PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1617
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 okt
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Rotown
Rotterdam
1
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 27 okt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vera
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Simplon
Groningen
19:00
Partyschip Jorina
Rotterdam
1
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
De Kelder
Amersfoort
19:30
013
Tilburg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
LVC
Leiden
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
Muziekgieterij
Maastricht
3
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
2
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
15
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Weijer
Boxmeer
1
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Helling
Utrecht
1
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
013
Tilburg
8
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
ICO Centrum voor Kunst & Cultuur
Assen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Tivoli
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
3
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
3
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
16
4
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
1
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
2
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
1
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
The Stage (GL)
Arnhem
21:00
The Rambler
Eindhoven
21:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
1
21:00
Exit (Rotterdam)
Rotterdam
21:00
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
Effenaar
Eindhoven
1
2
21:00
Paradiso
Amsterdam

woensdag 26 oktober 2011

21:00
Early Birds De Zwerver, Oostende
21:30
Twin Sister Rotown, Rotterdam
1
1
22:00
Young Galaxy Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Sun Airway Paradiso, Amsterdam

donderdag 27 oktober 2011

Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maarten van Roozendaal / Paul de Munnik Schouwburg Het Park, Hoorn
Jack Oblivian + Harlan T Bobo + Limes Vera, Groningen
Lilian Hak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mike Boddé - Pil Chassé Theater, Breda
Kane Wilminktheater, Enschede
Kunstbende Theatertour Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jenny Lane Simplon, Groningen
19:00
Barco do Fado Partyschip Jorina, Rotterdam
1
19:00
2nitestand Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
The Spirit That Guides Us De Kelder, Amersfoort
19:30
Kellermensch 013, Tilburg
20:00
Silje Nes / Susanna De Spil, Roeselare
20:00
Maybeshewill Magasin 4, Brussel
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wanda Jackson Patronaat, Haarlem
2
20:00
NUHR - Het werkt wel De Meerpaal, Dronten
20:00
Thijs Maas - Genade Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Foto The Ex / The Julie Mittens
The Ex / The Julie Mittens LVC, Leiden
1
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D De Vorstin, Hilversum
Foto Spinvis
Spinvis Muziekgieterij, Maastricht
3
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eric Koller - BULL! Het Musiater, Zevenaar
20:00
Agata Swieten Quartet De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Najib Amhali Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
King Jack Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
2
20:00
Theo Nijland Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Agrypnie / Dodheimsgard / Dornenreich / Khold / Vi Willemeen, Arnhem
20:00
Bert Visscher Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Moke Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ricky Koole - Rain, Stream & Speed Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - maandag Ons theater, Bilthoven
20:00
Chelsea Grin / Miss May I Melkweg, Amsterdam
15
1
20:00
Ben Saunders Patronaat, Haarlem
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Iduna, Drachten
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wurre Wurre Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Doors in Concert Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Weijer, Boxmeer
1
20:00
Richard Groenendijk Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Oorverdovend Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schudden - Noorderzon C.C. De Pas, Heesch
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Vorstin, Hilversum
20:00
Lebbis Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Krystl De Helling, Utrecht
1
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Het Klooster, Woerden
20:00
Bon Iver / Kathleen Edwards Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto Racoon
Racoon 013, Tilburg
8
1
20:00
Carolien Borgers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Zaantheater, Zaandam
20:00
Kayleigh Leith Paard, Den Haag
20:00
Paolo Conte Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Jeroen Leenders C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Piepschuim - Opgenomen Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Hoftheater, Raalte
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Orleans ICO Centrum voor Kunst & Cultuur, Assen
20:15
Tineke Schouten Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Ruben Hein Tivoli, Utrecht
20:15
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Paolo Conte Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Real Estate
Real Estate Bitterzoet, Amsterdam
3
20:30
Rein de Graaf Trio De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Deaf Hedon, Zwolle
3
20:30
Cesar Zuiderwijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Graffiti6 Paradiso, Amsterdam
16
4
20:30
Roosbeef Paard, Den Haag
Foto Pete Philly
Pete Philly Paard, Den Haag
1
20:30
Thé Lau - Water en Vuur Het Veur Theater, Leidschendam
2
20:30
Pulso Llanereo Tropentheater, Amsterdam
20:30
Jimi Jamison (Survivor) + Bert Heerink (Vandenberg Boerderij, Zoetermeer
Foto Rats on Rafts
Rats on Rafts Mezz, Breda
1
20:30
Subbacultcha presents: Twin Sister & Lucky Dragons EKKO, Utrecht
21:00
André Manuel's Dancing Dollekamp The Stage (GL), Arnhem
21:00
Believe in Nothing Tour: Disbelief + Solace of Req The Rambler, Eindhoven
21:00
Dead Berlin Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
1
21:00
Fuzztones Exit (Rotterdam), Rotterdam
21:00
Backsound Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
21:00
The Tunes Luxor Live, Arnhem
1
21:00
Ralph de Jongh & Crazy Hearts + Tommy Ebben & The Effenaar, Eindhoven
1
2
21:00
Mashrou 'Leila Paradiso, Amsterdam
Pagina -1617