PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -167
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 nov
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
1
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
00:00
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Leest
Waalwijk
BREStheater
Brielle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:15
Simplon
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
2
Paard
Den Haag
1
19:30
Rockhal
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Vrij Zijn theater
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Forum Theater
Sittard
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Meester
Almere
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
DNK
Assen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paterskerk
Eindhoven
20:00
Breepleinkerk
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
Martiniplaza
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft

vrijdag 01 november 2019

John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Theater Bouwkunde, Deventer
1
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Den Durpsherd, Berlicum
00:00
René van Meurs - Hunkert De Dialoog, Ermelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Zwaan, Uitgeest
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
Danny Vera - Pressure makes diamonds Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Verwachting, Ritthem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Theater Carrousel, Ommen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Kantine Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Blue Man Group Koninklijk Circus, Brussel
18:15
Vrijdag Akoestische Popavond Simplon, Groningen
19:00
Emel Mathlouthi Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv Paradiso, Amsterdam
Foto Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem Gebr. De Nobel, Leiden
2
Foto Steffen Morrison
Steffen Morrison Paard, Den Haag
1
19:30
Leprous Rockhal,
19:30
Doyle Bramhall II Luxor Live, Arnhem
19:30
THNX! 2019: De Party Vrij Zijn theater, Alkmaar
Foto Royal Republic
Royal Republic Effenaar, Eindhoven
1
1
20:00
O'G3NE Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Great Queen Rats Forum Theater, Sittard
1
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Snarky Puppy
Snarky Puppy TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Ilse DeLange Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Diggy Dex P60, Amstelveen
20:00
Cécile McLorin Salvant TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Randy Hansen De Bosuil, Weert
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen De Meester, Almere
Foto Lost Frequencies
Lost Frequencies Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Blue Man Group Koninklijk Circus, Brussel
20:00
3J'S Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Suzan & Freek Theatertour DNK, Assen
20:00
Caroline Spence TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dennis van Aarssen Theater De Leest, Waalwijk
John Mayall Muziekgieterij, Maastricht
20:00
New Model Army De Singer, Rijkevorsel
20:00
Mothers Finest Tribute Grenswerk, Venlo
20:00
Cedric Burnside Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Jan Akkerman Iduna, Drachten
20:00
Duncan Laurence Hedon, Zwolle
Rayana Jay Paradiso, Amsterdam
20:00
Hannah Gadsby Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Bill Bailey De Oosterpoort, Groningen
20:00
Col3trane Botanique, Brussel
20:00
The Underachievers Melkweg, Amsterdam
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Mipso Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Green Lizard / Rudeboy De Notelaar , Oostmalle
20:00
Anuar - EERLIJK De Molenberg, Delfzijl
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Kulturhus Holten, Holten
20:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute De Reggehof, Goor
20:00
The Bentleys - To Liverpool And Back De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jaipur Junction Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Binkbeats Paterskerk, Eindhoven
20:00
Kizzy Breepleinkerk, Rotterdam
20:00
Sun Worship / Hypnodrone Ensemble / Solferpriem dB's, Utrecht
20:00
De Reisgenoot Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sioen Plays Graceland Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Charly Luske - The story of George Michael Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jan Rot - O Ja! Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Symfo Classics TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
Foto The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Martiniplaza, Groningen
20:00
Bunny Hoova en Kulou Paard, Den Haag
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Bigi Poku Toppers Meervaart, Amsterdam
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Belle Perez - Fiesta Perez! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca De Kattendans, Bergeijk
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater Sneek, Sneek
20:15
Wëreldbänd - Släpstick Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
South African Roadtrip Flint, Amersfoort
20:30
Mezzoforte Boerderij, Zoetermeer
20:30
Karsu Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Roxeanne Hazes Hedon, Zwolle
20:30
The Lighthouse Mezz, Breda
20:30
Julian Schneemann TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Popa Chubby DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pagina -167