Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Iduna
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Grote Rietplas
Emmen
Capitole
Gent
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Vorstin
Hilversum
Manifesto
Hoorn
Zik Zak
Ittre
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Doornroosje
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
21:45
Groene Engel
Oss
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Op Hodenpijl
Schipluiden
Openluchttheater Cabrio
Soest
013
Tilburg
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Grote Rietplas
Emmen
Stadstrand de Oerkap
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
Vorstin
Hilversum
Theater Kerkrade
Kerkrade
Muziekgieterij
Maastricht
Kursaal Oostende
Oostende
De Romeynshoff
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Botanique
Brussel
Vorstin
Hilversum
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 06 juni 2020
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Up The Irons
Vorstin, Hilversum
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
Awkward I - KYD
Theater Walhalla, Rotterdam
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
Wij zijn 13!
013, Tilburg
Lesoir
De Pul, Uden
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
De Likt
De Helling, Utrecht
19:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
zondag 07 juni 2020
3J'S
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
Ustad Shahid Parvez
Bimhuis, Amsterdam
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Nicole Atkins
Trix, Antwerpen
HEBE
Gigant, Apeldoorn
Nona
Luxor Live, Arnhem
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fabrizio Paterlini
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Eva van Manen
Stadstrand de Oerkap, Haarlem
Popschool Concert (Avond voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Popschool concert (middag voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harem Scarem
Cacaofabriek, Helmond
Eline Mann / Wouter Hamel
Vorstin, Hilversum
Orpheo Concert (ARM) - Hripsime Aghaqaryan
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kurt Vile
Muziekgieterij, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Magda Mendes - Oliveiras
De Romeynshoff, Rotterdam
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
Amelia White and the Blue Souvenirs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
21:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Ara Malikian
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Curtis Eller`s American Circus
dB's, Utrecht
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Down By The River
Grenswerk, Venlo
Pauline Oostenrijk & Enno Voorhorst - Metamorfosen
De Maaspoort, Venlo
maandag 08 juni 2020
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tyler, The Creator
AFAS Live, Amsterdam
Drive By Truckers
De Roma, Antwerpen
OM
Botanique, Brussel
Laundry BigBand / Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
21:30
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
Kurt Vile
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 09 juni 2020
Kate Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
Awkward I - KYD
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hamilton Leithauser
Melkweg, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Jack Poels - Blauwe Vear
Paard, Den Haag
En Vogue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
De Oosterpoort, Groningen
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Rot - O Ja!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht