PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1640
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 21 sep
14:30
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
9
1
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
6
20:30
Doornroosje
Nijmegen
3
Bitterzoet
Amsterdam
1
1
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
do 22 sep
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vera
Groningen
1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
FAME Plaza
Amsterdam
1
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Trix
Antwerpen
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Speakers
Delft
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Dynamo
Eindhoven
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
4
1
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Klooster
Woerden
Heineken Music Hall
Amsterdam
3
1
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ter Elst
Londerzeel
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
4
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Atak
Enschede
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Willemeen
Arnhem
20:30
P60
Amstelveen
2
20:30
Patronaat
Haarlem
4
21:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
The Rambler
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
1
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
vr 23 sep
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Vera
Groningen
De Bosuil
Weert
De Rots
Antwerpen
Odeon
Veldhoven
16:00
WORM
Rotterdam
17:45
Magasin 4
Brussel
19:00
Willemeen
Arnhem
1
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
1
19:30
Bazart
Den Haag
1
19:30
Speakers
Delft
Paradiso
Amsterdam
8
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
20:00
Utopia
Drunen
20:00
De Weijer
Boxmeer

woensdag 21 september 2011

14:30
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Comedytrain Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater De Veste, Delft
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lebbis Munttheater, Weert
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Within Temptation
Within Temptation Waerdse Tempel, Heerhugowaard
9
1
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Sarah Lee Guthrie & Johny Irion Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Oorverdovend De Cammeleur, Dongen
20:00
Ruth Geerse De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Bert Visscher Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Mazes / The Twilight Sad / We Were Promised Jetpac Botanique, Brussel
20:15
Lenette van Dongen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kolder in je kop! Patrick Meijer / Roel C. Verburg SuperMarkt, Den Haag
Foto Brian Wilson
Brian Wilson Paradiso, Amsterdam
6
20:30
Gorki Doornroosje, Nijmegen
3
Foto Ben Howard
Ben Howard Bitterzoet, Amsterdam
1
1
21:30
Joshua Panda Band Burgerweeshuis, Deventer

donderdag 22 september 2011

Mike Boddé - Pil Schouwburg Het Park, Hoorn
Aux Raus Vera, Groningen
1
Afrikaaps Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Foto Wouter Hamel
Wouter Hamel FAME Plaza, Amsterdam
1
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Vanderbuyst / White Wizzard Trix, Antwerpen
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Straight Up HipHop Iduna, Drachten
20:00
Lebbis Theater De Veste, Delft
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Parktheater, Eindhoven
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Het Kielzog, Hoogezand
Foto De Dijk
De Dijk Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bert Visscher Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kaboom! Speakers, Delft
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Medics Merleyn, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Schudden - Noorderzon Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Lick De Pit, Terneuzen
20:00
NUHR - Het werkt wel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Darkane / Destinity Dynamo, Eindhoven
2
20:00
Brian Wilson Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leon van der Zanden De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Maartje Meijer De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dry The River Bitterzoet, Amsterdam
4
1
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Het Kruithuis, Groningen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Figi Theater, Zeist
20:00
Erik van Muiswinkel Het Klooster, Woerden
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Heineken Music Hall, Amsterdam
3
1
20:00
Tuur Florizoone Vooruit, Gent
20:00
Bikinians / Daan (B) / Jacques Duvall / Kiss & Dri Botanique, Brussel
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade Ter Elst, Londerzeel
20:00
Dolf Jansen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Volta Rocknacht Volta, Amsterdam
20:30
Gandalf Boerderij, Zoetermeer
Foto Ben Howard
Ben Howard Hedon, Zwolle
4
1
20:30
Da bounce - Comedy nights Meervaart, Amsterdam
20:30
Paulusma EKKO, Utrecht
20:30
Jan Akkerman Atak, Enschede
20:30
Terry Lee Hale Patronaat, Haarlem
20:30
Quit Your Dayjob Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Astpai Willemeen, Arnhem
20:30
The Exloding Boy P60, Amstelveen
2
20:30
The Hype Patronaat, Haarlem
4
21:00
Moke Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Night Birds OCCII, Amsterdam
21:00
Howe Gelb Burgerweeshuis, Deventer
1
21:00
Metropolis in Town Rotown, Rotterdam
21:00
Al & The Black Cats The Rambler, Eindhoven
Foto SX
SX Rotown, Rotterdam
1
21:30
BATIK De Badcuyp, Amsterdam
22:00
The Medics Doornroosje, Nijmegen
22:00
Tape The Radio Paradiso, Amsterdam
23:45
Anelson + Alex Jansen Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 23 september 2011

Afrikaaps Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Asphyx / Winter Of Sin Vera, Groningen
Jon Amor De Bosuil, Weert
Blaze Bayley De Rots, Antwerpen
Lilian Hak Odeon, Veldhoven
16:00
Rats on Rafts WORM, Rotterdam
17:45
Whyzdom Magasin 4, Brussel
19:00
Splatter Fiesta Willemeen, Arnhem
1
19:30
Keel The Rock Temple, Kerkrade
1
19:30
BACK AGAINST THE WALL III met Nailgun Massacre / R Bazart, Den Haag
1
19:30
Daze Speakers, Delft
Foto Rowwen Heze
Rowwen Heze Paradiso, Amsterdam
8
1
20:00
Jazzsteppa meets Blakkahill Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Ethereal P60, Amstelveen
20:00
Joshua Panda De Amer, Amen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Utopia, Drunen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt De Weijer, Boxmeer
Pagina -1640