PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1668
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 mei
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
6
20:00
Bacchus Café Geel
Geel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Trix
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
De Helling
Utrecht
2
1
Effenaar
Eindhoven
6
Melkweg
Amsterdam
44
3
Boerderij
Zoetermeer
20:30
dB's
Utrecht
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Victorie
Alkmaar
3
Rotown
Rotterdam
ma 23 mei
Vera
Groningen
Vk*
Brussel
3
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
11
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
1
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
Botanique
Brussel
1
20:00
Cafe Video
Gent
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
7
2
Doornroosje
Nijmegen
2
1
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
dB's
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 24 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
1
Trix
Antwerpen
7
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
De Gloppe
Leeuwarden
1
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Trouw
Amsterdam
7
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
12
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Rots
Antwerpen
20:15
De Maaspoort
Venlo
1
20:15
Effenaar
Eindhoven
St. Catherinakerk
Eindhoven
1
20:15
De Spieghel
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
2
1
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
1
21:00
Ernesto's
Sittard
21:30
Rotown
Rotterdam
3
1
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
wo 25 mei
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vera
Groningen
4
Parktheater
Eindhoven
1
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Theater De Storm
Winterswijk
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Mezz
Breda
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
SUB071
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cafe Video
Gent
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
St. Catherinakerk
Eindhoven
1
Paradiso
Amsterdam
19
4

zondag 22 mei 2011

Foto Cass McCombs
Cass McCombs Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Entombed Effenaar, Eindhoven
6
20:00
Hillstomp Bacchus Café Geel, Geel
20:00
Gé Reinders Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Very Next Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Herman van Veen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Patricia Kelly - Songs & Stories Dok6, Panningen
20:00
Daniel Lohues Theater de Spiegel, Zwolle
Foto George Michael
George Michael Ahoy, Rotterdam
1
20:00
The Slackers Hedon, Zwolle
20:00
Gonjasufi Trix, Antwerpen
Foto Dance Gavin Dance
Dance Gavin Dance Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto Bell X1
Bell X1 De Helling, Utrecht
2
1
Foto Selah Sue
Selah Sue Effenaar, Eindhoven
6
Foto Guano Apes
Guano Apes Melkweg, Amsterdam
44
3
Altan & support World of Stone Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pierced Arrows dB's, Utrecht
21:00
Jonas Ganzemuller Quintet De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Eric Vloeimans / Kytecrash / Kyteman Victorie, Alkmaar
3
The Vaccines Rotown, Rotterdam

maandag 23 mei 2011

The Walkmen Vera, Groningen
Foto Guano Apes
Guano Apes Vk*, Brussel
3
20:00
Mamas Gun LantarenVenster, Rotterdam
2
20:00
DOM Paradiso, Amsterdam
20:00
Sade Ahoy, Rotterdam
11
20:00
Edit/Select / Mr. Love and the Stallions / Rive Bitterzoet, Amsterdam
1
1
20:00
Abigail Williams / Iskald / Thulcandra Magasin 4, Brussel
20:00
Alva Noto / Ryuichi Sakamoto Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
DMX Krew / Freek Fabricius De Helling, Utrecht
Foto dEUS
dEUS Botanique, Brussel
1
20:00
The Luyas Cafe Video, Gent
20:00
The Wombats Trix, Antwerpen
20:00
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jorgen Raymann AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ariel Pink's Haunted Graffiti De Kreun, Kortrijk
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob Schneider Melkweg, Amsterdam
Foto Caribou
Caribou Paradiso, Amsterdam
7
2
Foto Low
Low Doornroosje, Nijmegen
2
1
20:45
Rita Hosking Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Anal Cunt dB's, Utrecht
22:00
The Jezabels Paradiso, Amsterdam

dinsdag 24 mei 2011

Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Kleine Komedie, Amsterdam
Mercury Rev Paradiso, Amsterdam
2
1
Foto Queens Of The Stone Age
Queens Of The Stone Age Trix, Antwerpen
7
Bert Visscher - Afijn Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Herder / Massive Assault / Tragedy De Gloppe, Leeuwarden
1
20:00
The Boxer Rebellion Kavka, Antwerpen
20:00
Hans Liberg Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Roué Verveer Theater De Omval, Diemen
20:00
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
Foto dEUS
dEUS Trouw, Amsterdam
7
1
20:00
The Walkmen Melkweg, Amsterdam
3
12
20:00
Explosions in the Sky Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dragonsfire / Lonewolf De Rots, Antwerpen
20:15
Lebbis - Branding De Maaspoort, Venlo
1
20:15
Low Effenaar, Eindhoven
Foto 3 Nights in Heaven: Low
3 Nights in Heaven: Low St. Catherinakerk, Eindhoven
1
20:15
Bernard Gepken / Inge van Calkar / Joost Dobbe De Spieghel, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Zita Swoon Group Tropentheater, Amsterdam
20:30
The Tangent Boerderij, Zoetermeer
Foto DJ Shadow
DJ Shadow Melkweg, Amsterdam
2
1
21:00
Vocal Session o.l.v. Mark Zandveld De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Parts & Labor dB's, Utrecht
1
21:00
Artamuse Ernesto's, Sittard
21:30
Ariel Pink's Haunted Graffiti Rotown, Rotterdam
3
1
21:30
Wicked Jazz Sounds Band De Badcuyp, Amsterdam

woensdag 25 mei 2011

Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Kleine Komedie, Amsterdam
Amplifier Vera, Groningen
4
Bert Visscher - Afijn Parktheater, Eindhoven
1
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Theater De Storm, Winterswijk
Joep Onderdelinden - Nat Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Battle Of The Bands Breda: Stout + Cadetten Tamboe Mezz, Breda
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Failed States #3: Mexico. Aan drugs ten onder? RASA, Utrecht
20:00
Hans Liberg Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Vantol De Onderbroek, Nijmegen
20:00
Schudden Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Selim Sesler De Maaspoort, Venlo
20:00
Oneohtrix Point Never Paradiso, Amsterdam
20:00
A Picknick in Central Park De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Khuda SUB071, Leiden
20:00
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Boxer Rebellion J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Spinvis De Helling, Utrecht
20:00
Tineke Schouten Markant Uden, Uden
1
20:00
Jóhann Jóhannsson Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
I Am Oak Cafe Video, Gent
20:15
Liesbeth List Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alva Noto / Ryuichi Sakamoto Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman van Veen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Comedytrain Diligentia, Den Haag
20:15
3 Nights in Heaven: Ryuichi Sakamoto & Alva Noto St. Catherinakerk, Eindhoven
1
Foto Explosions in the Sky
Explosions in the Sky Paradiso, Amsterdam
19
4
Pagina -1668