PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1618
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 okt
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
PandDemonium
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Panama
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
EKKO
Utrecht
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Kardijk
Beverlo
20:00
Westerunie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
2
013
Tilburg
4
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Vredenburg
Utrecht
18
4
Philharmonie Haarlem
Haarlem
1
1
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
2
20:30
Melkweg
Amsterdam
6
2
20:30
Metropool
Hengelo
2
Melkweg
Amsterdam
6
3
Patronaat
Haarlem
7
20:30
Paradiso
Amsterdam
6
2
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Rotown
Rotterdam
1
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
do 27 okt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Vera
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Simplon
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Partyschip Jorina
Rotterdam
1
19:30
De Kelder
Amersfoort
19:30
013
Tilburg
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Melkweg
Amsterdam
15
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Muziekgieterij
Maastricht
3
20:00
LVC
Leiden
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
2
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Patronaat
Haarlem

woensdag 26 oktober 2011

20:00
Het Monica Da Silva Trio Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:00
Anne van Rijn Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kane Hedon, Zwolle
20:00
NUHR - Het werkt wel Markant Uden, Uden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Guldenberg, Wevelgem
Foto Pete Philly
Pete Philly Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Eric Koller - BULL! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kingdom PandDemonium, Antwerpen
20:00
De Kast Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Amiina / Silje Nes / Susanna C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Purper - Helden Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Stefan Pop - Popaganda Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Leon van der Zanden Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim den Herder De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Orleans Panama, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaters Tilburg, Tilburg
Foto The Ex & Friends
The Ex & Friends EKKO, Utrecht
2
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen van Beresteyn, Veendam
20:00
Najib Amhali Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Piepschuim - Opgenomen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Meervaart, Amsterdam
20:00
Veerle Malschaert Kardijk, Beverlo
20:00
Live From Amsterdam Westerunie, Amsterdam
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Leidse Schouwburg, Leiden
2
Foto The Joy Formidable
The Joy Formidable 013, Tilburg
4
20:15
Tineke Schouten Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Bon Iver
Bon Iver Vredenburg, Utrecht
18
4
Foto Golden Earring
Golden Earring Philharmonie Haarlem, Haarlem
1
1
20:15
Aurelio Martinez De Oosterpoort, Groningen
20:15
Zita Swoon Group Theater De Veste, Delft
2
20:30
Steve-O Melkweg, Amsterdam
6
2
20:30
Wanda Jackson Metropool, Hengelo
2
Foto The Black Box Revelation
The Black Box Revelation Melkweg, Amsterdam
6
3
Foto The Melvins
The Melvins Patronaat, Haarlem
7
20:30
Graffiti6 Paradiso, Amsterdam
6
2
21:00
Enablers dB's, Utrecht
21:00
Samiam / The Real Danger Winston, Amsterdam
21:00
Early Birds De Zwerver, Oostende
21:30
Twin Sister Rotown, Rotterdam
1
1
22:00
Sun Airway Paradiso, Amsterdam
22:00
Young Galaxy Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 27 oktober 2011

Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jack Oblivian + Harlan T Bobo + Limes Vera, Groningen
Lilian Hak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mike Boddé - Pil Chassé Theater, Breda
Maarten van Roozendaal / Paul de Munnik Schouwburg Het Park, Hoorn
Jenny Lane Simplon, Groningen
Kane Wilminktheater, Enschede
Kunstbende Theatertour Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
2nitestand Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Barco do Fado Partyschip Jorina, Rotterdam
1
19:30
The Spirit That Guides Us De Kelder, Amersfoort
19:30
Kellermensch 013, Tilburg
20:00
Paolo Conte Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Oorverdovend Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg Venray, Venray
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Johan Goossens - maandag Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wanda Jackson Patronaat, Haarlem
2
20:00
Piepschuim - Opgenomen Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D De Vorstin, Hilversum
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Het Klooster, Woerden
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ricky Koole - Rain, Stream & Speed Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Eric Koller - BULL! Het Musiater, Zevenaar
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Moke Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Silje Nes / Susanna De Spil, Roeselare
20:00
Chelsea Grin / Miss May I Melkweg, Amsterdam
15
1
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
NUHR - Het werkt wel De Meerpaal, Dronten
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Zaantheater, Zaandam
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Iduna, Drachten
20:00
Agata Swieten Quartet De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Spinvis
Spinvis Muziekgieterij, Maastricht
3
20:00
The Ex / The Julie Mittens LVC, Leiden
1
20:00
Kayleigh Leith Paard, Den Haag
20:00
Thijs Maas - Genade Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Vorstin, Hilversum
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
King Jack Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
2
20:00
Jeroen Leenders C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Ben Saunders Patronaat, Haarlem
Pagina -1618