Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Singer
Rijkevorsel
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Breepleinkerk
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
013
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
20:30
De Pul
Uden
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
14:30
Koetshuis Randenbroek
Amersfoort
00:00
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
C.C. Berchem
Berchem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Lijm en Cultuur
Delft
00:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
DiamantTheater
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
vrijdag 01 november 2019
20:00
New Model Army
De Singer, Rijkevorsel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Symfo Classics
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
21:00
Los Pirañas
Grounds, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Kizzy
Breepleinkerk, Rotterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Maaike Ouboter
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Mooon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Great Queen Rats
Forum Theater, Sittard
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Meenthe, Steenwijk
20:00
O'G3NE
Scheldetheater, Terneuzen
Sahbabii
013, Tilburg
20:30
The Wild Romance
De Pul, Uden
20:30
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Popa Chubby
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Why?
EKKO, Utrecht
20:30
Julian Schneemann
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sun Worship / Hypnodrone Ensemble / Solferpriem
dB's, Utrecht
20:00
Caroline Spence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cécile McLorin Salvant
TivoliVredenburg, Utrecht
Snarky Puppy
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:30
Trijntje Oosterhuis
Grenswerk, Venlo
20:00
Mothers Finest Tribute
Grenswerk, Venlo
20:30
Be 80's
Spirit of 66, Verviers
20:30
Vipers - Queen Tribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Randy Hansen
De Bosuil, Weert
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mezzoforte
Boerderij, Zoetermeer
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:00
Duncan Laurence
Hedon, Zwolle
zaterdag 02 november 2019
22:00
Zoete Zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:45
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Twents Songschrijvers Gilde
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Henk Poort en de Helden
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Marike Jager
Fluor, Amersfoort
14:30
Trio Trabant
Koetshuis Randenbroek, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen All Night Long
Melkweg, Amsterdam
22:00
Shake Stew
Bimhuis, Amsterdam
Gotu Jim
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Chai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Colin Stetson
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cautious Clay
Bitterzoet, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Le Trio Joubran
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anna of the North
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mars Red Sky
Melkweg, Amsterdam
The Vamps
Melkweg, Amsterdam
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
Michael Bublé
Ziggo Dome, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Meervaart, Amsterdam
19:30
Doyle Bramhall II
Trix, Antwerpen
20:30
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
20:30
Sioen Plays Graceland
Musis, Arnhem
Xzibit
Luxor Live, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:00
Beatshow
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Berchem, Berchem
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
Mart Hillen In Concert
BREStheater, Brielle
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Olivier Laurent
La Madeleine, Brussel
20:00
Archive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Boneheadz
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maaike Ouboter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Trio Trabant
Lijm en Cultuur, Delft
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater De Veste, Delft
20:30
Paardcafé: Flight of the Yellow Fox + Subdural
Paard, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
19:30
Karsu
Paard, Den Haag