PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -1601
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 nov
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
1
20:00
Mezz
Breda
2
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Perron 55
Venlo
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Schaaf City Theater
Leeuwarden
1
1
Poppodium Romein
Leeuwarden
3
20:00
Patronaat
Haarlem
De Pul
Uden
2
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
3
20:00
Botanique
Brussel
Little Devil
Tilburg
1
1
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Total Music
Schiedam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Trix
Antwerpen
7
20:00
StudioGonz
Gouda
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Gelredome
Arnhem
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Amer
Amen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Omval
Diemen
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Effenaar
Eindhoven
17
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool
Hengelo
8
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
2
Paradiso
Amsterdam
4
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
4
1
P60
Amstelveen
1
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
8
1
20:30
Atak
Enschede
1
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:45
EKKO
Utrecht
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
2
1
21:00
Mezz
Breda
21:00
Effenaar
Eindhoven
1
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
dB's
Utrecht
21:00
So What!
Gouda
1
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
21:00
Vk*
Brussel
21:00
Waerdse Tempel
Heerhugowaard
Victorie
Alkmaar
1
1
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
3
21:00
De Bosuil
Weert

vrijdag 18 november 2011

20:00
Oh Land Bitterzoet, Amsterdam
2
1
20:00
3! Gingerpig + New Pokerface + The Surs Mezz, Breda
2
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Posttheater, Arnhem
20:00
Matt Dusk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alamo Race Track Perron 55, Venlo
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Piepschuim - Opgenomen C.C. De Kei, Reusel
Foto Marc Almond
Marc Almond Schaaf City Theater, Leeuwarden
1
1
Foto De Heideroosjes Afscheidsshow
De Heideroosjes Afscheidsshow Poppodium Romein, Leeuwarden
3
20:00
Tim Knol Patronaat, Haarlem
Foto Chef'Special
Chef'Special De Pul, Uden
2
20:00
Jungle By Night De Kelder, Amersfoort
20:00
The Givemeister / The Hot Stewards Bibelot, Dordrecht
3
20:00
Susanne Sundfør Botanique, Brussel
Foto Damian Wilson
Damian Wilson Little Devil, Tilburg
1
1
20:00
Ik ben toch niet mainstream-tour Muziekgieterij, Maastricht
20:00
No Heroes Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Jon Amor Paradiso, Amsterdam
1
20:00
BB More Total Music, Schiedam
20:00
DJ Kypski Iduna, Drachten
20:00
Eliades Ochoa Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Bush
Bush Trix, Antwerpen
7
20:00
MindShade StudioGonz, Gouda
1
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Meervaart, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Idea, Soest
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Natacha Atlas De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De steiger Boom, Boom
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Vestzaktheater, Enschede
20:00
Purper - Helden Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde De Meerpaal, Dronten
20:00
Joseph Clark Gelredome, Arnhem
1
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marijke Boon - Boon best Chassé Theater, Breda
20:00
No Blues De Amer, Amen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jeroen Leenders Theater De Omval, Diemen
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Arjan Ederveen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk Cultura, Ede
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Soundos - Soundos aangenaam MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Wiz Khalifa Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Het Klooster, Woerden
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Hind Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Enge Buren - Reuring Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Noorderzon (reprise) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto The Wombats
The Wombats Effenaar, Eindhoven
17
20:15
Giovanca Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Elvis Costello
Elvis Costello Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Metropool, Hengelo
8
20:30
Hunting The Robot / Splendid Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Boerderij, Zoetermeer
2
Foto Hanson
Hanson Paradiso, Amsterdam
4
20:30
Kubus & Rico Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Monica Triga Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
MÚsica Argentina - Opbouw En Voorstelling Tropentheater, Amsterdam
20:30
The Low Anthem De Oosterpoort, Groningen
4
1
Foto Matt Schofield
Matt Schofield P60, Amstelveen
1
20:30
Memphis Maniacs Simplon, Groningen
Foto Triggerfinger
Triggerfinger De Oosterpoort, Groningen
8
1
20:30
Frei.Wild Atak, Enschede
1
20:30
Matiota: Met Angel D’Amor, Boy Gé Mendes, Sonia An Grounds, Rotterdam
20:30
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Meervaart, Amsterdam
20:30
SmaakVol.2 Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Meervaart, Amsterdam
20:30
Buena Vista Social Club Theaters Tilburg, Tilburg
20:45
Le Guess Who? Warm-up Party EKKO, Utrecht
1
21:00
Jay Nash Luxor Live, Arnhem
2
1
21:00
I Got You On Tape (DK) Mezz, Breda
21:00
Shaking Godspeed + Traumahelikopter Effenaar, Eindhoven
1
21:00
Tipougoumba + Bako Dagnon + Club RASA RASA, Utrecht
21:00
Electric Litany Café Trianon, Nijmegen
21:00
Mc Dalek presents ICONACLASS dB's, Utrecht
21:00
NONA So What!, Gouda
1
21:00
Singer-Songwriter avond SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
Pure Ellende Stadskasteel Oudaen, Utrecht
21:00
ONYX !!NEW DATE!! Vk*, Brussel
21:00
DeWolff Waerdse Tempel, Heerhugowaard
Foto Def Americans
Def Americans Victorie, Alkmaar
1
1
21:00
Are You A Lion Burgerweeshuis, Deventer
3
21:00
Cuban Heels De Bosuil, Weert
Pagina -1601