PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1634
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 05 okt
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Winston
Amsterdam
1
21:00
EKKO
Utrecht
1
21:30
Rotown
Rotterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
do 06 okt
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
1
Theater De Veste
Delft
Almere Strand
Almere
1
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
3
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Willemeen
Arnhem
2
19:00
Willemeen
Arnhem
3
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
2
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Tivoli
Utrecht
2
1
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Kruithuis
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
4
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Botanique
Brussel
Bink36
Den Haag
1
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Helling
Utrecht
10
1
De Kelder
Amersfoort
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vredenburg
Utrecht
4
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Paradox
Tilburg
1
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
EKKO
Utrecht
3
Vera
Groningen
2
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Luxor Live
Arnhem
1
21:30
The Rambler
Eindhoven
22:30
Patronaat
Haarlem
23:45
Patronaat
Haarlem
vr 07 okt
Hedon
Zwolle
1
2
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht

woensdag 05 oktober 2011

20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Stefan Pop - Popaganda Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B geeft antwoord Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stefan Pop Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Dolf Jansen Theater de Tobbe, Voorburg
1
Foto British Sea Power
British Sea Power Melkweg, Amsterdam
2
1
20:30
Dazzled Kid Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Off With Their Heads Winston, Amsterdam
1
21:00
6 of your best friends EKKO, Utrecht
1
21:30
Grey Reverend Rotown, Rotterdam
1
22:00
The Fudge Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 06 oktober 2011

Metropole Orkest / Paul de Leeuw Heineken Music Hall, Amsterdam
2
1
Mike Boddé - Pil Theater De Veste, Delft
Foto Pete Philly
Pete Philly Almere Strand, Almere
1
Kane Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
3
Afrikaaps Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hind Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Dream on Dreamer / Memphis May Fire / The Color Mo
Dream on Dreamer / Memphis May Fire / The Color Mo Willemeen, Arnhem
2
19:00
Attack! Attack! / Destine Willemeen, Arnhem
3
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Roberto Haliffi & Mattania da Silva De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Meervaart, Amsterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange De Vorstin, Hilversum
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Carrousel, Ommen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Zaantheater, Zaandam
20:00
Dazzled Kid Mezz, Breda
3
20:00
Keri Hilson Paradiso, Amsterdam
3
2
20:00
Schudden - Noorderzon S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Oorverdovend Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Gregory Page Roepaen, Ottersum
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd De Weijer, Boxmeer
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Singer Theater, Laren
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes De Kattendans, Bergeijk
20:00
Najib Amhali Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Roosbeef Tivoli, Utrecht
2
1
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Anuar - Gedreven Het Kruithuis, Groningen
Foto Joe Bonamassa
Joe Bonamassa Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
4
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Lebbis Oude Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Fink Botanique, Brussel
Foto Frazey Ford & Band
Frazey Ford & Band Bink36, Den Haag
1
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Arjan Ederveen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Johan Goossens - maandag Ons theater, Bilthoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Willem, Papendrecht
Francis International Airport Sugar Factory, Amsterdam
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stef Camil Carlens & Zita Swoon Hedon, Zwolle
20:00
Def Americans Schouwburg Venray, Venray
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ben Caplan & The Casual Smokers Altstadt, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Erik van Muiswinkel De Poorterij, Zaltbommel
Foto Drive Like Maria
Drive Like Maria De Helling, Utrecht
10
1
Jenny Lane De Kelder, Amersfoort
20:00
Jeroen Leenders Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Magna Carta - The Return Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Salzburger operette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
De Sas en Jan Zelfhulptour - Saskia Noort en Jan H Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto The Baseballs
The Baseballs Vredenburg, Utrecht
4
20:15
Suzan Seegers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Volta Rocknacht Volta, Amsterdam
20:30
Pete Philly Melkweg, Amsterdam
Foto Goslink
Goslink Hedon, Zwolle
1
Foto CCC Inc
CCC Inc Luxor Live, Arnhem
1
20:30
“Ik hou van jou!” Meervaart, Amsterdam
20:30
Eastern Conference Champions Paard, Den Haag
20:30
Bløf Gebouw T, Bergen op Zoom
Easy Star All Stars Paard, Den Haag
20:30
The Traffic Jam & Cobra Band P60, Amstelveen
21:00
Male Bonding / True Widow Paradox, Tilburg
1
1
21:00
C.W. Stoneking & His Primitive Horn Orchestra Effenaar, Eindhoven
21:00
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Full Spectrum: The Field (live) EKKO, Utrecht
3
Foto British Sea Power + A Classic Education
British Sea Power + A Classic Education Vera, Groningen
2
21:00
De Dijk Hedon, Zwolle
21:30
Esther Robinson De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Shaking Godspeed & Traumahelicopter Luxor Live, Arnhem
1
21:30
Drip Dry Man & His One Man Beat Revolver The Rambler, Eindhoven
22:30
Talking To Turtles Patronaat, Haarlem
23:45
LOS! Patronaat, Haarlem

vrijdag 07 oktober 2011

Foto Bijzonder feest!... Gewoon Zwolle!
Bijzonder feest!... Gewoon Zwolle! Hedon, Zwolle
1
2
Giovanca Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pagina -1634