PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1638
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 25 sep
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
16:30
Mezz
Breda
17:30
Doornroosje
Nijmegen
4
1
18:00
The Rambler
Eindhoven
19:00
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
14
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Unie
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
1
Perron 55
Venlo
1
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
ma 26 sep
Panama
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 27 sep
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
17
2
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Bink36
Den Haag
1
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vredenburg
Utrecht
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
wo 28 sep
Paradiso
Amsterdam
14
2
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
2
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
2
20:00
Melkweg
Amsterdam
21
4
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
5
1
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
3
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
013
Tilburg
2
4
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
1
1
21:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Rotown
Rotterdam
1
21:30
SuperMarkt
Den Haag
do 29 sep
Theater aan het Spui
Den Haag
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
Winston
Amsterdam
1
19:00
Partyschip Jorina
Rotterdam
1
19:00
Willemeen
Arnhem
Paard
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Fuut
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn

zondag 25 september 2011

16:00
Postrock Matinee dB's, Utrecht
16:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Fransche School Culemborg, Culemborg
16:15
Plato's Muziekcafé met Marten de Paepe Gigant, Apeldoorn
1
16:30
Frank Foks Mezz, Breda
17:30
Samael Doornroosje, Nijmegen
4
1
18:00
Lecter's Bluesband The Rambler, Eindhoven
19:00
SundayPeople! Luxor Live, Arnhem
Foto Within Temptation
Within Temptation 013, Tilburg
14
20:00
André van Duin DeLaMar, Amsterdam
20:00
Altar of Plagues / Nachtmystium / Winterfylleth Trix, Antwerpen
20:00
Diablo Boulevard feat Alex Agnew Vooruit, Gent
20:00
The Singing Loins Nijdrop, Opwijk
20:00
Ganglians De Kreun, Kortrijk
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Todd Rundgren & Metropole Orkest De Oosterpoort, Groningen
20:00
My Own Army De Unie, Rotterdam
20:00
JazzBabar ( familieconcert voor kinderen vanaf 2,5 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Otis Gibbs Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Gert Vlok Nel Paradiso, Amsterdam
1
1
Foto The War On Drugs
The War On Drugs Perron 55, Venlo
1
21:00
BCUC De Badcuyp, Amsterdam

maandag 26 september 2011

Foto Shary-An Nivillac
Shary-An Nivillac Panama, Amsterdam
1
20:00
Ozark Henry Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Jenny Lane
Jenny Lane Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Mat McHugh Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Rob Picott Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 27 september 2011

19:00
Boom Bip Paradiso, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Within Temptation
Within Temptation Paradiso, Amsterdam
17
2
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
Otis Gibbs Bink36, Den Haag
1
20:00
Bert Visscher De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater PePijn, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Parktheater, Eindhoven
20:00
Celtic Woman Vredenburg, Utrecht
20:00
The Great Park & Preslav Literay School De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Ellwood Melkweg, Amsterdam
1
20:00
John Scofield Band / Carl Verheyen Band Boerderij, Zoetermeer
20:00
NUHR - Het werkt wel De Harmonie, Leeuwarden
1
20:15
Van Notre Dame tot Abbey Road Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Verdena Paradiso, Amsterdam
1

woensdag 28 september 2011

Foto Within Temptation
Within Temptation Paradiso, Amsterdam
14
2
Foto Racoon
Racoon Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
2
Javier Guzman - Oorverdovend Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Bert Visscher De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
New Cool Collective Rodahal, Kerkrade
20:00
Black Joe Lewis Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Erik van Muiswinkel Posttheater, Arnhem
20:00
Excite Night Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater De Leest, Waalwijk
Foto The Specials
The Specials Ancienne Belgique (AB), Brussel
2
20:00
Blessthefall Melkweg, Amsterdam
21
4
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater PePijn, Den Haag
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Love Inks Paradiso, Amsterdam
5
1
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Mike Boddé - Pil Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR - Het werkt wel De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Guillemots Bitterzoet, Amsterdam
2
3
20:15
The British Pop Invasion - try out - De Beste Brit Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ufomammut 013, Tilburg
2
4
20:15
Dolf Jansen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Otis Gibbs Café 't Keerpunt, Spijkerboor
1
1
21:00
The Rolling Stones tribute - Stoned Again Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Reverse Cowgirls Burgerweeshuis, Deventer
Foto Ben Caplan & The Casual Smokers
Ben Caplan & The Casual Smokers Rotown, Rotterdam
1
21:30
Sexual Reproductive Systems SuperMarkt, Den Haag

donderdag 29 september 2011

Afrikaaps Theater aan het Spui, Den Haag
Richmond Fontaine Vera, Groningen
Blessthefall Trix, Antwerpen
I Kissed Charles Winston, Amsterdam
1
19:00
Barco do Fado Partyschip Jorina, Rotterdam
1
19:00
Movies that matter Willemeen, Arnhem
Jamie Woon Paard, Den Haag
20:00
Mike Boddé - Pil Meervaart, Amsterdam
20:00
BlackboxRed / Milkbar / Vox Von Braun / Woody & Pa Simplon, Groningen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Carrousel, Ommen
20:00
Ernesto, Marcellino en Wilfried Finkers Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade De Singer, Rijkevorsel
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Freek de Jonge van Beresteyn, Veendam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Ricky Koole - Rain, Stream & Speed Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
De Hyena's De Fuut, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -1638