PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1623
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 okt
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Vooruit
Boechout
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Weijer
Boxmeer
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
013
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater De Veste
Delft
De Helling
Utrecht
1
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Doornroosje
Nijmegen
4
20:30
Het Vliegende Paard
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
4
1
Luxor Live
Arnhem
7
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Tivoli
Utrecht
2
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
2
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
3
21:00
Hedon
Zwolle
SuperMarkt
Den Haag
1
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
013
Tilburg
21:30
The Rambler
Eindhoven
21:30
Melkweg
Amsterdam
1
21:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Paradiso
Amsterdam
1
vr 21 okt
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oktoberhallen
Wieze
Lux
Nijmegen
Vera
Groningen
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Botanique
Brussel
19:15
Effenaar
Eindhoven
15
6
The Rock Temple
Kerkrade
2
19:30
De Pul
Uden
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Het Fenikshof
Grimbergen
20:00
Kubox
Kuurne
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
1
Ahoy
Rotterdam
7
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Meester
Almere
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Kelder
Amersfoort
1
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Dienstencentrum De Zonnebloem
Veurne
20:00
De Steiger
Swifterbant
20:00
Mezz
Breda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Tivoli
Utrecht
3
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Dynamo
Eindhoven
2
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder

donderdag 20 oktober 2011

20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Purper - Helden Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California Theater Vooruit, Boechout
20:00
Freek de Jonge Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Jan van Besouw, Goirle
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jeroen Leenders Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde De Harmonie, Leeuwarden
Foto Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Weijer, Boxmeer
1
Javier Guzman - Oorverdovend Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden C.C. De Pas, Heesch
20:00
Erik van Muiswinkel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
NUHR - Het werkt wel Wilminktheater, Enschede
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Paulusma 013, Tilburg
20:15
Van der Aa's & Zekhuis - Lets go dutch Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Bombino
Bombino Vredenburg, Utrecht
1
20:15
Roger McGuinn Theater De Veste, Delft
Foto Pete Philly
Pete Philly De Helling, Utrecht
1
1
20:15
Max van den Burg - Kladderadatsch Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Floriaan Wempe Kwartet featuring Willie Jones III BIRD, Rotterdam
20:30
Koningstheaterakademie: Lammerentoer Groene Engel, Oss
20:30
Jonathan Jeremiah Doornroosje, Nijmegen
4
20:30
Long Conversations and the Closet Orchestra Het Vliegende Paard, Zwolle
20:30
Dan Le Sac vs. Scroobius Pip EKKO, Utrecht
4
1
Foto Dog Eat Dog
Dog Eat Dog Luxor Live, Arnhem
7
1
20:30
Mary Gauthier De Oosterpoort, Groningen
Foto Ben L’Oncle Soul
Ben L’Oncle Soul Tivoli, Utrecht
2
20:30
Dana Fuchs Band & Lucy Iris Boerderij, Zoetermeer
2
21:00
Marketa Irglova Amstelkerk, Amsterdam
2
21:00
Fanfare Ciocărlia + Club RASA RASA, Utrecht
21:00
Fool's Gold Effenaar, Eindhoven
3
21:00
CCC Inc Hedon, Zwolle
Foto Jenny Lane
Jenny Lane SuperMarkt, Den Haag
1
21:30
Rayn & The Flavors of Soul De Badcuyp, Amsterdam
21:30
North Atlantic Oscillation 013, Tilburg
21:30
Mullet Monster Mafia + The Surfing Henchmen + The The Rambler, Eindhoven
21:30
Artificial Intelligence / Bobby Six Killers / Borg Melkweg, Amsterdam
1
21:30
The Kill Devil Hills Patronaat, Haarlem
23:00
Laurent Garnier Paradiso, Amsterdam
1

vrijdag 21 oktober 2011

Daybroke / Ilanois Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
1
Maarten van Roozendaal / Paul de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Metal Female Voices Fest Oktoberhallen, Wieze
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Lux, Nijmegen
A Silent Express + Model Depose Vera, Groningen
1
Kane Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Why? Botanique, Brussel
19:15
7 Zuma 7 + Candybar Planet Effenaar, Eindhoven
15
6
Foto Dog Eat Dog
Dog Eat Dog The Rock Temple, Kerkrade
2
19:30
Rush Tribute De Pul, Uden
20:00
Katinka Polderman Nijdrop, Opwijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Munttheater, Weert
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Enge Buren - Reuring DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Veerle Malschaert Het Fenikshof, Grimbergen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk Kubox, Kuurne
20:00
Plastikman Heineken Music Hall, Amsterdam
2
1
Foto George Michael
George Michael Ahoy, Rotterdam
7
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Lemon (NL) Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Janis Ian De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jeroen Leenders Diligentia, Den Haag
20:00
Roel C Verburg - De naam zegt het al MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
The Doors in Concert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Theo Nijland Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Piepschuim - Opgenomen Ledeltheater, Oostburg
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Nova, Wetteren
20:00
Kill Devil Hills Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sandy Dane Festival De Meester, Almere
20:00
Who Knew Patronaat, Haarlem
20:00
Anneke van Giersbergen / Dotan / Krause / Tom Pint De Kelder, Amersfoort
1
20:00
Sunclinch The Cave, Amsterdam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale Dienstencentrum De Zonnebloem, Veurne
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 De Steiger, Swifterbant
20:00
Manuela Party: 40 jaar Jacques Herb & zijn nummer Mezz, Breda
20:00
The Deaf Gigant, Apeldoorn
20:00
Arjan Ederveen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Foto Racoon
Racoon Tivoli, Utrecht
3
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Surfbeat Club Ernesto's, Sittard
20:00
Trail Of Tears +support Dynamo, Eindhoven
2
20:00
Aux Raus Groene Engel, Oss
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Zaantheater, Zaandam
20:00
Anuar - Gedreven Theater de Kampanje, Den Helder
Pagina -1623