PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1632
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 okt
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Tropentheater
Amsterdam
De Lantaarn
Hellendoorn
1
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Joc Ieper
Ieper
20:30
Doornroosje
Nijmegen
9
20:30
Corneel
Lelystad
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
N9
Eeklo
21:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Wups Pub
Nederweert
21:00
Tivoli
Utrecht
3
21:00
BIRD
Rotterdam
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Atak
Enschede
1
21:00
Metropool
Hengelo
6
21:30
The Rambler
Eindhoven
1
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Duycker
Hoofddorp
21:30
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
22:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
P60
Amstelveen
Museum TwentseWelle
Enschede
1
22:00
Dok6
Panningen
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Estrado
Harderwijk
1
22:30
Paradiso
Amsterdam
22:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Vera
Groningen
zo 02 okt
Vera
Groningen
1
12:00
J.C. Down Town
Sittard
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Theater Zinin
Nijverdal
15:00
Bibelot
Dordrecht
1
15:15
De Harmonie
Leeuwarden
15:30
The Rambler
Eindhoven
16:00
De Harmonie
Edam
16:00
Effenaar
Eindhoven
2
16:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Klos
Emmeloord
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
1
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
1
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Melkweg
Amsterdam
3
5
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
5
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
2
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
P3
Purmerend
Gigant
Apeldoorn
4
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
1
21:30
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
ma 03 okt
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
14
4
013
Tilburg
50
7
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Lazarus
Leiden
1
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
di 04 okt
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
2
BIRD
Rotterdam
1
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Bitterzoet
Amsterdam
17
3
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn

zaterdag 01 oktober 2011

Foto You Me At Six
You Me At Six De Helling, Utrecht
20:15
E & A is toch voordeliger Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Mohamad Azaay: 'Mohamlet' Tropentheater, Amsterdam
Foto Racoon
Racoon De Lantaarn, Hellendoorn
1
20:30
PunkNight: Local Heroes De Peppel, Zeist
20:30
de Regahs Theater de Tobbe, Voorburg
1
20:30
Thunderstrings De Bosuil, Weert
20:30
Crappy Dog / Dyzack / Henk & Melle Paard, Den Haag
20:30
Onder Invloed met Bettie Serveert, Tim Knol, The K EKKO, Utrecht
20:30
Beachbattle Saturnus Live Music, Scheveningen
20:30
Tribute To The Cats Band De Harmonie, Leeuwarden
20:30
MaYaN Joc Ieper, Ieper
20:30
Noah and the Whale Doornroosje, Nijmegen
9
20:30
No Turning Back + support: Haribo Macht Kinder Fro Corneel, Lelystad
1
20:30
Ultra High Flamenco RASA, Utrecht
20:30
JP den Tex Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
The Travelling Band (UK) + Everyman (BE) N9, Eeklo
21:00
Sachal Vasandani (USA) BIRD, Rotterdam
21:00
A.J Croce Wups Pub, Nederweert
21:00
Kytopia Tivoli, Utrecht
3
21:00
BIRD presents Rotterdamse School: The New Earth Gr BIRD, Rotterdam
21:00
KAY De Vorstin, Hilversum
21:00
Stream of Passion Atak, Enschede
1
21:00
The Medics Metropool, Hengelo
6
21:30
Coffin Carnaval IV met o.a:Bang Bang Bazooka + The The Rambler, Eindhoven
1
21:30
Jenny Lane Rotown, Rotterdam
21:30
The Souldiers Duycker, Hoofddorp
21:30
Reversed Cowgirls Exit (Rotterdam), Rotterdam
22:00
Addergebroed Manifesto, Hoorn
22:00
Movements Local Edition Met Det, Nieuwhout, Ferdy Het Bolwerk, Sneek
22:00
Fresh / Jayh P60, Amstelveen
Foto DJ Kypski / Matangi Quartet / Maximo Park DJ's
DJ Kypski / Matangi Quartet / Maximo Park DJ's Museum TwentseWelle, Enschede
1
22:00
Fake No More / Rage on Stage Dok6, Panningen
1
22:00
Ben Caplan & 'The Casual Rokers' Doornroosje, Nijmegen
22:00
'Filtered Forms' ft. Kromestar + Riskotheque Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Sircusters & Mati Ernesto's, Sittard
22:00
Nachtbrakers Estrado, Harderwijk
1
22:30
Blue Velvet (NL) Paradiso, Amsterdam
22:30
Wheels On Fire Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Alvaro Patronaat, Haarlem
23:00
Konijn2000 Luxor Live, Arnhem
23:30
Kensington Arms / Screw Houston Start Screaming! Vera, Groningen

zondag 02 oktober 2011

Crystal Antlers Vera, Groningen
1
12:00
Arcadya Lake / Gazoline / Ozzy Ozz J.C. Down Town, Sittard
15:00
Tembang Kenangan Melkweg, Amsterdam
15:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater Zinin, Nijverdal
15:00
Coldplace / The Fuse Bibelot, Dordrecht
1
15:15
Di Gojim, Ivo Jansen en Bente Kahan De Harmonie, Leeuwarden
15:30
Jerry Lee Lewis fanclubdag met Mike Sanchez (E/UK) The Rambler, Eindhoven
16:00
Lemon (NL) De Harmonie, Edam
16:00
Breathe Carolina Effenaar, Eindhoven
2
16:00
Roland van Campenhout Cambrinus Muziekpodium, Horst
16:15
Plato's Muziekcafé met Jennie Lowe Stearns Gigant, Apeldoorn
Jackie Leven Paradiso, Amsterdam
16:30
Denvis & Blommers Mezz, Breda
19:30
Bart Oostindie / Ivo Rosbeek / Paul van Loo / Ton Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
John Vanderslice Paradiso, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert P60, Amstelveen
20:00
Roel Smeets / Rue Royale Merleyn, Nijmegen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Magic Pie Spirit of 66, Verviers
20:00
Freek de Jonge S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Oorverdovend C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Tommy Ebben & the Small Town Villains De Klos, Emmeloord
20:00
Thé Lau - Water en Vuur Roepaen, Ottersum
20:00
Theo Nijland Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marianne Faithfull Paradiso, Amsterdam
3
1
20:00
Josh Groban Heineken Music Hall, Amsterdam
2
1
20:00
De Allergekste Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Doors in Concert P60, Amstelveen
20:00
Kamperliniewnadeling met concert Beauforthuis, Austerlitz
Foto The Get Up Kids
The Get Up Kids Melkweg, Amsterdam
3
5
Foto Enter Shikari
Enter Shikari Ancienne Belgique (AB), Brussel
5
20:15
Kane De Harmonie, Leeuwarden
2
20:30
EKKO bij je thuis EKKO, Utrecht
20:30
Abba Gold P3, Purmerend
Foto MaYaN
MaYaN Gigant, Apeldoorn
4
Zu EKKO, Utrecht
20:30
Gregory Page De Oosterpoort, Groningen
1
21:30
Little Scream Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Rue Royale Doornroosje, Nijmegen

maandag 03 oktober 2011

20:00
Crystal Antlers Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Noah and the Whale Paradiso, Amsterdam
14
4
Foto Enter Shikari
Enter Shikari 013, Tilburg
50
7
20:00
Royal Republic Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Bad Obsession Lazarus, Leiden
1
21:00
Gregory Page Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Eleanor Friedberger
Eleanor Friedberger Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Alessi's Ark Paradiso, Amsterdam
2

dinsdag 04 oktober 2011

Afrikaaps Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Kane Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
2
Foto Pete Philly
Pete Philly BIRD, Rotterdam
1
20:00
Gregory Page Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Freek de Jonge De Kattendans, Bergeijk
Foto Revival Tour: Brian Fallon / Chuck Ragan / Dan And
Revival Tour: Brian Fallon / Chuck Ragan / Dan And Bitterzoet, Amsterdam
17
3
20:00
Christy Moore Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -1632