PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1642
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 sep
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
G.C. Elzenhof
Elsene
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Heineken Music Hall
Amsterdam
3
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
1
Paradiso
Amsterdam
7
1
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Sport- en evenementencentrum Lindonk
Zevenbergen
Theater de Schalm
Veldhoven
1
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
1
20:00
Fenix
Sittard
4
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Willemeen
Arnhem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
2
20:00
JH 't Staminee
Vorselaar
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Bitterzoet
Amsterdam
2
3
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
La Vida
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
3
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
La Zone
Liège
20:00
De Weijer
Boxmeer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
3
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
Paradiso
Amsterdam
3
1
20:00
De Meester
Almere
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
3
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
De Peppel
Zeist
1
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Patronaat
Haarlem
2
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Atak
Enschede
2
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
21:00
Simplon
Groningen
3
21:00
RASA
Utrecht
Lakei
Helmond
3
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Helling
Utrecht
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
1
21:00
Perron 55
Venlo
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:30
De Unie
Rotterdam
2
21:30
Cafe Lokaal
Heemskerk
21:30
Rotown
Rotterdam
4
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
SuperMarkt
Den Haag
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Blijburg
Amsterdam
22:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
22:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
1
23:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 18 sep
11:30
Theaters Tilburg
Tilburg
12:00
Groene Engel
Oss
14:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Little Devil
Tilburg
1
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
4
8
16:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
16:00
Cobblestone
Oldenzaal
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Willemeen
Arnhem
17:00
De Doorzetter
Haarlem
1
18:00
Cafe de Stier
Eibergen
19:30
Exit (Rotterdam)
Rotterdam

zaterdag 17 september 2011

20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR - Het werkt wel Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders Meervaart, Amsterdam
20:00
Figurines G.C. Elzenhof, Elsene
20:00
Massada Schaaf City Theater, Leeuwarden
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Heineken Music Hall, Amsterdam
3
20:00
The Bullhammers / Victimizer / Through The Struggl O.J.C. Maddogs, Groesbeek
1
Foto Fat Cat Tour met Mazes, The Twilight Sad en We Wer
Fat Cat Tour met Mazes, The Twilight Sad en We Wer Paradiso, Amsterdam
7
1
20:00
Erik van Muiswinkel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Kristel Zweers - Puur Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Poppodium Underground @ LelystART festival Corneel, Lelystad
20:00
Bløf Sport- en evenementencentrum Lindonk, Zevenbergen
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Theater de Schalm, Veldhoven
1
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Theater De Kik, Elst
20:00
Piepschuim - Opgenomen C.C. De Kei, Reusel
20:00
Screaming Females Merleyn, Nijmegen
20:00
Dutch SKA Express Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
20:00
Incubate 013, Tilburg
20:00
Dan Baker Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
1
20:00
A Silent Express Fenix, Sittard
4
20:00
The Doors in Concert De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Aux Raus+Bronstibock+Los condors De Kelder, Amersfoort
20:00
Annotations Of An Autopsy / Milking The Goatmachin Magasin 4, Brussel
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Knuckles of Frisco Willemeen, Arnhem
Foto De Dijk
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
Javier Guzman - Oorverdovend De Kattendans, Bergeijk
20:00
Metal Meltdown 2011 Saturnus Live Music, Scheveningen
2
20:00
The Apers JH 't Staminee, Vorselaar
20:00
Indie Disco: DJ Maarten W. & Trdmrk Doornroosje, Nijmegen
20:00
Beans & Fatback Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The War On Drugs Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Piepschuim - Opgenomen DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Glen Hansard
Glen Hansard Bitterzoet, Amsterdam
2
3
20:00
Thijs van Domburg Theater 4en1, Breukelen
20:00
Broken Glass Heroes C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Discreator / SolemnuS La Vida, Tilburg
Foto Memphis May Fire
Memphis May Fire Dynamo, Eindhoven
3
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rorcha La Zone, Liège
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten De Weijer, Boxmeer
Foto Winne
Winne Kroepoekfabriek, Vlaardingen
3
20:00
Project Wildeman P60, Amstelveen
20:00
Finale Gesel van Gelderland Willemeen, Arnhem
20:00
Leon van der Zanden Pook, Oostknollendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch C.C. Cultura, Nootdorp
Foto Peter Broderick
Peter Broderick Paradiso, Amsterdam
3
1
20:00
Mississipi Folk Fest: Blue Grass Boogiemen / Capta De Meester, Almere
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
The Doors in Concert De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
Meneer Van Zanten Gigant, Apeldoorn
20:30
Jeroen Leenders Meervaart, Amsterdam
20:30
The Jezabels EKKO, Utrecht
3
20:30
Club del Tango: Septetoscopio Grounds, Rotterdam
20:30
Rigby De Peppel, Zeist
1
20:30
New Cool Collective De Speeldoos, Vught
20:30
Def P. & The Beatbusters Patronaat, Haarlem
2
20:30
De Grande Dame van de cantiñas Tropentheater, Amsterdam
20:30
Halve Finale Grote Prijs Van Nederland Groene Engel, Oss
Foto Marike Jager
Marike Jager Atak, Enschede
2
20:30
F & support Nyjolene Boerderij, Zoetermeer
20:30
Armand Paco Plumtrek, Almelo
21:00
Face Tomorrow Simplon, Groningen
3
21:00
Club RASA ft. El Hijo de la Cumbia + DJ’s Tommi, T RASA, Utrecht
Foto The Gathering
The Gathering Lakei, Helmond
3
21:00
I Am Oak / Library Tapes / Rivulets dB's, Utrecht
21:00
Pinkunoizu / Gallops / The Fresh & Onlys / Wise Bl De Helling, Utrecht
1
21:00
Brainbox Het Bolwerk, Sneek
1
21:00
Nach van t Limburgs Leed: Jos Hol Perron 55, Venlo
21:00
Hook, Line & Sinker PlusEtage, Baarle-Nassau
21:30
The Medics De Unie, Rotterdam
2
21:30
The Hendrix Alive Project Cafe Lokaal, Heemskerk
21:30
Cloud Control Rotown, Rotterdam
4
21:30
L.T.S. Patronaat, Haarlem
21:30
Lucy Iris SuperMarkt, Den Haag
21:30
Tributör + Backspin The Rambler, Eindhoven
22:00
Screaming Females Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dem Slackers / Funagi DJ's / Mightyfools Hedon, Zwolle
22:00
'TechNORm' ft. Bart Skils Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Black Sun Empire / DJ Aphrodite Victorie, Alkmaar
22:00
DJ collectief Zick Zack / Koffie Blijburg, Amsterdam
22:00
Tumult: Black Sun Empire / DJ Thrasher / Sinister Gebouw T, Bergen op Zoom
1
22:30
Tanlines Paradiso, Amsterdam
23:00
90's Now! Luxor Live, Arnhem
1
23:00
My Disco Vera, Groningen
23:00
The Magician Doornroosje, Nijmegen

zondag 18 september 2011

11:30
Zondagochtendsalon Theaters Tilburg, Tilburg
12:00
Fantastival Groene Engel, Oss
14:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Incubate: Lecherous Gaze + Pariso + ea Little Devil, Tilburg
1
Foto Lucky Fonz III
Lucky Fonz III Kroepoekfabriek, Vlaardingen
4
8
16:00
God Dethroned Poppodium Romein, Leeuwarden
1
16:00
Gregory Page Cobblestone, Oldenzaal
16:00
Chansons met Christophe Chaplet & Marc Havet De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Sunday Psychout 8 Willemeen, Arnhem
17:00
25 Jaar café De Doorzetter De Doorzetter, Haarlem
1
18:00
Carl Verheyen Band Cafe de Stier, Eibergen
19:30
Stoma Exit (Rotterdam), Rotterdam
Pagina -1642