Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Willem
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capitole
Gent
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Simplon
Groningen
Diligentia
Den Haag
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
Der Aa-theater
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Metropool
Hengelo
Iduna
Drachten
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
DNK
Assen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Doornroosje
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Roma
Antwerpen
Casino Beringen
Beringen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Bibelot
Dordrecht
Paleis 12
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Dakota
Den Haag
Markant Uden
Uden
Feesttent Pesse
Pesse
Feesttent Pesse
Pesse
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Zonnehuis
Amsterdam
Goffertpark
Nijmegen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Paradiso
Amsterdam
So What!
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Zwerver
Oostende
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vera
Groningen
Luxor Live
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kursaal Oostende
Oostende
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paard
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Stroomhuis
Eindhoven
C.C. Merksem
Merksem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Jan van Besouw
Goirle
Mezz
Breda
Sportpaleis
Antwerpen
Brielpoort
Deinze
Melkweg
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Maaspodium
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
Corneel
Lelystad
Theater de Hofnar
Valkenswaard
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Het Depot
Leuven
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Schouwburg Het Park
Hoorn
LOLA050
Groningen
vrijdag 29 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kleine Willem, Enschede
3J'S
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Best of... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
Bitch 'n' Monk
TivoliVredenburg, Utrecht
Blackwave.
Simplon, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Crash Test Dummies
Metropool, Hengelo
Cry / Wally A$M
Paradiso, Amsterdam
David Ramirez
Der Aa-theater, Groningen
De Likt
Bibelot, Dordrecht
Dool
Metropool, Hengelo
Ellen Foley
Iduna, Drachten
Ellen ten Damme
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Eva Crutzen - Try Out
DNK, Assen
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Frazey Ford
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fuad Hassen
De Maaspoort, Venlo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
Henk Poort
De Maaspoort, Venlo
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ibrahim Maalouf
De Roma, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Casino Beringen, Beringen
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeangu Macrooy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Fretz - Toriman
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Josh Smith
Bibelot, Dordrecht
Jul
Paleis 12, Brussel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Leidse Schouwburg, Leiden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Dilft, Bornem
Magda Mendes - Oliveiras
Theater Dakota, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Markant Uden, Uden
Muziekweekend Pesse
Feesttent Pesse, Pesse
Muziekweekend Pesse
Feesttent Pesse, Pesse
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Munnik
Het Zonnehuis, Amsterdam
Paul McCartney
Goffertpark, Nijmegen
Peach Pit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Queen + Adam Lambert
Ziggo Dome, Amsterdam
Queen The Music
Cpunt Theater, Hoofddorp
Redi Kapje - Redi Kapje
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Sagopa Kajmer
Melkweg, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Verte
Parktheater, Eindhoven
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
De Meerpaal, Dronten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
Tape Toy + Love Couple
So What!, Gouda
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Five Great Guitars - Legends
ATLAS Theater, Emmen
The Silent Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Stroppies
De Zwerver, Oostende
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tops
Vera, Groningen
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Luxor Live, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Maagd, Bergen op Zoom
We Came As Romans
013, Tilburg
We Can Be Heroes
Ahoy, Rotterdam
Wild Romance
Schouwburg Venray, Venray
Will Tura
Kursaal Oostende, Oostende
Wolter Kroes
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Yelfris Valdes
Paard, Den Haag
zaterdag 30 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kleine Willem, Enschede
3J'S
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
909 Forest Sessions
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Andy & The Anti-Christ / Bongloard
Stroomhuis, Eindhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Merksem, Merksem
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bökkers / Høken met de Heinoos
Metropool, Hengelo
Brigitte Heitzer Zingt!
Jan van Besouw, Goirle
Caleb Caudle
Mezz, Breda
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
Clouseau
Brielpoort, Deinze
Copperhead County
Melkweg, Amsterdam
Craig David
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Crazy Piano's
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Danny Bryant
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Daveson Ignitia / Gilion Slory / Miquel Wiegel / Quincy Menso
Maaspodium, Rotterdam
Def Americans
Patronaat, Haarlem
Dool
Vera, Groningen
Ellen Foley
Corneel, Lelystad
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Fleetwood mac by The Cosmic Carnival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Frans Bauer - Live in Concert
Chassé Theater, Breda
Frazey Ford
Het Depot, Leuven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Grunn Punk Invasion Part 5: Dogsflesh (uk), De Dood, Crustenunie, Kare
LOLA050, Groningen