizard [UK] / Blood diamond / Ganos Lal / Hvalro LOLA050, Groningen
Palm Reader Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Wouter Monden Het Bolwerk, Sneek
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ensemble Peregrina & Angieszka Budzińska-Bennett - Gesluierd Verlangen Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Wille & the Bandits Iduna, Drachten
20:00
Ulfts Mannenkoor // Harmonie Ulft // Micheline van Hautem DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tim Vantol Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Henk Poort en de Helden Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Lavalu - Midair Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pagina -173