PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1628
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 09 okt
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Petrol
Antwerpen
Trix
Antwerpen
11:00
Theater De Omval
Diemen
12:30
Verenigingsgebouw St. Joseph
Montfoort
14:00
Theater De Omval
Diemen
14:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:30
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Tropentheater
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
RASA
Utrecht
15:00
Tropentheater
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
1
16:00
013
Tilburg
21
2
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Noot
Amersfoort
EKKO
Utrecht
2
16:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
17:00
De Weyver
Hoogwoud
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
The Rambler
Eindhoven
18:30
Atak
Enschede
8
19:30
Barrock
Maastricht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Tivoli
Utrecht
3
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Reehorst
Ede
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Melkweg
Amsterdam
5
3
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Cultuurschuur
Monster
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
013
Tilburg
Hedon
Zwolle
4
20:30
Patronaat
Haarlem
1
6
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
2
Rotown
Rotterdam
1
22:00
Doornroosje
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
ma 10 okt
Little Devil
Tilburg
1
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Vredenburg
Utrecht
2
17:30
Poppodium Romein
Leeuwarden
4
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Tivoli
Utrecht
1
Chassé Theater
Breda
5
1
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
2
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Patronaat
Haarlem
2
1
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:45
Doornroosje
Nijmegen
2
di 11 okt
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
Melkweg
Amsterdam
13
18
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Het Oude Slot
Heemstede
20:00
013
Tilburg
7
1
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
1
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Idea
Soest
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
1
Paradiso
Amsterdam
2
1
21:00
De Badcuyp
Amsterdam

zondag 09 oktober 2011

Xzibit Ancienne Belgique (AB), Brussel
Iamx Petrol, Antwerpen
City And Colour Trix, Antwerpen
11:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater De Omval, Diemen
12:30
Ex Simple Minds / The Animals / The Searchers Verenigingsgebouw St. Joseph, Montfoort
14:00
Dirk Scheele - Ik woon in een huis Theater De Omval, Diemen
14:15
Sabrina Vlaskalic Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:30
Aïda Meervaart, Amsterdam
15:00
Kijk omhoog! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
Kareyce Fotso En Aly Keita Tropentheater, Amsterdam
15:00
Kokiboga Bigband De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Ben Goldberg Trio RASA, Utrecht
15:00
Capilla Flamenca & Madjid Khaladj Ensemble Tropentheater, Amsterdam
16:00
Jonathan Jeremiah Paard, Den Haag
1
16:00
Heidenfest 2011 013, Tilburg
21
2
16:00
Imaginary Cities Paradiso, Amsterdam
16:00
Ana Popovic De Noot, Amersfoort
Foto Nils Frahm - locatie: zijdebalen theater
Nils Frahm - locatie: zijdebalen theater EKKO, Utrecht
2
16:00
Simon McBride Waerdse Tempel, Heerhugowaard
17:00
The Dubliners De Weyver, Hoogwoud
17:30
Jan Rot - Ik hou van jou Beauforthuis, Austerlitz
18:00
49 Special The Rambler, Eindhoven
18:30
Destine Atak, Enschede
8
19:30
Never Say Never / TBA Barrock, Maastricht
20:00
Arcadya Lake / Billy The Kid / Embrace Destruction Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Fink
Fink Tivoli, Utrecht
3
2
20:00
Chi Coltrane Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen / Edo Brunner De Reehorst, Ede
20:00
Anne van Rijn Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
C.W. Stoneking and his Primitive Horn Orchestra / M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Parktheater, Eindhoven
20:00
Gregory Page De Piek, Vlissingen
20:00
Steve Earle and the Dukes Paradiso, Amsterdam
3
20:00
The King Blues Melkweg, Amsterdam
5
3
20:00
Ronnie Sober en de Tobbers Diligentia, Den Haag
20:00
The Duke Spirit Botanique, Brussel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Jungle By Night Het Bolwerk, Sneek
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Cultuurschuur, Monster
Foto Fanfare Ciocarlia
Fanfare Ciocarlia Effenaar, Eindhoven
1
20:30
Thé Lau Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Kayak 013, Tilburg
Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Hedon, Zwolle
4
20:30
Alela Diane & Wild Divine Patronaat, Haarlem
1
6
20:30
Kult Paard, Den Haag
20:30
Jonathan Jeremiah Paard, Den Haag
2
Foto Marike Jager
Marike Jager Rotown, Rotterdam
1
22:00
TurbonegrA Doornroosje, Nijmegen
1
22:00
The Travelling Band Paradiso, Amsterdam
22:30
DZ Deathrays Paradiso, Amsterdam

maandag 10 oktober 2011

Pro-Pain Little Devil, Tilburg
1
Afrikaaps Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kane Vredenburg, Utrecht
2
17:30
Heidenfest 2011: Finntroll e.a. Poppodium Romein, Leeuwarden
4
1
20:00
Freek de Jonge Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Dubliners Tivoli, Utrecht
1
Foto Fink
Fink Chassé Theater, Breda
5
1
20:00
Gang Green Nijdrop, Opwijk
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Destine Paradiso, Amsterdam
3
2
Foto George Michael
George Michael Ahoy, Rotterdam
1
20:00
Janis Ian Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Allison Moorer / Steve Earle and the Dukes Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Marianne Faithfull Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jeans 21 - Première Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
C.W. Stoneking & His Primitive Horn Orchestra Patronaat, Haarlem
2
1
21:00
Albert Niland Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:45
Codes In The Clouds Doornroosje, Nijmegen
2

dinsdag 11 oktober 2011

Muffalo Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
Foto Sick Of It All
Sick Of It All Melkweg, Amsterdam
13
18
20:00
Youp van 't Hek Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Podium Het Oude Slot, Heemstede
20:00
A Storm Of Light / Ghost Brigade 013, Tilburg
7
1
20:00
Bert Visscher Schouwburg Almere, Almere
20:00
Janis Ian Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Russian Red Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Nina de la Croix - Bas Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Giovanca Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Oorverdovend Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
CW Stoneking Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
The Dø Bitterzoet, Amsterdam
2
1
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Comedytrain Zaantheater, Zaandam
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Skeletons / The Luyas / Zun Zun Egui EKKO, Utrecht
20:00
Chi Coltrane Markant Uden, Uden
1
20:00
Daniel 'Tato' de Moraes & guests De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Speelman & Speelman Theater Idea, Soest
Cocoon Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Druid - A Musical Journey Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Dubliners Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Foto Bombino
Bombino De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Cristina Branco
Cristina Branco Paradiso, Amsterdam
2
1
21:00
Karnatic Lab De Badcuyp, Amsterdam
Pagina -1628