PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1699
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 05 apr
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-bus
Leiden
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
dB's
Utrecht
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 06 apr
Paradiso
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
19:30
P60
Amstelveen
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Scheld'apen
Antwerpen
Hedon
Zwolle
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bijloke
Gent
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Ahoy
Rotterdam
11
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Tivoli
Utrecht
17
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
SJU Jazzpodium
Utrecht
21:00
Atelier 210
Brussel
21:00
Hofman Café
Utrecht
1
Paradiso
Amsterdam
3
1
do 07 apr
De Meerpaal
Dronten
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Molenberg
Delfzijl
Theaters Tilburg
Tilburg
Vera
Groningen
1
Het Kielzog
Hoogezand
Het Depot
Leuven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
OT301
Amsterdam
1
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Willemeen
Arnhem
1
19:30
De Kelder
Amersfoort
1
1
19:30
De Helling
Utrecht
4
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Mezz
Breda
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
3
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
3
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
9
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Tivoli
Utrecht
2
1
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vredenburg
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
3

dinsdag 05 april 2011

20:15
Lebbis Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Schudden Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher - Afijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon Auer, Jody Stephens, Ken Stringfellow and JB M Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Dames voor na Vieren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nathalie Baartman Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
A.J. Roach Q-bus, Leiden
21:00
Vocal Session o.l.v. Mark Zandveld De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Uit Je Hok: Toxico + Schuifdeur Mezz, Breda
21:00
Paramount Styles dB's, Utrecht
21:30
Shift Bertrand Robinne De Badcuyp, Amsterdam
22:00
The New Wine Paradiso, Amsterdam

woensdag 06 april 2011

Dirty Dozen Brass Band Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners De Meerpaal, Dronten
19:30
Zangcursus o.l.v. Kirsten Schneider P60, Amstelveen
19:30
Little Caecar The Rock Temple, Kerkrade
Foto Spinvis
Spinvis Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Ready 2 Play SuperMarkt, Den Haag
20:00
Paramount Styles Botanique, Brussel
20:00
Daniel Lohues Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten Agnietenhof, Tiel
20:00
Ellen Dikker Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
The Chapman Family Botanique, Brussel
20:00
No Age plays "The Bear" Scheld'apen, Antwerpen
Foto The Stranglers
The Stranglers Hedon, Zwolle
1
20:00
Motel Westcoast Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Touch. presents Hildur Gudnadottir / Mika Vaino / Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Franz von Chossy / Pascal Schumacher Quartet De Bijloke, Gent
20:00
Archive Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alex Klaasen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Ahoy, Rotterdam
11
1
20:00
Jurk! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Acda en de Munnik Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto John Grant
John Grant Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Danakil Botanique, Brussel
20:15
Noah and the Whale Tivoli, Utrecht
17
20:15
Lilian Vieira / Rogerio Bicudo Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Lebbis Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Monica Triga Ledeltheater, Oostburg
20:15
Schudden Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Trijntje Oosterhuis - Theatertournee
Trijntje Oosterhuis - Theatertournee De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Bert Visscher - Afijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
The Bees Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Comedytrain 013, Tilburg
20:30
Bijschaven EKKO, Utrecht
20:30
Fischer-Z 013, Tilburg
20:30
Op Sterk Water Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Big Star Paard, Den Haag
21:00
Michael Formanek Quartet SJU Jazzpodium, Utrecht
21:00
Aidan &The Italian Weather Ladies Atelier 210, Brussel
21:00
Hofman goes New York - Staton Hofman Café, Utrecht
1
Foto Kakkmaddafakka
Kakkmaddafakka Paradiso, Amsterdam
3
1

donderdag 07 april 2011

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners De Meerpaal, Dronten
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater Harderwijk, Harderwijk
Joep Onderdelinden - Nat De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theaters Tilburg, Tilburg
The Bees Vera, Groningen
1
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Het Kielzog, Hoogezand
Josh Ritter Het Depot, Leuven
Domino Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Dø Botanique, Brussel
No Age OT301, Amsterdam
1
Najib Amhali - Alles Komt Goed Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Frustration (Ierland) + Ill Intent (United States) Willemeen, Arnhem
1
19:30
Go Back To The Zoo De Kelder, Amersfoort
1
1
19:30
MakeBelieve De Helling, Utrecht
4
20:00
Brother Botanique, Brussel
20:00
Daniel Lohues Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ellen Dikker Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Wayn. O + Black Stream Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
MyStage: Donderdag Iduna, Drachten
20:00
Stephen Brandon J.C. De Bunker, Gemert
Foto Diggy Dex
Diggy Dex Mezz, Breda
2
20:00
Darkstar / Hype Williams Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dum Dum Girls Vooruit, Gent
20:00
Witmer Trio De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Jurk! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Orochi Winston, Amsterdam
3
20:00
Daniël Arends Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Masseurs en Frank van de Laar MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman Schouwburg Hengelo, Hengelo
3
20:00
Jamsessie P60, Amstelveen
20:00
Herman van Veen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Glamour of the Kill Sugar Factory, Amsterdam
9
1
20:15
Bert Visscher - Afijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Voice Male Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Acda en de Munnik Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Diligentia, Den Haag
Foto Peter, Bjorn and John
Peter, Bjorn and John Tivoli, Utrecht
2
1
Benjamin Herman Quartet LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman Meervaart, Amsterdam
20:30
Big Star Vredenburg, Utrecht
20:30
Babette van Veen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tales Of Tala Tropentheater, Amsterdam
20:30
The Hot Stewards Paard, Den Haag
3
Pagina -1699