PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1714
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 mrt
Doornroosje
Nijmegen
1
vr 11 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Victorie
Alkmaar
2
1
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Muziekgieterij
Maastricht
6
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
1
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
N9
Eeklo
20:00
Ex-Voto
Voorhout
20:00
Baroeg
Rotterdam
1
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
ACU
Utrecht
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Fenix
Sittard
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
1
20:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
1
Simplon
Groningen
4
2
20:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Almere
Almere
1
20:15
De Helling
Utrecht
2
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
1
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Atak
Enschede
20:30
Melkweg
Amsterdam
4
1
20:30
EKKO
Utrecht
1
Paard
Den Haag
11
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
2
20:30
De Kelder
Amersfoort
1
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
2
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
SJU Jazzpodium
Utrecht
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
1
013
Tilburg
6
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
3
21:00
Total Music
Schiedam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
P60
Amstelveen
1
21:00
013
Tilburg
1
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
Hedon
Zwolle
1
21:00
Vooruit
Gent
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
So What!
Gouda
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
P3
Purmerend
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
De Meester
Almere
22:00
Effenaar
Eindhoven
3
22:00
Vera
Groningen
Trouw
Amsterdam
1
1
23:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
1
23:00
De Spot
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
1
za 12 mrt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Theater aan de Schie
Schiedam

donderdag 10 maart 2011

Foto Kensington
Kensington Doornroosje, Nijmegen
1

vrijdag 11 maart 2011

Trijntje Oosterhuis - Theatertournee Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cultureel Kwartier Festival Het Bolwerk, Sneek
Bert Visscher - Afijn Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Alles Komt Goed Theater De Lievekamp, Oss
Bruno Brel / Micheline van Hautem - L'esprit de J Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jules Deelder / New Cool Collective De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Chassé Theater, Breda
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou Theater de Koornbeurs, Franeker
Joep Onderdelinden - Nat Theater De Leest, Waalwijk
Only Seven Left Victorie, Alkmaar
2
1
20:00
Hjaltalín Botanique, Brussel
20:00
Malle Pietje & The Bimbo's + Gewapend Beton + 1 Poppodium Romein, Leeuwarden
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord Hoftheater, Raalte
1
20:00
Gruff Rhys Paradiso, Amsterdam
20:00
Def P & The Howlin Coyotes Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Ne-Yo Vorst Nationaal, Brussel
Foto Kensington
Kensington Muziekgieterij, Maastricht
6
20:00
13Hor / La Melodia / Thug Angel Magasin 4, Brussel
20:00
Mogil RASA, Utrecht
20:00
Selah Sue Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaterhotel Almelo, Almelo
1
20:00
Hans Dorrestijn Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
New Cool Collective De Oosterpoort, Groningen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Klody Ndongala Project (CD/BE) N9, Eeklo
20:00
Apehanger Ex-Voto, Voorhout
20:00
Danny Cavanagh (acoustic show) Baroeg, Rotterdam
1
20:00
Five A J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Rise and Fall ACU, Utrecht
1
20:00
Daniel Lohues Theaters Tilburg, Tilburg
Relax Fenix, Sittard
20:00
Waco Jesus De Pit, Terneuzen
20:00
Motel Westcoast De Meenthe, Steenwijk
1
20:00
Charlie Jones' Big Band Waerdse Tempel, Heerhugowaard
1
Foto Goose
Goose Simplon, Groningen
4
2
20:00
Benefiet concert: Zie extra info Saturnus Live Music, Scheveningen
20:15
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
20:15
De Coronas Schouwburg Almere, Almere
1
20:15
Ben Ottewell De Helling, Utrecht
2
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
1
20:15
Hassan's Angels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leo Blokhuis / Ricky koole Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Karin Bloemen - Absobloodylutely Bloemiliciously F De Harmonie, Leeuwarden
1
20:15
Slagerij van Kampen Schaffelaartheater, Barneveld
1
20:30
Piepschuim Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Ruud Weber Band (CD presentatie) Atak, Enschede
20:30
Surfer Blood Melkweg, Amsterdam
4
1
20:30
Ponoka EKKO, Utrecht
1
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Paard, Den Haag
11
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Tropentheater, Amsterdam
20:30
Ozark Henry (BE) Mezz, Breda
2
20:30
Hotel De Kelder, Amersfoort
1
20:30
'WRAAK VAN HEERLEN' + Downstroy + The People + 7 Nieuwe Nor, Heerlen
2
20:30
Wieke Garcia De Harmonie, Leeuwarden
20:30
I Hate Jazz SJU Jazzpodium, Utrecht
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd Drommedaris, Enkhuizen
20:30
iNtrmzzo - Testosteron II Meervaart, Amsterdam
20:30
Eenzaam aan de top - Jan Rot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
International Stand-Up Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Dazzled Kid Metropool, Hengelo
1
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange 013, Tilburg
6
20:30
Stefan Pop Theater PePijn, Den Haag
20:30
DuvelDuvel + VSOP E.A. Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Jetty Mathurin Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Arid Gebouw T, Bergen op Zoom
3
21:00
Profuna Ocean / Small Talk Total Music, Schiedam
21:00
Trip the Light Fantastic ft. Buster Shinding & Ell SuperMarkt, Den Haag
21:00
Cube X Little Devil, Tilburg
21:00
AC Berkheimer / Cereal / Spilt Milk / Starring Lis Patronaat, Haarlem
21:00
Mike Zito / Tuff Enuff De Bosuil, Weert
21:00
Sensuàl P60, Amstelveen
1
21:00
Accordeonslag: K Cube: Kimmo Pohjonen, Sami Kuoppa 013, Tilburg
1
21:00
Foam / Mindpark PopEi, Eindhoven
21:00
Hallo Venray dB's, Utrecht
21:00
Deadbeat / Grim Ordeal Burgerweeshuis, Deventer
1
Foto Beestenboel 10
Beestenboel 10 Hedon, Zwolle
1
21:00
Lefto presents World Wide Family – Kid Koala (CAN) Vooruit, Gent
21:00
Brainbox Bibelot, Dordrecht
21:00
Night of the Coverbands So What!, Gouda
21:00
Bye Bye Bicycle De Zwerver, Oostende
21:00
Dennis P3, Purmerend
21:00
Pogo-a-gogo O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Lola Kite De Vorstin, Hilversum
21:30
Billy C Farlow The Rambler, Eindhoven
22:00
Podiumvrees Ernesto's, Sittard
22:00
Black Sun Empire / Dion Cassius De Meester, Almere
22:00
Boef en de Gelogeerde Aap Effenaar, Eindhoven
3
22:00
Tyvek Vera, Groningen
Foto Rauw
Rauw Trouw, Amsterdam
1
1
23:00
Back a Wall Soundsystem / United Sounds Soundsyste Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
John Digweed Melkweg, Amsterdam
1
Foto Pantha Du Prince
Pantha Du Prince Melkweg, Amsterdam
1
23:00
The Chimney De Spot, Middelburg
23:00
Black Sun Empire Doornroosje, Nijmegen
23:00
Second7 Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
1

zaterdag 12 maart 2011

Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Pink Project: Animals & The Wall Theater aan de Schie, Schiedam
Pagina -1714