Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
013
Tilburg
Openluchttheater Cabrio
Soest
Op Hodenpijl
Schipluiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Zik Zak
Ittre
Manifesto
Hoorn
Vorstin
Hilversum
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
Capitole
Gent
Grote Rietplas
Emmen
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Iduna
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Café Sport
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
De Meester
Almere
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Baroeg
Rotterdam
De Romeynshoff
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Vorstin
Hilversum
Cacaofabriek
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadstrand de Oerkap
Haarlem
Grote Rietplas
Emmen
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
11:00
Paradiso
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Spirit of 66
Verviers
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 06 juni 2020
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
16:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
De Likt
De Helling, Utrecht
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
21:30
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Lesoir
De Pul, Uden
Wij zijn 13!
013, Tilburg
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Awkward I - KYD
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
Up The Irons
Vorstin, Hilversum
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
backyard
Luxor Live, Arnhem
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
Will Tura
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
GOUD - jubileumeditie 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
30 Fans only: Alain Clark / Danny Vera / Duncan Laurence / Ilse DeLang
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
The Cairo Project
De Meester, Almere
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 07 juni 2020
Pauline Oostenrijk & Enno Voorhorst - Metamorfosen
De Maaspoort, Venlo
Down By The River
Grenswerk, Venlo
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
Curtis Eller`s American Circus
dB's, Utrecht
16:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Ara Malikian
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Amelia White and the Blue Souvenirs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras
De Romeynshoff, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Kurt Vile
Muziekgieterij, Maastricht
Orpheo Concert (ARM) - Hripsime Aghaqaryan
Theater Kerkrade, Kerkrade
Eline Mann / Wouter Hamel
Vorstin, Hilversum
Harem Scarem
Cacaofabriek, Helmond
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Popschool concert (middag voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Popschool Concert (Avond voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Eva van Manen
Stadstrand de Oerkap, Haarlem
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Fabrizio Paterlini
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nona
Luxor Live, Arnhem
HEBE
Gigant, Apeldoorn
Nicole Atkins
Trix, Antwerpen
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Ustad Shahid Parvez
Bimhuis, Amsterdam
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
3J'S
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 08 juni 2020
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
16:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Kurt Vile
TivoliVredenburg, Utrecht