PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1693
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 apr
21:00
Allicht
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Atak
Enschede
21:00
The Rambler
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
1
21:00
4AD
Diksmuide
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Volta
Amsterdam
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
1
21:30
Rotown
Rotterdam
2
Luxor Live
Arnhem
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Hofman Café
Utrecht
vr 15 apr
Dok6
Panningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kunstgreep
Oostzaan
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
1
Vera
Groningen
2
van Beresteyn
Veendam
De Molenberg
Delfzijl
Victorie
Alkmaar
1
Werftheater
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Boerderij
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Muziekodroom
Hasselt
Theater De Willem
Papendrecht
2
15:45
013
Tilburg
19:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
5
19:30
Lucky
Rijssen
19:30
Boerderij
Zoetermeer
1
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Hedon
Zwolle
4
19:30
B-Town
Boxtel
1
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
The Pit's
Kortrijk
20:00
Iduna
Drachten
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Peppel
Zeist
1
20:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Botanique
Brussel
1
Corso
Rotterdam
11
1
20:00
Rider's Park
Messancy
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
3
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
It Badhus
Zwaagdijk
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Tivoli
Utrecht
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Groene Engel
Oss
1
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Paard
Den Haag
1
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
1
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
1
21:00
P3
Purmerend
21:00
Total Music
Schiedam
So What!
Gouda
1
21:00
De Bosuil
Weert

donderdag 14 april 2011

21:00
Jamsessie met Timon Massop Allicht, Nijmegen
21:00
Iona Hedon, Zwolle
21:00
Liturgy dB's, Utrecht
21:00
AOWDA / Dialogue Atak, Enschede
21:00
Open podium met: SilverPiece, Crimson River, Park The Rambler, Eindhoven
21:00
Fahrenheit twins Effenaar, Eindhoven
1
21:00
The Young Gods 4AD, Diksmuide
Foto Rootsriders
Rootsriders Luxor Live, Arnhem
1
21:00
Puur Boerderij, Zoetermeer
21:00
RockNacht Volta, Amsterdam
21:30
Baer Traa Quartet & The Jig De Badcuyp, Amsterdam
1
21:30
Death Letters Rotown, Rotterdam
2
Foto Eefje
Eefje Luxor Live, Arnhem
1
22:00
Smith Westerns Paradiso, Amsterdam
2
1
22:00
David Wax Museum Paradiso, Amsterdam
22:00
Autoblonde + Giant Tiger Hooch Patronaat, Haarlem
23:00
Student Night - Fuser Hofman Café, Utrecht

vrijdag 15 april 2011

De Heideroosjes Dok6, Panningen
Carl Barat Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het De Kunstgreep, Oostzaan
Joep Onderdelinden - Nat Fulcotheater, IJsselstein
Wieke Garcia Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn Schouwburg Venray, Venray
1
Foto Chef'Special / The Hype / Handsome Poets
Chef'Special / The Hype / Handsome Poets Vera, Groningen
2
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af van Beresteyn, Veendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Molenberg, Delfzijl
Fresku / Kleine Viezerik Victorie, Alkmaar
1
Harry Glotzbach - El Niño Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen Fransche School Culemborg, Culemborg
IO Pages Progfestival Boerderij, Zoetermeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Meervaart, Amsterdam
Night of Comedy - News of Comedy Schouwburg De Kring, Roosendaal
Trijntje Oosterhuis - Theatertournee Schouwburg Cuijk, Cuijk
Conform Muziekodroom, Hasselt
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Theater De Willem, Papendrecht
2
15:45
Roadburn Festival 013, Tilburg
19:00
Trey Songz Heineken Music Hall, Amsterdam
5
19:30
Waylon Lucky, Rijssen
19:30
Pallas / Dilemma Boerderij, Zoetermeer
1
19:30
Curly Ice / Red Lemon / Want Want Dynamo, Eindhoven
19:30
MakeBelieve Hedon, Zwolle
4
19:30
Voorgefokt! De 3e Popgefokt! Voorronde B-Town, Boxtel
1
20:00
Daniel Lohues Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Cough The Pit's, Kortrijk
20:00
Jah6 + Mr. Wallace Iduna, Drachten
1
20:00
Hans Dorrestijn Zaantheater, Zaandam
20:00
PUNKNIGHT: HARDCORE PUNK De Peppel, Zeist
1
20:00
Reverend James Leg Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
Daniël Arends Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dames voor na Vieren Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Amsterdam Klezmer Band Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
10 CC De Meenthe, Steenwijk
20:00
Carl Barat Botanique, Brussel
1
Foto De Staat
De Staat Corso, Rotterdam
11
1
20:00
Zoroaster Rider's Park, Messancy
20:00
Black Math Horseman / Sardonis Magasin 4, Brussel
20:00
The Death Letters Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Jandino Asporaat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Claudia de Breij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Slechtvalk Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Cuby and the Blizzards - Cat's Lost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Alamo Race Track + Blues Brother Castro
Alamo Race Track + Blues Brother Castro Patronaat, Haarlem
1
20:00
Tineke Schouten Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Brainbox Mezz, Breda
20:00
Eefje + Support: Katia Waerdse Tempel, Heerhugowaard
20:00
Flobots Sugar Factory, Amsterdam
3
20:00
Ellen Dikker Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Das Pop Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Omnia Hoftheater, Raalte
20:00
Baldrs Draumar It Badhus, Zwaagdijk
20:00
Baths Botanique, Brussel
20:00
Kimmie Rhodes Paradiso, Amsterdam
20:15
Simone Kleinsma Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Femmage Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Laura Jansen
Laura Jansen Tivoli, Utrecht
1
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pekka Kuusisto sampled Bach! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Kristel Zweers - Ruig Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Niet Schieten! Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Slagerij van Kampen De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Eric Vloeimans / Simin Tander Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Alborosie
Alborosie Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Gianmaria Testa Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
International Stand-Up Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Rop Janze Theater PePijn, Den Haag
Foto New Cool Collective
New Cool Collective Groene Engel, Oss
1
20:30
Dead Meadow EKKO, Utrecht
1
20:30
Jan Akkerman Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Parne Gadje Roepaen, Ottersum
20:30
SL8N8 Paard, Den Haag
1
20:30
De Kift De Helling, Utrecht
20:30
Ruben Hein & Blazers Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Happy Camper LantarenVenster, Rotterdam
1
20:30
Tribute 2 Bob Marley Paard, Den Haag
20:30
The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble Simplon, Groningen
1
21:00
Def Americans P3, Purmerend
21:00
Achtung Baby Total Music, Schiedam
Foto Hausmagger
Hausmagger So What!, Gouda
1
21:00
Effetto Placebo / Muscle Museum De Bosuil, Weert
Pagina -1693