Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Lijm en Cultuur
Delft
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Koningshof
Maassluis
14:30
Koetshuis Randenbroek
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:30
Iduna
Drachten
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
19:00
Forum Theater
Sittard
Fluor
Amersfoort
00:00
Flint
Amersfoort
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Energiehuis
Dordrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:45
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
De Rinkelbom
Heerenveen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Piek
Vlissingen
21:00
De Peppel
Zeist
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultura
Ede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:00
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Berchem
Berchem
00:00
BREStheater
Brielle
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
13:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
zaterdag 02 november 2019
Duncan Laurence
Patronaat, Haarlem
20:30
Henk Poort en de Helden
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Gotu Jim
Paradiso, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anna of the North
Paradiso, Amsterdam
20:00
Twents Songschrijvers Gilde
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Paardcafé: Flight of the Yellow Fox + Subdural
Paard, Den Haag
19:30
Karsu
Paard, Den Haag
20:30
Eleven20one
P3, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
World:PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
So What's Next? presents Cécile McLorin Salvant
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
So What's Next? presents Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Lou Reed, tribute by The Blue Mask
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Sioen Plays Graceland
Musis, Arnhem
20:00
Philip Kroonenberg
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Russian Village Boys
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
Flamingods
Merleyn, Nijmegen
23:45
Joost van Bellen All Night Long
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mars Red Sky
Melkweg, Amsterdam
The Vamps
Melkweg, Amsterdam
20:15
Le Trio Joubran
Meervaart, Amsterdam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joseph Clark / The Music Of Queen
Manifesto, Hoorn
Xzibit
Luxor Live, Arnhem
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:30
Trio Trabant
Lijm en Cultuur, Delft
20:00
Olivier Laurent
La Madeleine, Brussel
20:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Emile Visser / Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Kulturhus, Ruurlo
20:30
Tim Vantol
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
14:30
Trio Trabant
Koetshuis Randenbroek, Amersfoort
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Mainline 55
JJ Music House, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maaike Ouboter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
14:30
Highway Chile / Holocaust / Killer / Vortex
Iduna, Drachten
20:00
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Hoftheater, Raalte
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
Leprous
Hedon, Zwolle
20:30
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
20:00
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Sheila E.
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Gashouder, Dedemsvaart
19:00
Tribute Night: Ed Sheeran
Forum Theater, Sittard
Marike Jager
Fluor, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
20:00
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Energiehuis, Dordrecht
Sinkane
EKKO, Utrecht
20:00
Merol
Effenaar, Eindhoven
20:45
Vipers - Queen Tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Héctor Oaks / Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Awkward I - KYD
De Schalm, Westwoud
Fuse Live
De Rinkelbom, Heerenveen
20:00
The Elo Show
De Pul, Uden
20:00
Mark Foggo
De Piek, Vlissingen
21:00
Band of Friends
De Peppel, Zeist
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ellen ten Damme
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Green Lizard / Rude Boy
dB's, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:00
Handsome Johnny
CHV Noordkade, Veghel
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Boneheadz
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Ruben Hein - Boventoon
C.C. Hillegom, Hillegom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Berchem, Berchem
00:00
Mart Hillen In Concert
BREStheater, Brielle
17:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Cautious Clay
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Salami Rose Joe Louis
BIRD, Rotterdam
22:00
Shake Stew
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Colin Stetson
Bimhuis, Amsterdam
13:00
Dutch Doom Days (Saturday)
Baroeg, Rotterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Archive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Jan Akkerman
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Nacht van Jazzy Tiel
Agnietenhof, Tiel