PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1651
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 jul
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Carlo Levi
Liège
20:00
Vooruit
Gent
Melkweg
Amsterdam
5
2
20:00
J.C. Metteko
Mechelen
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Tivoli
Utrecht
5
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Backstage
Nijmegen
do 21 jul
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Het Grote Bos
Doorn
2
Stevenskerk
Nijmegen
2
20:00
De Nieuwe Oogst
Rotterdam
1
20:00
Studio 80
Amsterdam
21:00
Backstage
Nijmegen
21:30
Melkweg
Amsterdam
1
22:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
vr 22 jul
00:00
Doornroosje
Nijmegen
AIR
Amsterdam
1
19:00
Baroeg
Rotterdam
Het Front
Vroomshoop
1
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
4
5
Stevenskerk
Nijmegen
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
Capitole
Gent
1
20:00
Vooruit
Gent
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
2
1
21:00
Lokaal Vredebreuk
Den Haag
21:00
Dok6
Panningen
22:00
Jansen & Janssen
Enschede
1
22:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
De Wurft
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
2
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 23 jul
Efteling
Kaatsheuvel
16:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
1
18:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Studio K
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Cafe Bluff
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:30
EKKO
Utrecht
5
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
1
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Ernesto's
Sittard
Hedon
Zwolle
1
22:30
Vera
Groningen
2
zo 24 jul
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
De Vorstin
Hilversum
16:30
Mezz
Breda
19:30
De Pul
Uden
3
20:00
Swaf
Hoorn
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Aloys
Eindhoven
3
Capitole
Gent
1
20:00
Baroeg
Rotterdam
2
Innocent
Hengelo
20:30
OCCII
Amsterdam
3
23:00
Melkweg
Amsterdam
3
23:30
Paradiso
Amsterdam
4
3
ma 25 jul
20:00
Independent Outlet
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:30
Paradiso
Amsterdam
8
2
23:00
Melkweg
Amsterdam
5
di 26 jul
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
5
1
20:00
Ahoy
Rotterdam
14
1
013
Tilburg
26
35
22:15
Paradiso
Amsterdam
wo 27 jul
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
Melkweg
Amsterdam
2
20:30
De Helling
Utrecht
22:15
Paradiso
Amsterdam
do 28 jul
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Studio 80
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Corso
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
7
20:30
Paradiso
Amsterdam
8
1
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Effenaar
Eindhoven
5
22:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
vr 29 jul
De Helling
Utrecht
20:00
Kakelbont
Tilligte

woensdag 20 juli 2011

20:00
Architecture in Helsinki Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Niveau Zero Carlo Levi, Liège
20:00
Laserkraft 3D / The Jelly Bellies / Tocadisco Vooruit, Gent
Foto Swans
Swans Melkweg, Amsterdam
5
2
20:00
Cheap Girls / Lemuria J.C. Metteko, Mechelen
20:00
Milow Stevenskerk, Nijmegen
Foto Macy Gray
Macy Gray Tivoli, Utrecht
5
20:30
Absynthe Minded / Justin Nozuka Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Hangarhead Backstage, Nijmegen

donderdag 21 juli 2011

00:00
Zomerfeesten: Bla Bla All Stars @ Doornroosje, Nijmegen
20:00
About Group Paradiso, Amsterdam
20:00
Pieter de Graaf De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Alert / Speedwagon / Stykz / Tesla Muziekodroom, Hasselt
20:00
Leesa / Max Cooper / Richie Hawtin / Space Dimensi Vooruit, Gent
20:00
Rich Wyman Het Grote Bos, Doorn
2
Foto Wouter Hamel
Wouter Hamel Stevenskerk, Nijmegen
2
20:00
Lil B De Nieuwe Oogst, Rotterdam
1
20:00
Ille Bitch Studio 80, Amsterdam
21:00
Tributör Backstage, Nijmegen
21:30
Calle 13 Melkweg, Amsterdam
1
22:30
Tuxedo Bandido Gebouw T, Bergen op Zoom

vrijdag 22 juli 2011

00:00
Zomerfeesten: NEW @ Merleyn Doornroosje, Nijmegen
Foto Hot Chip
Hot Chip AIR, Amsterdam
1
19:00
Demented Are Go Baroeg, Rotterdam
Foto Agnostic Front
Agnostic Front Het Front, Vroomshoop
1
Foto Stick to your Guns
Stick to your Guns Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
4
5
Foto Amsterdam Klezmer Band
Amsterdam Klezmer Band Stevenskerk, Nijmegen
1
20:00
Empusae / Geistform / Heimstatt Yipotash / Imminen De Kreun, Kortrijk
20:00
Indian Askin / Secret Umbrella / Yori Swart Paradiso, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Capitole, Gent
1
20:00
2562 / Blawan / DJ Hatcha / Martyn / Zomby Vooruit, Gent
Foto Trijntje Oosterhuis
Trijntje Oosterhuis Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
21:00
Customs Effenaar, Eindhoven
2
1
21:00
Deflour Lokaal Vredebreuk, Den Haag
21:00
7th Heaven Dok6, Panningen
22:00
Stefany June Jansen & Janssen, Enschede
1
22:00
Guestlist Killers! Waerdse Tempel, Heerhugowaard
22:00
DJ H.A.R. Ernesto's, Sittard
22:00
Halfway Useless De Wurft, Noordwijk
Foto Bear / Hyperhyper / Marius / Palmbomen / Renkas /
Bear / Hyperhyper / Marius / Palmbomen / Renkas / Melkweg, Amsterdam
2
23:30
Individualism Paradiso, Amsterdam

zaterdag 23 juli 2011

Efteling Zomeravonden: Belle Perez Efteling, Kaatsheuvel
16:00
Bootsman 2 Bootsman / Creq! / Off The Wall / The F Waerdse Tempel, Heerhugowaard
1
18:00
Ticket to the Tropics Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Clouds / DJ Juha / Krampfhaft / Kristof Studio K, Amsterdam
20:00
AeroPlane / Discodeine / Greg Wilson / King DJ / M Vooruit, Gent
20:00
A Jupiter Hymn / Arcadya Lake / Mosaic Cafe Bluff, Heerlen
20:00
Electronation: 9 Year Anniversary Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen Capitole, Gent
20:30
Customs EKKO, Utrecht
5
Foto BZB - Band Zonder Banaan
BZB - Band Zonder Banaan Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
1
21:00
André Manuel Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Bert & Jaffies Ernesto's, Sittard
Foto Sunnery James & Ryan Marciano
Sunnery James & Ryan Marciano Hedon, Zwolle
1
22:30
Punk Rock Heavy Metal Karaoke Band Vera, Groningen
2

zondag 24 juli 2011

14:00
Rich Wyman Sonsbeekpark, Arnhem
Foto Gregory Frateur / Roosbeef / Spinvis / Tom Pintens
Gregory Frateur / Roosbeef / Spinvis / Tom Pintens Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
15:00
Rimer London Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
alex akela De Vorstin, Hilversum
16:30
Terrasconcert: Klerkx & The Secret Mezz, Breda
19:30
Circle II Circle De Pul, Uden
3
20:00
kommando Swaf, Hoorn
20:00
Nomad TAC, Eindhoven
20:00
Touché Amoré Aloys, Eindhoven
3
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Capitole, Gent
1
20:00
All Heads Rise / As Prayers Fail / Eye of the Hurr Baroeg, Rotterdam
2
Death is not glamorous / La Dispute / Touché Amoré Innocent, Hengelo
20:30
Vivian Girls OCCII, Amsterdam
3
23:00
Prince Melkweg, Amsterdam
3
23:30
Rusko Paradiso, Amsterdam
4
3

maandag 25 juli 2011

20:00
Michelle David / Saskia Laroo Independent Outlet, Amsterdam
20:00
Floating Points / Moodymann / Mustang / Villa Vooruit, Gent
20:30
Joss Stone Paradiso, Amsterdam
8
2
23:00
Prince Melkweg, Amsterdam
5

dinsdag 26 juli 2011

Joss Stone Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
1
Foto Erykah Badu
Erykah Badu Paradiso, Amsterdam
1
20:00
GACKT Melkweg, Amsterdam
5
1
20:00
Prince Ahoy, Rotterdam
14
1
Foto Pennywise
Pennywise 013, Tilburg
26
35
22:15
Setenta Paradiso, Amsterdam

woensdag 27 juli 2011

20:00
Foot Village OT301, Amsterdam
20:00
Junior Reid / Sly & Robbie De Zwerver, Oostende
20:00
Charly Zastrau De Badcuyp, Amsterdam
Foto Erykah Badu
Erykah Badu Paradiso, Amsterdam
2
Foto Alex Clare
Alex Clare Melkweg, Amsterdam
2
20:30
Queen Ifrica / Tony Rebel De Helling, Utrecht
22:15
Setenta Paradiso, Amsterdam

donderdag 28 juli 2011

20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies Altstadt, Eindhoven
20:00
Illament / Lost / Syndaesia Muziekodroom, Hasselt
20:00
Dorine Dorado Studio 80, Amsterdam
20:00
Helden In Het Park N9, Eeklo
20:00
Susana Raya en Felix Hildenbrand De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage Corso, Rotterdam
20:00
Dudettes / Kinkobra / Nu / The Quaint / Triggerfin Patronaat, Haarlem
7
20:30
Jonny Lang Paradiso, Amsterdam
8
1
21:00
Queen Ifrica & Tony Rebel Melkweg, Amsterdam
21:00
Alex Clare Effenaar, Eindhoven
5
22:30
The Slaves Gebouw T, Bergen op Zoom

vrijdag 29 juli 2011

Summer Darkness De Helling, Utrecht
20:00
Pink Noise Kakelbont, Tilligte
Pagina -1651