Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
18:15
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PopEi
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Paterskerk
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Flint
Amersfoort
vrijdag 01 november 2019
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater de Purmaryn, Purmerend
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Carrousel, Ommen
Clean Pete - Afblijven
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:00
Lucifer Star machine (UK) and Crimson River
The Jack, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Be 80's
Spirit of 66, Verviers
18:15
Vrijdag Akoestische Popavond
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
O'G3NE
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Leprous
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Logan Mize
Q-Factory, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
21:00
Mooon
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:45
Xzibit
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Mercy John
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jaipur Junction
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Erwin Java / Kat Riggins
Podium 't Beest, Goes
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Franca
Pllek, Amsterdam
20:00
Binkbeats
Paterskerk, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
tobi lou
Paradiso, Amsterdam
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Bunny Hoova en Kulou
Paard, Den Haag
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
20:00
Diggy Dex
P60, Amstelveen
20:30
Leif de Leeuw
P3, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:00
3J'S
Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Luminize
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Bökkers
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
The Tightropes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
John Mayall
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Holocaust (SCO) + Burning + Remain Untaimed
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Marike Jager
Mezz, Breda
20:30
The Lighthouse
Mezz, Breda
21:00
Beyond The Black
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Chieli Minucci / Lao Tizer Band
Metropool, Hengelo
20:30
Sheila E.
Metropool, Hengelo
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
23:30
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Underachievers
Melkweg, Amsterdam
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
19:00
Emel Mathlouthi
Melkweg, Amsterdam
20:15
Bigi Poku Toppers
Meervaart, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Martiniplaza, Groningen
20:30
Almighty Mighty
Luxor Live, Arnhem
19:30
Doyle Bramhall II
Luxor Live, Arnhem
20:30
Soiree Francais / Fete du Musique: Le Roi Mort et Les Lentilles Rouges
LOLA050, Groningen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Thank You For The Music - The Abba Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Vipers - Queen Tribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
20:30
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:00
Duncan Laurence
Hedon, Zwolle
21:00
Sugar Ray & The Bluetones
Haarlem Blues Club, Haarlem
21:00
Los Pirañas
Grounds, Rotterdam
20:30
Trijntje Oosterhuis
Grenswerk, Venlo
20:00
Mothers Finest Tribute
Grenswerk, Venlo
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stones Sessions
Gigant, Apeldoorn
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Great Queen Rats
Forum Theater, Sittard
20:15
South African Roadtrip
Flint, Amersfoort